Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    facelift 508ček

    Tak autosalon 508 po FL předvedl docela pozitivně. Ovládání panelu navigace ... jim vadí ,že to funguje i přes tlačítka? Je to tak,že kombinuje dotykovou obrazovku a mechanická tlačítka? To by bylo alespoň pro mě plus Je to tak?
  2. Přesunuto jinam
  3. Agrafik

    stajgrpavel 407 1.6 hdi

    RT3 mě zatím bez potíží dovedla všude, kde jsem potřeboval. Přenosnou jsem ještě místo RT3 nepoužil.
    • 51
  4. Agrafik

    vibracie

    Tak to tě čeká sundání toho snad dvoumetrového plastu, aby ses k tomu dostal. Se nedivím, že olej vysávají čerpadlem.
    • 11
  5. Nebude to normální. Nemá se tam co třepat jako u žárovky, pokud není problém jinde.
    • 6
  6. Agrafik

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Co na to říct . Tak by měl vypadat motor.
  7. Má to špatně, ještě zapoměl nalakovat destičky
    • 17
  8. Hornbach na druhý den.
    • 6
  9. Agrafik

    Peugeot 607 zadná náprava brzdy

    Tak jsem ten odkaz našel, třeba tam bude co potřebuješ?, ale je tam spoustu dalšího užitečného. http://kaba.net.pl/607/
    • 8
  10. To mě utvrzuje v tom, že 508 po FL se mimořádně povedla Na FB se vybodni a dávej poznatky a fotky zde. Tohle fórum tě , jak to říct - "může pohltit" a pomůžeš tím i ostatním
  11. Agrafik

    Peugeot 607 zadná náprava brzdy

    Kdysi jsem tu dával odkaz na polskou stránku, kde bylo spoustu věcí nafoceno.
    • 8
  12. Agrafik

    StibTova 407 2,2 - KONEC

    Za 5l by to byla nuda .
  13. Taky mi po těch letech dělá radost Tak by ti to už mohlo vydržet bez problémů
    • 8
  14. Agrafik

    "Test" Octavie/P308SW

    Vadí mi,že se omezují tlačítka, která mají smysl. Třeba ta teplota interiéru. Nic proti, ale teplotu měním klidně i denně. Ráno je zima, tak si přidám, odpoledne to stačí, tak uberu. Matlat po displeji by mě neskutečně sr..o. Některé věci by mělo jít ovládat po hmatu. Móda je dotyková a věřím, že jednou budou výrobci lákat na to, že výrobek má tlačítka .
    • 29
  15. Agrafik

    Kvalitní barva na dřevo

    Tak jinak, je to klasická krycí barva, nebo je pod tiím vidět struktura dřeva.
    • 12
  16. Agrafik

    Kvalitní barva na dřevo

    Hlavně je třeba vědět, čím je to natřeno teď. "Barva" může být cokoliv .
    • 12
  17. Agrafik

    Xenon ze dne na den nesviti

    Kupoval jsem na aukru a OK. Staré mám schované pro strýčka "příhodu". Jedna proti bílé stěně už fialověla.
    • 28
  18. Agrafik

    P 508 GT

    Co jiného . Ale na jaký výkon si to dovoluje jít u GT na190kW. U 2.7 na 199kW.
    • 26
  19. Agrafik

    P 508 GT

    Chceš mít z toho raketu? http://www.chipexpress.com/products/4089/
    • 26
  20. Agrafik

    Lukyho 407

    A je na ní opravdu napsáno goodyear?
    • 60
  21. Vytáhni z toho světla žárovky a pak vždy namontuj jednu, změř pozici na kontaktech,a až tak vyzkoušíš všechny pozice žárovek, přijdeš na to kde jsou přivedeny jednotlivé žárovky. Tak to udělej na starém a novém světle a uvidíš, že to půjde.
    • 66
  22. Agrafik

    Schéma automatické převodovky

    To byla rychlovka pro ilustraci, že do toho se namá cenu pouštět bez toho, že ji pak třeba vyhodí .Ale třeba jde o něco jiného.
    • 11
  23. Agrafik

    Schéma automatické převodovky

    Třeba tohle máš na mysli???
    • 11
  24. Začít topit a větrat tak, jak to bylo za dávných časů, když topení jelo naplno a aby se elověk nevyvrátil horkem, tak byly pořád otevřené ventilačky. Tak to bylo spočítáno a v dnešní šetřící době to šetření dělá problémy.
    • 16
  25. Kari sito není špatný nápad, ale není to úplně hladké tak aby se ti to časem neprodřelo
    • 12
×
×
  • Vytvořit...