Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Koupě 607čky

    BT to neumí, je tam RT3.
  2. Agrafik

    Koupě 607čky

    To je to VIN ve druhém odkazu|? pak to má vše co ses ptal
  3. Agrafik

    Koupě 607čky

    Že by byly v kůži bez vyhřívání nevím, to snad mají všechny. Jo, kůže nemá Isofix.
  4. Agrafik

    Výměna RT3 za RT4

    Nejen teplota http://www.hgst.com/hard-drives/automotive-and-industrial-drives/endurastar-j4k320
  5. Agrafik

    Koupě 607čky

    Záleží od typu, jakou měl výbavu. Můj má vše. Rt3 s telefonem - neumí BT. AV vstup v kastlíku spolujezdce. Převodovka AM6 6st. Paměť sedaček pro 2 ano. Ale už tady byla verze i bez těchhle věci.
  6. Agrafik

    Koupě 607čky

    Co se týká auta, zatím nic zásadního. Olej, filtry, destičky,vybojky... ,na Stk říkal ,nějaké čepy ,ale u mě ok. + pořád se mi líbí + dynamika 2.7my + prostor a velikost kufru + Amwar + dálková spotřeba + interiér - nízký podvozek - obrovský rejd - spotřeba ve městě
  7. Agrafik

    Koupě 607čky

    Motomoto: co bys teda ještě chtěl vědět.
  8. Agrafik

    Koupě 607čky

    Týkalo se to motoru a ne FL 607. Najdi si vlákno oprav od Straki007. On to spravoval na své 607. Já ho najít nemůžu. Odkaz asi nenajdu, je to už nějakých 5 let. Možná by věděl Milhaus65.
  9. Agrafik

    Koupě 607čky

    V tom máš pravdu, to se ale netýkalo motoru 2.7, kde byla podle všeho udělána nějaká úprava. Možná se to netýká toho auta. Mohu srovnat 607 před a po FL a je to docela rozdíl, když sedneš do verze před FL.
  10. Agrafik

    Koupě 607čky

    Cituji z jiného vlákna kde jsme to probírali. "Problem s hlavama do cisla OPR 10355". Já měl před koupí svého informaci že od r.2006 OK. Já bych pár kaček přidal.
  11. Agrafik

    Výměna RT3 za RT4

    Určitě máš CAN. Kdysi jsem se na to díval, a nic zásadního to neobnášelo, Jen nějaké propojky ... Nakonec rozhodlo zjištění, že za tu cenu toho RT4 moc navíc neumí (jukbox a mapy na HDD je ale lákavá). To by se mi musela RT3 po...t, aby to stálo za to, nebo RT4 za hubičku., U mě byl pokod se dobře pamatuju poblém sehnat verzi s panelem pro 607. .Jestli je něco podobného i u 807
  12. Agrafik

    Koupě 607čky

    Motomoto: Nevím co bys chtěl slyšet. Osobně bych hledal od r.2006. Proč, učitě najdeš vlákno o 2.7 a třeba je to problém toho auta, nebo ten problém mělo .Je zajímavý rozptyl cen od 89-199tis za auto stejného ročníku. U všech psáno perfektní stav a obvyklé bláboly. Už jsem se setkal s majiteli několika 607 a v podstatě žádný s nimi neměl nějaké zásadní problémy, které by se nenašly u jiných aut. Na STK se vždycky pobavím s chlapama a taky nemají nějakou negativní zkušenost s 607, tak já nevím. Automat máš v autě, tak netřeba ti radit
  13. Tak to shrnu EGR OFF má vliv na reálnou spotřebu, ne na to co ukazuje PP. FAP OFF taky.? Nechápu. Podle mých výpočtů se nejméně liší spotřeba dle PP při dálkové jízdě, po městě je ten rozdíl větší. Je vidět, že 3.0 HDI je opravdu úspornější než 2.7HDI, což mi hlava nebere.
  14. Agrafik

    Nákup RT3 z Poľska

    Hlavně pohlídat typ sběrnice. S allegro bez problému.
  15. Mám pocit, že vnější zrcátka používají informací z vnitřního pro zatmaveni
  16. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Ale díky tomu všemu tohle fórum žije, narozdíl od jiných.
  17. Agrafik

    3 otázky k FAP filtru

    Tak tu taky FAPnu jedno. Platí u všech motorizací zapínání spotřebičů při regeneraci? Beru, že zapnutí topení ... u slabších motorů může pomoct zatížit motor, ale co třeba 2.2 a 2.7? Šup sem s názory.
  18. Co znamená v interiéru topení naplno???
  19. Agrafik

    407 coupe 2.7 Hdi EGR ventil

    Bílý kouř znamená
  20. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Lukaydo407 má pravdu, nikde jsem u něj nenašel, že srovnává "vrak" s 10 airbagy a elektronikou vs. starší vůz v bezvadném stavu bez ničeho. Nelze popřít, že novější auta jsou konstrukčně pevnější a mají lépe navržené deformační zóny, než ty staší a já budu raději jezdit v tom novějším. Jen blbec jede tak ,že mu musí do řízení něco zasahovat. Zbytek nemá cenu komentovat. Bluesman: přeji ti, aby ti to nakonec dobře dopadlo a nezanevřel jsi na Peugeot, divím se, že tě tohle vlákno ještě neodradilo tu chodit. Hlavně už zachovat chladnou hlavu.
  21. Agrafik

    407 coupe 2.7 Hdi EGR ventil

    Tak to zruš.
  22. Má to Přema na kupátku, že? . Pohledej jeho vlákno, má to tam popsané.
  23. Stačí topřepojit podle schématka a ještě je potřeba natáhnout do dveří nový káblík.
  24. Nižší proud = delší doba nabíjení, nic víc. Klidně ji vem. Měl jsem roky starší model, než to zabalil.
  25. Agrafik

    406/407/607 s LPG alebo diesel?

    Pak se můžeme divit, že jsou pořád zakládany nové témata s dotazy, které jsou již několikrát založeny a zodpovězeny. Skoro všechny dopadly stejně a hledat se v tom nedá. Pravidlo nejdříve použít hledat je v podstatě k ničemu.
×
×
  • Vytvořit...