Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. To sem nepatří, teď jednáme o Rákosníkovi :D škoda, že tu není ROFL ikonka Milane, dělám v jedné nadnárodní firmě jménem Aperam, kde když byly zlaté časy, jsem na všechno měl pomocníka. Dnes v hliněných časech byly bohužel propuštěni a vše si dělám sám. Kéž by to byly jen kartičky, organizace srazů a eshop. Opravdu kéž by. Přesto si na své povolání nestěžuju. Jde mi jen o to, aby nevymizela legrace. To je totiž to, co tu lidi stmelovalo krom věcí ohledně aut se lvem na kapotě. Čím jsou auta složitější, tím víc mizí legrace. Možná kdybys napsal to, co píšeš maličko lidštěji, lidé podobní mně by si z toho nemuseli dělat srandu.
  2. Marcel00: díky MilanF1: Nikoho znechucovat nechci, jen se neposadím na prdel z člověka tak \"zapáleného\" že nymburští hasiči chystaj stříkačku a jsou v pohotovosti Pastorek: Nehroď to furt, pořád děláte jako by pežotí klub byl středobod vesmíru ( a to je jinde, někde okolo Vrbového Vai Jogar???) opravdu mám pocit, že kdo jen trochu přičichnul ve vedení je najednou moc vážnej a hned cimprlich slečinka, která se při sebemenší narážce URAZÍ a s prominutím hovno vydrží. Nechápu, co by mělo upadávat. Osobně si myslím, že na toto združení stačí jeden Šéf a účetní, případně správce servru. Ono se totiž pravděpodobně stane to, že z těch sedmi lidí budou dvě party a ty se postupem času ne nebudou hádat, ale řekněme čím dál méně si rozumět.
  3. Evropo! Máš se na co těšit!
  4. No ono jde o to, že nejde vše lámat přes koleno a natvrdo někoho do něčeho tlačit. Byť možná je to zamýšleno správně, ve výsledku to tak není. Po přečtení tvé kandidátky jsem nabyl dojmu, že chceš (promiň mi ten výraz) udělat hodně věcí stylem toho lámání přes koleno. Bylo to samé \"udržet a zvýšit\", ale o tom to není přeci. Jde hlavně o pohodu, proto sem na tuhle sajtu lidé chodí. Navíc co se těch srazů (tvé domény) týče. Není to o tom, že by lidé nechtěli přijet. Ale už nám není dvacet a máme daleko důležitější priority. Někdo rodinu, někdo dvě práce, aby se uživil. Klub je pořád jenom zábava. Sám za sebe opravdu nechápu, proč se tu vše bere tak vážně. Vzpomínám na doby, kdy tu byla anketa jen na to, jestli dát takový anebo makový gumy na auto, občas se někdo poškorpil, ale bylo to o gumách a na automobil foru je to v cajku. Dneska ty ankety (kterých si povětšinou zřizovatel) vedou akorát k tomu, že poctivci ti odpoví, ostatním je to šumák a pár jedinců (klidně si tam napiš mě) si z toho začne dělat legraci. Než mi někdo napíše, jak jsem byl vážný ohledně nového fora a podobně, raději odpovím sám. Přátelé, co nejsem řádný člen, jsem na dění tady začal nahlížet úplně jinak a nic mě už nesere a nerozhází. Pro mé zdraví ideální stav Opravdu chápu Pet.ra a spol z vedení (neopětující kandidaturu), že si potřebují odfrknout a užívat si tohle forum na pokec a na zábavu
  5. Teda MilaneF1, jestli se chceš ve vedení tohohle združení zabývat takovejhlema cypovinama, to už nebudu řádný člen opravdu nikdy. Je vidět, že dělání tabulek je o houně (maximálně na \"má dáti dal\"). Jinak jsem to opravdu nepochopil, co jsi chtěl zjišťovat, obzvláště po tvých posledních příspěvcích a jsem rád, že jsme se u toho alespoň ze začátku někteří pobavili, protože teď je to opravdu spíše k pláči.
  6. Sím, sím! Souško učitelko a budeme muset před volbami předkládat své SíVí s uvedeným ÍKvé numerem? Vlákno by tu na to už bylo
  7. Medvěde, když se ti něco nelíbí, bojuješ proti tomu? myslím, že ano Zvolil jsem lehce úsměvnou formu protestu Taky semi nelíbilo hlasování pro nějaký domácí mazlíčky a miminka a já nevím jaké cypoviny Teď se mi nelíbí miliarda anket o houně ps: To s tím Bohem a volem je dobrý ps2: takže ho máš jako Bůh a to je jenom dobře doplněno: opravdu vím, že nejsem sám, koho tyhle ankety štvou [upravil dne 25/6/13 23:03 od punkac]
  8. Jjeennddaa: správně, to je totiž jediné, co lze v podobných debilních anketách dělat. Dělat si z nich srandu a bavit se offtopikama
  9. Co čecha naštve o dovolené nejvíce? Když se mu posere míchačka Jinak letím na maltu Hádejte kterou
    • 20
  10. Marcel: komu stojí, tak nahor. Komu leží tak na dol a komu klečí, tak si může vybrat
  11. ne v loktech vídeňských, asi
  12. Ozzy: nepiš jak je dlouhý, napiš jak je hluboký
  13. hlavně jsou jim volné ankety a dotazovadla máte ho dlouhého 1 - 5 ?? máte ho dlouhého 6 - 10 ?? máte ho dlouhého 10 - 15 ?? máte ho dlouhého 15 - 25 ?? máte ho jako Bůh??
  14. Mohy jsem o rok starší než ty a nechápu jak T mobile obchodník hájí doby minulé - s tím členstvím jsi to trochu přesrál. Sice tě k ničemu nezavazovalo, ale dost to pomáhalo před nestraníky. Sám nemám rodinu, ale ne z důvodu peněz, ale protože jsem sám a vhodná žena jaksi není (asi su ošklivé). Auto jsem prodal a jsem nejšťastnější na světě
  15. punkac

