Jo a hodně pomáhá na té komínové rouře takový vzduchový výměník s dírama. Bylo hodně znát, pokud tam nebyl. Tak to by mohlo být řešení, teda pokud už tam není.
Jarda20: předpokládám, že RT6 na tom nebude skoupější než RT3. Tlak pneu v pořádku jsou kola zelená, když nemá snímač, bliká žlutě, když má nízký tlak, nebo defekt, tak je u kola červený trojůhelník s vykřičníkem.
Koukám ,že si to vlákno založil před třemi roky. zeptám se. Už si tu kapalinu vyměnil
Já bych se zeptal, za kolik to vymění v servisu a už bych jim to tam nechal na výměnu. Cenu kapaliny znáš, hodinovku většinou taky. Nemusíš řešit, kam to pak vylít.
roura: já vím, že některé displeje časem \"černají\"
Marcel00: si si tim datem jistý a to jen u 407?
Mohy: té spotřeby se neděs, půjde dolů, hlavně dálky .
1001
Vypadá to, že ta instalace Windows se ti rozlezla na oba disky. Já to taky řešil. Pomohlo nechat tsm jeden disk, který jsem chtěl smazat a použít instalačku od XPček.
Tohle forum žije , uvidíš sám .
Použij hledání, a najdeš toho o JBL spousty např.
2.7 jede myslím dobře . Spotřeba? Momentálně mám přes 600 jen město 9.9l
[upravil dne 1/12/12 21:30 od Agrafik]
Otazníky = že nevím.
Samozřejmě že jsem myslel originální repro JBL
PP se nuluje tím tlačítkem, kterým přepínáš ty spotřeby. Stačí déle podržet na té, kterou chceš smazat. (alespoň u mě)
[upravil dne 1/12/12 20:44 od Agrafik]
Teď je ještě sehnat, namontovat, přihlásit a hurá na to
Pneu 94H? Hmm, tak to opravdu šetřil 670kg vs 750kg, a 210km vs 300km , ale zas taková hrůza to asi nebude.
Podle toho co vím, tak starý typ snímačů nejdou na nový a opačně. Asi jiný protokol. Y2K potřebuje ty oválně obdelníkové
http://aukro.cz/snimace-tlaku-pneu-peugeot-207-307-407-607-c5-i2696185622.html#tabsAnchor
Jinak snímače podle auta, kolům je to ukradené.