Přejít na obsah

Moby89

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 639
  • Registrace

Vše od uživatele Moby89

  1. sice na chvíli, ale i tak to stalo za příjemnej pokec a par novejch a zajímavejch informací(ze světa servisů a autorizáků).
  2. marcel:tak me doraz pozdravit osobne:p:D
  3. Goldinka: kdyžtak se domluvíme a vezmu tě rovnou z phy;) není problém
  4. doufam ze se 106tkou;)
    • 26
  5. Pro všechny co maj FB: na stránce sushi vs Camembert http://www.facebook.com/pages/Sushi-vs-Camembert/140044449505433 probíhají soutěže o volné vstupy a další zajímavé info nejen ze zákulisí srazu;)
    • 26
  6. miniku: tak to si priprav drobný na vracení jinak samozřejmě mě počítej standartně dva steaky;)
  7. Moby89

    Dárek pro přítelkyni?!

    Myslim že mnohem větší překvapení je zapomenout:D:D
  8. Jirko, fakt to neřeš, dej vědět kdy a kuchyň se vsadim máš jako novou. Se mnou počítej určitě( na brigádu i na GM)
  9. není pravda, mam HDi a origo koncovku rovně:P jinak k tématu, já věděl proč to auto dát k zemi:D:D
    • 92
  10. já nevim, pokud se nepletu v květnu Milanův \"brzdovej\" sraz a v červnu já dělám 2. ročník sushi vs. camembert(http://www.facebook.com/pages/Sushi-vs-Camembert/140044449505433) trochu reklamy neuškodí:D
    • 37
  11. jako mazec to je neskutečnej, o tom žádná. Aspoň každej vybere co se mu líbí(někdo víc \"tuningu\", někdo víc památek) edit: tu Příbram jsem jenom podotýkal;) A vlastně je to logický že po zimně je největší srazová aktivita. [upravil dne 26/3/13 13:45 od Moby89]
    • 37
  12. jenom připíšu že loni byla příbram taky jen se řešila mam pocit v sekci tuning;) Jinak mě to nevadí, jestli to má pár lidí jako já a po zimně opravdu potřebuje sraz( já mam prostě srazovej absťák) tak chápu veškerou aktivitu.
    • 37
  13. To už aby jsme každýmu učastníkovi vymejšleli solo oblek, Hurvajzovi nehořlavej, Punkáčovi s výstuhama v kolenou, trhanovi Petovi nějakej nezničitelnej:D:D:D
  14. nádhernej termín, předpokládám že preventivně budeme sestřelovat čarodky;)
  15. veřejný linčování? já jsem pro:D:D
    • 13
  16. stejně jako je na konci strakonický před Baranďákem, takže podle mě to časem spustej všude.
    • 23
  17. Pe.tr: uvědom si že jsme klub automobilový tím se ti na jednu stranu defenestrace dost stěžuje(kvůli velikosti okna) ale na druhou stranu zefektivňuje(s rostoucí rychlostí auta):D:D
  18. Kopec: je to tejden po příbramy, a na příbram jsi slíbil že už pojedeš po vlastní ose, takže musíš
    • 52
  19. Moby89

    Služební zkouška

    Já potvrdim že krtek je v pohodě jak v civilu, tak ve službě
    • 70
  20. Moby89

    Služební zkouška

    takhle bych na to nekoukal, oproti ostatnim uz mam jeden zarez:D jinak taky gratulace. [upravil dne 19/3/13 19:28 od Moby89]
    • 70
  21. Moby89

    Služební zkouška

    pe.tr:vyzva prijata a hlasim 1.bod pro me(v nedeli)
    • 70
  22. Moby89

    Nafta bez biosložky?

    beru naftu v Č. Lípě na KM-Proně a je modro-zelená
    • 17
  23. Moby89

    Číslo farby 406 coupe

    Já teda nevim, ale když jsem si nechaval míchat barvu, šel jsem s kodem barvy a prodavač mi na základě kodu vyndal asi 5 odstínů, ze kterejch jsem si vybíral sám(přikládáním na auto). tim chci říct že musí mít něco čeho se chytit;) záslepka oka je malá, lepší je víčko nádrže. jinak pokud chceš lakovat celý auto tak to vůbec řešit nemusíš
    • 9
  24. Moby89

    Potkal jsem klubáka...

    škoda, streetracing je prima:D:D:D, mě to bylo jasný už když spolujezdec nakukoval ke mě do auta a já viděl ten radar na okně
×
×
  • Vytvořit...