Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. Moby89

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    žhavení tě nemusí zajímat, když pokud jsem to pochopil dobře, nemá ve válcích co žhavit(nejde nafta i CR vstřiků a následně do válců). Dle mého laického názoru je něco špatně na Vys.tlak. čerpadle. Nevím jak 406tce ale 306tce(se stejným motorem) blokuje imobilizer otvírání vstřiků.
    • 26
  2. jestli se nepočítá kafe na benzínce cestou za rodičema na štedrej den a kafe zpátky den potom tak bez problémů do 26týho veččer:D:D
    • 38
  3. Moby89

    PROMO VIDEO- Antonín Tlusťák

    shwaara+ koblih: zapoměli jste zhodnotit toho zloděje dřeva, kterej jede nepřioutanej, při práci s mot. pilou nepoužívá ochrané pomůcky, a strom pokládá do silnice(když už chcete moralizovat:P:P:D:D) Jinak video je povedenej kousek:roker [upravil dne 27/12/12 19:16 od Moby89]
    • 27
  4. Moby89

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    Jenda: meruňka byla fajn, a viděl jsi že je důležitý se toho nebát:D:D
  5. Moby89

    Proč někteří nejezdí na srazy?

    já říkám kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody- peníze- sraz bude stát i s cestou třeba 1500 vim o srazu minimálně 4 měsíce dopředu- dám si měsíčně bokem 350,- čas- vím o srazu 4 měsíce dopředu- ještě jsem nezažil zaměstnání kde by se nedalo dohodnout třeba přehození šichty nebo tak něco. a když se mi program srazů začne zajídat tak si místo orienťáku vymyslim svůj program. já osobně bych na srazech ocenil víc \"akčnosti\"(letiště atd...)
  6. jedním slovem chaos:D dvěma: totální chaos:D za 10 min pulnoc(zaviracka) melo asi 30 lidi pravděpodbně stejněj noční hladík a vyrazilo se najíst:d
  7. to jste ted nebyli v KFC na budějovický:D
  8. tezko rict jestli vic ale minimalne +-6,5 miliardy lidí to dokazalo taky:D:D:D
  9. s dovolením jedna o tom výtahu a tak:D:D
  10. muzu videt svojí?:D:roker
  11. a všimli ste si kde všude stojej fanoušci?:roker
    • 19
  12. moby 1kus kalendáře, prosím 21.týden
    • 40
  13. já do toho klidně půjdu;) chybí ti tam Onyx;) ten podle mě za to stojí
  14. Moby89

    306 5dv hatch 1,4

    Já o ničem nevim, a nikde jsem nikdy nebyl. Jo klouzalo to parádně. A \"místní\" chodili dělat publikum což se mi strašně líbilo:D:D
  15. švejk:sama ruka samá noha to tam bylo v pětačtyřicátym:D:D [upravil dne 9/12/12 17:08 od Moby89]
  16. kruháč v mlk bloknu(pojedu-li první z nový vsi) je tam \"odbočovací\"pruh v pravo, ale dá se do kruháku najet a odbočit vpravo aniž by se blokoval samotnej kruhák.
    • 48
  17. edison: proč budu tahat nůž na dva metry?(pokud ho budu chtít opravdu použít)
  18. me je to jedno pojedu klidne z novy vsi prvni a zablokuju kruhák pač na mlk se nemame kde roztrhat krome toho kruhaku a křižovatky u kolejí(jedeme pořád po hlavní)
    • 29
  19. scratch:si povíme na dálnici:P:P dálnice je uplně v pohodě jen budeme muset ošefovat kruhák na mlk aby se nám zas nikdo neztratil jako na kokoříně:D
    • 48
  20. tak pokud někdo plánuje jet po dálnici kilo tak jedu solo:myslim=počkám která varianta cesty nakonec bude platit, poté dám vědět jestli se připojím.
    • 48
  21. to nevydržim:D:D a s tim včas si tak nějak vzpomínám kdo měl největší problém:P:P
    • 48
  22. Stibto: řešení je jednoduchý vyber zbraně ja určim čas a místo:D:D:D
  23. stibto: mas pro svoje tvrzeni nejakej argument krome jeho skraloupu z minulosti? nebo je to jen placnuti do vody? pustil: tobe to do očí klidně řeknu:P:P:D:D [upravil dne 26/11/12 17:29 od Moby89]
  24. já nikoho nepřesvědčuju, jen hajim někoho kdo se nemůže sám bránit, a taky proto že s nim ve spoustě názorů souhlasím. a ted muzete \"zavrhnout\" i mě.:roker
  25. a pak kdo kolem sebe kope a neni schopnej přijmout cizí argument? k tomu co jsem napsal předtim nebo co tu napsal dopoledne Pustil žádný vyjádření? :myslim
×
×
  • Vytvořit...