Tak jsem koupil ještě jednu 407mu 2,0 HDi v automatu 6.st. r.v. 10/2006 (navi, polokůže..). najeto 150tis km.
Gratuluji .
Subjektivně jede líp než můj manuál. Jak to myslíš?
Ohledně spotřeby, jezdí cca za 8litrů (o litr víc víc než u manuálu) je to ok? Asi ano, po městě? Já mám průměr mezi 7.5 - 9l.
Dá se nějak nastavit abych při režimu \"D\" viděl na dipleji právě zařazený převodový stupeň? To se nedá
Kdy konkrétně volit režim s vločkou (až při solidní sněhové nabídce?)? Ty tam máš vločku? Myslím, že je to vhodné jen na hory, kdy to víc brzdí motorem
Jak často měnit olej v převodovce? Pry po 90000, pak co 40-60tis ?
Zde jsem se dočetl ( ) že se dá nějak přehrát soft automatické převodovky?! Co to přináší, obnáší a kde se to dá případně přehrát? Autor. servis, nebo i jeden člen odsud? Ale pokud se to chová normálně, tak to asi nechat tak:)
Případné dotazy ještě možná časem přibudou. Díky za odpovědi zkušeným automatářům :-)