Přejít na obsah

Agrafik

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 689
  • Registrace

Vše od uživatele Agrafik

  1. U mě je podmínkou zpátečka a ovladač zrcátek vlevo, nebo vpravo. S náklápěním problém není, krásně se vracejí zpět.
  2. Tohle je docela daleko od sebe. Jedině špatná zem, která ovlivňuje? přepínač antény. Co tak fyzicky odpojit tu zem od vyhřívání okna?.
    • 8
  3. Agrafik

    Auto do 250 000kč

    Nevidím důvod proč by mu nestačila 1.4 v 308? Vy ho znáte jak jezdí? Třeba nepotřebuje závodit. Já jsem zkoušel podobnou předváděčku a na pohodovou jízdu je to ok, dálnici to zvládne taky. A výkonová rezerva pro řešení nenadálých situací? Blbost. Většina nenadálých situací jsou ty, do kterých se řidič sám dostal.
  4. Peta: čistě elektrický? Mi teda žebřík jede nádherně a to jsem tam dal nejslabší topné těleso. [upravil dne 14/1/13 21:21 od Agrafik]
  5. Peta: na sušení mám v koupelně elektrický žebřík. Scratch: tak to je blbé. Zrovna tohle se stalo kolegovi. Navrtali mu práh do trubky, tak to vysekal, ustřihnul a dal nový kus trubky a 2 spojky. Už mu to tak běží cca 15 let. Nejhorší je to to postižené místo najít , H4WK3Y: tam musí být něco špatně, pokud je dobře navržena a provedena, tak to musí stačit. Juve: Já si to sám spočítal, poskládal, zapojil a už mi to několik let krásně funguje. (Projektant z toho dělal strašnou vědu). Samozřejmě teplovodní. . [upravil dne 14/1/13 20:28 od Agrafik]
  6. MirekCC: Jak souvisí praskání zdí a podlahovka ? Scratch: proč mu to přestalo fungovat? Moc možností není.
  7. RT3 mají problémy s displejem? RT3 je asi opravdu nejvíce na hračičkování Přema: jakou ukazuje průměr. spotřebu? Nebo je to vynulované.
  8. Nesedí mi tam ten joystick na palubovce To je přilepené?
  9. Dej tam to co píše Pe.Tr. Na oleji stejně neušetříš. Za naftu do jedné nádrže dáš mnohem více.
  10. Tak se nám tady ty 2.7 pěkně množí :) .Blahopřeju. Automat je
  11. Já bych to udělal tak. vymontoval čerpadlo u boileru. Na přívod topné vody do boileru namontoval ventil se servem -zavřeno- otevřeno. Termostat na řízení servoventilu nestačí jeden, ale musíš mít dva. Jeden, který bude měřit teplotu topné vody a druhý, který ti bude dávat povel od teploty v boileru. Zapojit je tak - nastavit, aby bylo servo otevřeno jen když bude teplota topné vody vyšší než v boileru, jinak je to celé k ničemu. Šlo by využít přes relátko i stávající termostat v boileru.
  12. Nezdá se mi ,že by tu panovala blbá nálada. Spíše mi to připadá, jako honba za počtem příspěvků za každou cenu. Čím víc tím líp i když je to Hodně krát jsem chtěl přispět k věci, ale nakonec jsem se na to vy....ul. a odpověď před odesláním smazal
  13. Nebo tam dej servoventil.
  14. Agrafik

    Edit: zpět k příčce :)

