Jen můj amatérský názor, ale proč by to měl být ten spínač? Byl proveden test toho spínače?
Co deník závad?
Co jiná data z motoru? převodovky? na diagnostice. Co hodnoty přenášené po CANu?
Už do těhle věcí koukám nějakou dobu a čím více do toho hledím, tím více se utvrzuju v názoru, že diagnostika auta není klikání na tlačítka na obrazovce počítače, ale o tom, jak to vlastně má pracovat jako celek. .Na něco jsem přišel, něco jsem zjistil ,ale celkově vím pořád houby :D:D Smekám před těmi, kteří tomu opravdu rozumí a připíjím dobrou slivovičkou