Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    hádanka

    Schválně jestli jsem to pochopil. Pojistka pro motorek ostřikovačů je společná i pro ŘJ motoru? Takže jako pojedeš, třeba po dálnici budeš chtít ostříknout a ono se nedejbože přepálí pojistka i od ŘJ motoru? A co pak? Tyjo?
    • 60
  2. Já to vyřešil jako koblih. Našroubovat nohy, vyvážit, podezdít spodek a zadní boky, Napustit vodou a mezery zafoukat nizkoexp. pěnou. Pak zazdít zepředu a OK několik let. V ty jen vrutama našroubované nohy jsem fakt důvěru neměl.
    • 7
  3. No ono ani kino dneska není to co bylo. Zlatý film. Za dva filmy, co jsem viděl na digitální projekci v těch \"slavných\" multikinech mi bylo na :blicismajlik:blicismajlik. To je snad interlaced či co. Hrůza. Projektor je OK. Při té uhlopříčce na to člověk nemůže koukat z jednoho metru. Já s tím neměl problém, velká uhlopříčka dělá svoje a umí vtáhnout. Bohužel jako vše omrzí
    • 54
  4. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Nic neroztahuj. Nejdříve to změř. Třeba žárovkou, což je na tohle ideální. Uvidíš, jestli ti jde na startér napětí a pak to samé na cívku po otočení klíčem. Práce max na 1/2 hodiny.
    • 96
  5. Osobní zkušenost. Pokud nemáš s čím srovnávat, tak kvalitní bílá barva a hlavně kvalitně udělaná omítka bez zrna je základ. Pak budeš spokojený i bez nějakých super barev. Plátno. Měl jsem jedno, co chodilo po školeních. Obraz byl jasnější ve srovnání s obyčejnou bílou stěnou, ale byl takový pomačkaný, to plátno bylo nějak, jak to napsat, nerovné
    • 54
  6. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Jedině změřit startér, vodiče, cívku. Zkusit to protočit ručně. bez toho se asi nehneš.
    • 96
  7. Někdy nemusí být ani 30min. Mi první jizdu po přehození pneu cca 12km, nehlásil nic. Pak druhá jízda 4km a už se to hlásilo, ale mám jeden senzor v háji. Na diagnostice bys to viděl dříve.
    • 33
  8. Yamaha je OK. Jedna mi tu hraje už hooooodně dlouho.
    • 12
  9. Agrafik

    Ocenění 407 2.0 HDI RHR

    Myslím, že pokud je v dobrém stavu, tak vůbec nevadí že to má 8 let. O kolik pokročila technika (mechanika) dopředu? Neberme elektroniku a vzhled oproti dnešku? Taky jsem si říkal, že bych šel do 508, ale co mi to přinese proti tomu co mám? Já mu přeju dobrý prodej. Bohužel by tam většina kupujících dneska chtěla vidět najetých 72000, místo poctivých 172000km. [upravil dne 31/10/12 22:41 od Agrafik]
    • 41
  10. Mi to napatlali hned v pneuservise po přezutí a vydrželo to nějaký ten deštíček.
    • 20
  11. Agrafik

    Parkovacia kamera

    Buď odblokovat a dělat to automaticky, nebo bych se na to vyprdnul. Při každem couvání to někde aktivovat. . Ale však uvidíš.
    • 16
  12. Tak jsem koupil ještě jednu 407mu 2,0 HDi v automatu 6.st. r.v. 10/2006 (navi, polokůže..). najeto 150tis km. Gratuluji . Subjektivně jede líp než můj manuál. Jak to myslíš? Ohledně spotřeby, jezdí cca za 8litrů (o litr víc víc než u manuálu) je to ok? Asi ano, po městě? Já mám průměr mezi 7.5 - 9l. Dá se nějak nastavit abych při režimu \"D\" viděl na dipleji právě zařazený převodový stupeň? To se nedá Kdy konkrétně volit režim s vločkou (až při solidní sněhové nabídce?)? Ty tam máš vločku? Myslím, že je to vhodné jen na hory, kdy to víc brzdí motorem Jak často měnit olej v převodovce? Pry po 90000, pak co 40-60tis ? Zde jsem se dočetl ( ) že se dá nějak přehrát soft automatické převodovky?! Co to přináší, obnáší a kde se to dá případně přehrát? Autor. servis, nebo i jeden člen odsud? Ale pokud se to chová normálně, tak to asi nechat tak:) Případné dotazy ještě možná časem přibudou. Díky za odpovědi zkušeným automatářům :-)
  13. Tak tomu fakt rozumím :D:D
  14. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Máš vybitou baterku - proto to hned skočí do eco modu, zkus ji nahradit jinou. Přes kabely, pokud ti to dělalo to samé - nemáš vysypanou baterku? Zkoušel si změřit elektrolyt? Jaké má napětí baterka teď?
    • 96
  15. Vzdyt to je 5min, když už to děláš podruhé
  16. Agrafik

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Taky se přidám, bohužel je blbý zvyk, že když si nechám bezpečný odstup od auta přede mnou, tak se vždycky najde nějaký Debi..., který se mi tam prostě na..re A v zimě to docela naštve o to víc.
  17. Pustím brzdu a auto se rozjede. V kopci mě udrží bez brzdy a plynu. Klidně stůj na brzdě i v \"D\"
    • 21
  18. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    WildPitbull: máš SZ
    • 96
  19. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Tak to vypadá, že druhá baterie byla jen na přání.
    • 96
  20. Tak to mám asi 1 z 1000000. :D Já myslel, že už si ho nahodil dávno
  21. Z2K: Tak jsem schválně kouknul na krabičku, co jsem tam dal za spínač z AK a je to EPS 1.810.213 - BRAKE LIGHT SVITCH 11C.
  22. Agrafik

    607 najednou nestartuje

    Já myslel taky, asi kouknu do schémátek.
    • 96
  23. Agrafik

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Tak, už jsem doma a autíčko na zimních
  24. Agrafik

    PIR čidlo vs. LED bodovky...

    Tak ten mám taky, Tuším že Kanlux?
    • 28
  25. Agrafik

    PIR čidlo vs. LED bodovky...

    Ještě tak jaká montáž? Má to být vidět, nebo skryté?
    • 28
×
×
  • Vytvořit...