    Klidně to udělej z porobetonu 10cm. Bude to rychlejší. Klidně Qpor, H+H, nebo cokoliv jiného - určitě to nechceš přeplácet. Na to pak štuk. Pokud to bude na zemi, kde stéká voda a příčka by mohla nasáknou, tak napenetruj pruh pod příčkou a natav asfaltový pás, nebo alespoň nějaký hydroizolační nátěr. Pod stropem nech cca 1cm mezeru a ten vypěň PUR pěnou. Při stavbě můžeš kotvit příčku do bočních zdí pomocí úhelníků. Pokud budeš mít obavy z toho, aby se na tebe zeď nevyklopila, můžeš dát pro dobrý pocit do stropu kousky profilů pro zakládání sádrokartonových příček. Ještě drobnost - porobeton je ideální před přilepením otřít mokrým smetáčkem. Lepidlo se pak nenalepí na prach z řezání a pevnost celku je pak o dost vyšší.
  15. Agrafik

    spotřeba / rozměr pneu

    No jo, už to vidím Sakra, mám dneska dlouhé vedení. To bude tím počasím, v zimě leje jak z konve. 8l je OK.
  16. Agrafik

    spotřeba / rozměr pneu

    Máš najeto skoro 100tis. km a z toho 70tis. km Praha?
  17. Agrafik

    206 SW s 1,4, 1,6 nebo 2,0 HDI

    Chlapi, neděláte tu z 206 raketu?, která nutně potřebuje mít dvoulitr a ostatní je slabé a k ničemu? Z osobní zkušenosti si myslím, že ta 1.4HDI úplně klidně dostačuje na tohle auto v jakékoliv verzi. Jako druhé auto do rodiny, na občasný převoz věcí v kufru i tahání vozíku. Pokud něco vezu, tak stejně nejedu jako závodník. A kdo pořád něco vozí v kufru... Z celkových km běžně tak do 10%, jinak je auto prázdné. Výhoda pro někoho dobrá cena za POV a rozumná spotřeba i ve městě. V každém případě dle mě lepší než 1.4TDI se kterým mám občas možnost jezdit, a na který si málokdo stěžuje, i když je to traktor... Za mě 1,4HDI
  18. Agrafik

    Jaké bodovky aby neodcházeli

    Tak po cca dvou letech provozu 7ks LED v háji. ELIM 4.2 W. 4ks během týdne. Podotýkám, že chlazení bez problémů. Všechny odešly při zapínání.
  19. Souhlasím, že je to pořád dokola a každé téma se z 80% zvrhne jinam. . Na druhou stranu se asi očekává, že něco relevantního k tématu tu napíše Straki007. To je můj dojem za tu dobu, co tu chodím, protože ,mezi náma, kdo z nás tady opravdu opravuje auta a ještě jim dostatečně rozumí . Já ne. Ondra26: přeji ti, aby to byla nějaká hloupost, k tomu co píše Straki007 je tu docela pěkné vlákno - nebyly tam i fotky toho altíku?, nebo je to jinde? . Bylo by pěkné, aby za ceny ,které jsi psal výše, pracovali i v servisech Peugeotu. [upravil dne 1/1/13 17:07 od Agrafik]
  20. Agrafik

    Kufor

    Namazat ? Netuším, co chceš slyšet. Ručně to přivři a otevři a uvidíš, co vrže.
  21. Ondra26: nemám po ruce fakturu, ale myslim že jen za olej do motoru chtějí 500/l. Za olej do převodovky je to násobně více. Zkus hledat a najdeš.
  22. Poslední výměna oleje a filtrů v Peugeotu byla přes 5tis. Pokud budeš chtít i olej v převodovce, pokud se jim do toho bude chtít počítám dalších 5tis. Takže i s výměnou toho vrzajícího se snad do 15k vlezeš, ale to je jen můj tip.
    • 22
  23. Agrafik

    Problém ESP/ASR

    Podle mě to ta navigace nebere z konkrétního čidla, ale přímo hodnoty systému ESP jako takového. Třeba to bude ten spínač.
    • 51
  24. Agrafik

    Šířka pneumatiky vs. spotřeba

    Jak bych to pak cpal na disky, kdyby ten rozměr nepasoval a každý výrobce to měl jinak.
    • 22
  25. Agrafik

    206 GTI smrt za jízdy

    Tomu říkám vlákno. Položím otázku, sám si odpovím, opravím. A je to.
    • 8
×
×
  • Vytvořit...