Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Agrafik

    Volba režimu z P na R

    Ručku dávám při parkování v podstatě pořád.
    • 9
  2. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Co máš za rádio? 0-100% by měla být baterie pro tísňové volání v rádiu - telematice RTx.
    • 65
  3. Agrafik

    Otevírání kufru zlobí.

    Jak víš, že to u motoru je baterka?
    • 65
  4. Agrafik

    Typ prevodovky

    Schválně jse udával data dle VIN z aut z 5/2015, a nic jiného než AM6, nebo AT6. Věřím, že 1.6 THP bude mít AT6.
    • 39
  5. S vybitou baterkou nic nefunguje jak má, startovací kabely do druhého auta, ať se to obnoví napájení a pak to půjde odstavit dálkačem ...
    • 7
  6. Připojit na jiné auto to nejde proč? To bych udělal jako první, tedu pokud nemáš nabíječku. Nechávat ji ve vybitém stavu tak dlouho není moc Ok. Hlavně dostat napětí do sítě i jinou baterkou. a pak se uvidí co dál.
    • 7
  7. Agrafik

    Víkendový servis

    I když by se to nemělo, volant ošetřuji přípravkem na kůži taky a pak ho po vsáknutí vysuším mikroutěrkou. Stavebnice ozonatoru? to mě zajímá.
  8. Agrafik

    Typ prevodovky

    Tak znova, tady jsou fakta, auta označena s EAT6.: 508 RHX 2.0 HDi 180 FAP (DW10FC) BVA 6 RYCHL. TYP STT - převodovka AM6C. Datum 5.2015. 308 (T9) KOMBI 5-DVEŘOVÝ 2.0 HDi 180 FAP (DW10FC) BVA 6 RYCHL. TYP STT- převodovka AM6 3 308 (T9) KOMBI 5-DVEŘOVÝ 1.2 i THP 130 (EB2DTS) BVA 6 RYCHL. TYP STT - převodovka AT6 3. Stačí to pro pochopení? Co znamená AET6
    • 39
  9. Agrafik

    Typ prevodovky

    Už jsem to psal výše. Dle serviceboxu má 508 RXH 180 bhdi AM6... EAT6 může být jen nějaké obchodní označení... , nevím. To by mohl vědět třeba Milhaus65, a třeba nám to upřesní.
    • 39
  10. Agrafik

    Typ prevodovky

    Čítal . Obě mají AM6 ...
    • 39
  11. Agrafik

    Typ prevodovky

    No tak to je přece jasné co tam je za převodovku - nad 300Nm se dává .... BlueHDi180 má AM6C dle specifikace.
    • 39
  12. Agrafik

    Typ prevodovky

    Bude to nějak takto. BVA6, EAT6 ... označuje klasický měničový 6st automat. Podle motoru a jeho točivého momentu to může značit AM6 III pro motory s točivým momentem do 450Nm a AT6 III pro motory s točivým momentem do 300Nm. Jíné rozdíly krom váhy... bych tam nehledal.
    • 39
  13. Agrafik

    Bazénový koutek(úprava vody)

    V klidu Prostar4. Počítal bych, že velikost bazénu nebude konečná. Je dobré mít filtraci přikrytou proti slunci, aby nekřehly plasty. Občas odejde rozběhový kondenzátor, ale to je prkotina.
  14. Agrafik

    spotreba 407 1.6 HDI

    Třeba má jiný rozměr kol, než nastavený. Třeba se courá po městě a v kolonách. Přepočítal jsem jednotlivá tankování a čistě dálková jízda rozdíl +0.4l a město, kolona +1.3l . Proč to tak je? netuším. Na diagnostice je taky údaj o spotřebě a přepočítané spotřebě.
    • 50
  15. Palec nahoru za takový příspěvek. Dopřát autu takový servis, pokud to potřebuje.
    • 65
  16. Nemáte kluci někdo na vratech garáže pohon Nice Spido? Zajímá mě hlučnost, zkušenosti s provozem... . Taky by mě zajímala spotřeba v klidovém režimu. Výrobce to bohužel neuvádí. Porovnání pohonu řetěz vs. řemen. Díky
  17. Agrafik

    Jak chytit potulného kocoura?

    Asi se ty domácí kočky nudí. Venkovní to možná berou jinak.
    • 28
  18. Agrafik

    Jak chytit potulného kocoura?

    Spray proti kočkám je nanic. Co mám odzkoušené je obyčejné smradlavé Savo a pod. nejlépe ve spreji. Akorát s tím nelze stříkat na všechno. Ale dlažbě to nevadí, nebo přinejhorším tam dát kus osavovaného dřeva...na místa kde značkuje a kolem. Co neočichá, neznačkuje. Dokonce se to nelíbilo ani kunám, když jsem jim postříkal ho.na, místo abych to hned uklidil. Vyplatí se postříkat i na různá místa kolem domu a zahrady, plotu .
    • 28
  19. Agrafik

    Koupe peugeotu 607 HDI

    607-407 se stejnou motorizací bude mít podobnou spotřebu. Váhově jsou na tom skoro stejně. 607 kupovat po FL.
    • 11
  20. Agrafik

    5008 - zkušenosti

    No právě při takové dálkové trase se jaksi rozdíl mezi manuálem a automatem stírá Padre: tohle se té mojí líbí, že se automat sám rozjede a lehce ho může krotit brzdou .
  21. Agrafik

    olej - 6 st. automat

    Zkus tady: http://automatickeprevodovky.cz/ jsou u Místecké. Vím o nich ale jen z doslechu.
    • 21
  22. Agrafik

    P 607 problém?

    To jako opravdu nechceš opravit takovou jednoduchou záležitost?. A kdyby to měřilo výšku zdvihu pro Amwar ? tak to taky neřeš.
    • 11
  23. Agrafik

    Peugeot 508 2.2 GT

    Hmm, tak V6-ky dávno fuč, 2.2-ky fuč. Zůstanou dvoulitry, no co se dá dělat. Těch 180k není málo a těch 200k taky u nich nebude problém. Aspoň to má "zatím" 4 válce.
    • 27
  24. To slyším poprvé. Je to jen při této rychlosti, nebo na jiný převodový stupeň ,ale stejných otáčkách motoru?, zdechne to hned po sešlápnutí pedálu? Převodovka by to těch několik metrů mohla přežít bez problémů. Začal bych ale diagnostikou, jestli tam něco není. Zajímal by mě průběh, když to zdechne po zastavení auta.
  25. Agrafik

    Olej a HDI motor.

    30 tis km na interval výměny oleje bych pochopil u auta, co to najede za 2 měsíce :-).
×
×
  • Vytvořit...