Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Snad by vlezl http://www.kamnaandrlik.cz/product/teplovzdusne-vymeniky/teplovzdusny-vymenik---nastavec-kou/2198
    • 48
  2. Jo a hodně pomáhá na té komínové rouře takový vzduchový výměník s dírama. Bylo hodně znát, pokud tam nebyl. Tak to by mohlo být řešení, teda pokud už tam není.
    • 48
  3. Zítra na to kouknu. Jediné co jsem tam nahmatal je káblík vyhřívání sedaček. Je to vidět po sklopení opěradel.
    • 24
  4. Raději bych to řešil tou nabíječkou, zabiješ dvě mouchy jednou ranou. Dlouhou dobu jsem měl takovou malou z Lidlu.
    • 45
  5. Já to u sebe nenašel, alespoń ne za řidičem
    • 24
  6. Agrafik

    WIP Nav Plus

    Jarda20: předpokládám, že RT6 na tom nebude skoupější než RT3. Tlak pneu v pořádku jsou kola zelená, když nemá snímač, bliká žlutě, když má nízký tlak, nebo defekt, tak je u kola červený trojůhelník s vykřičníkem.
  7. Taky bych zkusil nejdříve projít všechny konektory. Tam bývá většina problémů.
    • 8
  8. Agrafik

    Kvetonova 807ma - prodaná

    Těžké rozhodování.
  9. Agrafik

    Kvetonova 807ma - prodaná

    Klidně bych ty alternativy napsal. Motomoto to pochopí. Tipnu si FAP FUČ.
  10. Agrafik

    Nemrznúca zmes

    Koukám ,že si to vlákno založil před třemi roky. zeptám se. Už si tu kapalinu vyměnil Já bych se zeptal, za kolik to vymění v servisu a už bych jim to tam nechal na výměnu. Cenu kapaliny znáš, hodinovku většinou taky. Nemusíš řešit, kam to pak vylít.
    • 65
  11. Agrafik

    uchycení kola

    Než tam budeš znovu dávat ruky a nohy, tak si prosím tě dej pod to auto alespoň špalek.
  12. Agrafik

    Nemrznúca zmes

    Ta za těch 160 jak jsem psal je v litrovém balení.
    • 65
  13. roura: já vím, že některé displeje časem \"černají\" Marcel00: si si tim datem jistý a to jen u 407? Mohy: té spotřeby se neděs, půjde dolů, hlavně dálky . 1001
  14. Proč se tu vlastně probíral černající displej ???
  15. Jo, máš pravdu, mám v hlavě motory pro 607.
  16. Agrafik

    Nemrznúca zmes

    Zajdi do Peugeota a kup jí tam a nemusíš nic řešit. 1l mají za 160. Barva záleží na momentálním dodavateli. Modrá, nebo zelená.
    • 65
  17. Agrafik

    Nejde mi naformátovat disk

    Vypadá to, že ta instalace Windows se ti rozlezla na oba disky. Já to taky řešil. Pomohlo nechat tsm jeden disk, který jsem chtěl smazat a použít instalačku od XPček.
    • 23
  18. Mohy: Nebylo by na škodu si dát do podpisu ten motor a výkon. Jsou dva. Líp se bude radit.
  19. Tohle forum žije , uvidíš sám . Použij hledání, a najdeš toho o JBL spousty např. 2.7 jede myslím dobře . Spotřeba? Momentálně mám přes 600 jen město 9.9l [upravil dne 1/12/12 21:30 od Agrafik]
  20. Otazníky = že nevím. Samozřejmě že jsem myslel originální repro JBL PP se nuluje tím tlačítkem, kterým přepínáš ty spotřeby. Stačí déle podržet na té, kterou chceš smazat. (alespoň u mě) [upravil dne 1/12/12 20:44 od Agrafik]
  21. - ??? - JBL lze, dělalo to tu pát lidí. Už jen výměna repro pomůže. - je tu
  22. Tak ať slouží
  23. Podívat se do altíku na uhlíky, když jsou krátké, nemají dostatečný přítlak, tak odskakujou a tím pádem kolísá napětí.
    • 27
  24. Teď je ještě sehnat, namontovat, přihlásit a hurá na to Pneu 94H? Hmm, tak to opravdu šetřil 670kg vs 750kg, a 210km vs 300km , ale zas taková hrůza to asi nebude.
    • 51
  25. Podle toho co vím, tak starý typ snímačů nejdou na nový a opačně. Asi jiný protokol. Y2K potřebuje ty oválně obdelníkové http://aukro.cz/snimace-tlaku-pneu-peugeot-207-307-407-607-c5-i2696185622.html#tabsAnchor Jinak snímače podle auta, kolům je to ukradené.
    • 51
×
×
  • Vytvořit...