Souhlasím, že je to pořád dokola a každé téma se z 80% zvrhne jinam. . Na druhou stranu se asi očekává, že něco relevantního k tématu tu napíše Straki007. To je můj dojem za tu dobu, co tu chodím, protože ,mezi náma, kdo z nás tady opravdu opravuje auta a ještě jim dostatečně rozumí . Já ne.
Ondra26: přeji ti, aby to byla nějaká hloupost, k tomu co píše Straki007 je tu docela pěkné vlákno - nebyly tam i fotky toho altíku?, nebo je to jinde? . Bylo by pěkné, aby za ceny ,které jsi psal výše, pracovali i v servisech Peugeotu.
[upravil dne 1/1/13 17:07 od Agrafik]