Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. Nemůžu si pomoct, ale při řazení ze 3 na 4 přemýšlí nad přeřazením a ve stejné situaci ,ale ručně přeřadí normálně. Kdyby byla chyba v převodovce, tak by to blblo vždycky? ne?. Není spíš problém v řízení té převodovky. nepomůže změnit jízdní styl? Tipuju, že to šetříš, jako když vozíš děti. :D:D
    • 35
  2. Agrafik

    Auto na vodě "plave" !!

    Nevím, zatím jediná situace, se kterou jsem měl problém, tak na dálnici s tempomatem najetí do hluboké kaluže. Působilo ESP a vypnul tempomat, jízda dál OK. Za deště jezdím tak ,abych si nerozbil hubu. Dodnes jsem nic s problémovým ježděním \"ve vodě\" nezaznamenal.
    • 32
  3. Agrafik

    Auto na vodě "plave" !!

    Co znamená \"na vodě\" ???
    • 32
  4. Agrafik

    spotřeba / rozměr pneu

    Jen jsem tak koukal, kam se dá zvednout 2.2HDI v GT. Někde k 180-185kW a 520-540Nm ??? Jak nám ty výkony s klesajícím objemem krásně stoupají co na to ty motory? Aby to nebylo úplně mimo, určitě to udělá něco i se spotřebou:D
  5. No tomu říkám inovace
  6. Agrafik

    Rozdíly mezi 103 kw a 120 kw

    Těch 22kg bude ŘJ motoru s elektronkama. Žhavení standard i v létě. :D:D:xvul Třeba to bude v SB.
    • 48
  7. Agrafik

    508 - skúsenosti.

    Pred 3 dnami som šiel 231km/h a o neistote na ceste sa rozhodne neda hovorit.. GT má tuším trošku jiný podvozek, tak třeba proto, nebo se pletu?
  8. Takže jestli to chápu - nový originál náhradní spínač je proti původnímu jinak zapojen a potřebuje redukční káblík? Proč je můj z AK funkční ?(koupen kvůli rychlosti, v PG ho neměli, jen na objednávku). (Ale ten starý raději vozím:D) Je dobře, že to strakimu nedalo
  9. Tak to mám nějakou haluz, že mi funguje :D:D
  10. Tipuju tu komunikaci
  11. Agrafik

    1.6hdi 80kw občas kouří

    Straki psal, že ti regeneruje FAP .Neznamená, že když tam ten FAP není, že ŘJ nemůže dál provádět regeneraci. Takhle jsem to pochopil.
    • 7
  12. Agrafik

    Otevírání zadního kufru

    Ten píst to otevírá a motor zavírá Motor zámku to přitáhne ke kastli. Teď mě napadá, jde to zavřít nějak ručně, když nic z toho nefunguje - zabouchnout?
    • 48
  13. Agrafik

    Křídlo 407SW

    Sakra, kde berete čas na tyhle fičuriny ??? Já to ani nestíhám naleštit.:( Tohle křídlo za mě
    • 61
  14. Agrafik

    chipnout nechipnout ?

    Přema: 200kW by bylo bezva, ale to by tam musela být manuální převodovka:mrk Taky jsem chtěl čip, Strakiho krásných 177kW, ale...
    • 28
  15. Jo a znamemu montovali svíčky v servisu, jednu mu zlomili a tvářili se jako nic. Že si musí koupit novou.
    • 12
  16. :super:super Ale vozím i starý brzdový spínač :D:D
  17. Modrá je dobrá. Nechal bych vše originál, zachová si tak nejvyšší hodnotu. Zpackaných aut je hromada.
  18. Agrafik

    Převod pozemku

    Na výpisu z katastru máš i číslo listu vlastnictví. Tudíž ve smlouvě i babička a dědeček jsou vlastníky pozemků uvedených na LV č. .... vedeném u katastálního úřadu ve ..... a tak dále. Pokud jde o daň z nemovitosti, tak ti stačí nahlásit se na začátku 12/2012 na finančním úřadu. Daň za 2012 už by měla být dávno zaplacená. Nevím jak je to z daní darovací?
    • 28
  19. Agrafik

    Chyba automatu BV6 + ESP

    Jj. Jdu ještě pro jednu:D
    • 42
  20. Ono se jaksi ty kotouče úplně neodtáhnou od těch kotoučů, ten kotouč má taky vydřené drážky, takže se ti ten kontakt na ojeté destičce prostě občas dotkne i bez brždění a je hotovo. Mi ty bestie zase občas při jemném brždění a nízké rychlosti občas písknou, ale venku
    • 34
  21. Agrafik

    Chyba automatu BV6 + ESP

    Y2K: Nezbývá, než souhlasit. Ale je tam někde stav toho spínač, prostě ti ukáže, v jakém stavu je ten spínač a jestli po stisku pedálu mění stav. Akorát je potřeba hledat na tom správném místě. Všechny spínače v autě jdou takhle najít. A odzkoušet.
    • 42
  22. Agrafik

    Chyba automatu BV6 + ESP

    Jen můj amatérský názor, ale proč by to měl být ten spínač? Byl proveden test toho spínače? Co deník závad? Co jiná data z motoru? převodovky? na diagnostice. Co hodnoty přenášené po CANu? Už do těhle věcí koukám nějakou dobu a čím více do toho hledím, tím více se utvrzuju v názoru, že diagnostika auta není klikání na tlačítka na obrazovce počítače, ale o tom, jak to vlastně má pracovat jako celek. .Na něco jsem přišel, něco jsem zjistil ,ale celkově vím pořád houby :D:D Smekám před těmi, kteří tomu opravdu rozumí a připíjím dobrou slivovičkou
    • 42
  23. Agrafik

    Chyba automatu BV6 + ESP

    Brzdový spínač - nějaké koupání apod, na to bych se vybod. Uvědom si, že pokud ti nebude fungovat ten spínač, tak třeba jednou kvůli němu neodjedeš Nezapomeň, že máš automat. Ohledně funkce jestli má vliv ŘJ motoru, ŘJ automatu na funkci, tak určitě, nehledě na to, že sběrnice spojující tyto ŘJ prochází přes ŘJ ESP
    • 42
  24. Agrafik

    Samovolne spušteni alarmu

    Zamknout klíčem.
    • 24
  25. Edison. Vždyť píšu zpřevodovat, a pak to bude mít krouťák, ale bude to zvedat ten \"tejden\".
    • 55
×
×
  • Vytvořit...