Vadí mi,že se omezují tlačítka, která mají smysl. Třeba ta teplota interiéru. Nic proti, ale teplotu měním klidně i denně. Ráno je zima, tak si přidám, odpoledne to stačí, tak uberu. Matlat po displeji by mě neskutečně sr..o. Některé věci by mělo jít ovládat po hmatu. Móda je dotyková a věřím, že jednou budou výrobci lákat na to, že výrobek má tlačítka .