Já teda nevim, ale když jsem si nechaval míchat barvu, šel jsem s kodem barvy a prodavač mi na základě kodu vyndal asi 5 odstínů, ze kterejch jsem si vybíral sám(přikládáním na auto). tim chci říct že musí mít něco čeho se chytit;) záslepka oka je malá, lepší je víčko nádrže. jinak pokud chceš lakovat celý auto tak to vůbec řešit nemusíš