Lukaydo407 má pravdu, nikde jsem u něj nenašel, že srovnává "vrak" s 10 airbagy a elektronikou vs. starší vůz v bezvadném stavu bez ničeho. Nelze popřít, že novější auta jsou konstrukčně pevnější a mají lépe navržené deformační zóny, než ty staší a já budu raději jezdit v tom novějším.
Jen blbec jede tak ,že mu musí do řízení něco zasahovat. Zbytek nemá cenu komentovat.
Bluesman: přeji ti, aby ti to nakonec dobře dopadlo a nezanevřel jsi na Peugeot, divím se, že tě tohle vlákno ještě neodradilo tu chodit. Hlavně už zachovat chladnou hlavu.