    rosení mrazáku

    http://www.mall.cz/ampermetry/basetech-meric-spotreby?gclid=CMfU_tqe_LcCFUJa3godCRwARQ Ozzy, zadáš tam cenu za kWh (bacha měl bys tam zadat cenu i s rozpočítanou stálou platbou, takže třeba u mě to bylo minulý rok 4,2 Kč za kilowatthodinu - tenhle rok jsem to ještě nezjišťoval). Pak ten měřák umí vypočítat, kolik připojený spotřebič \"sežere\" za den, týden, měsíc
    • 25
  16. ještě mi tu chybí anketa, jaké máté IQ? Jak často to děláte? Jak často vytváříte nesmyslné ankety? Jak často se vztekáte?
  17. punkac

    VOLBY 2013-2015....

    Tak tady máte názor dle vás jednoho remcala, nevoliče a ještě k tomu neřáda. 100% souhlasím s Motomotem, že se výsledky zveřejňovat nemají. Věta o mlčení tak mlč i nadále je hodně nešťastná a smutná. 100% ale nesouhlasím s názorem, že můžou přispívat jen řádní členové. To je jen hřebík do rakve tohohle fóra. Kdo vám tu bude radit? Ti nejlepší zrovna řádní členové nejsou. Budete se akorát bavit o počasí a nočním hlídání (nic proti těmto vláknům, jako relax to je sranda). K té malé účasti snad jen to, že je pochopitelná. 90% řádných členů je jen ten pan \"někdo\" anonymně schovaný za nějakým nickem, který se někde dozvěděl, že tu za 4 kila dostane slevu do Kellyny. Nějaký klub je mu u zádele. Všichni se kasají jak je důležité podporovat klub, ale v koutku duše to je jen o té kartičce. Mě se třeba komerčnost fora přestala líbit -> nejsem řád, do toho změna fora se kterou taky nesouhlasím -> nejsem řád. Nelíbí se mi ani medvědova hláška \"volí celá rodinka\"-> nejsem řád. A to Medvěda znám osobně, mám ho rád, ale hlas 6 let starého klučiny je opravdu divnej. Trochu to zavání tím, že když budu mít dostatek zdrojů, nasekám si hodně řádných registrací a můžu ovlivňovat chod fora. tak a teď do mně, do neřáda jednoho drzýho
  18. punkac

    rosení mrazáku

    kup si měřák, který má v sobě kalkulačku. Zadáš cenu za kWh a nastavíš 24 hodinové měření. Budeš se divit PAk to napoj na plazmu nebo PC a budeš se divit ještě více
    • 25
  19. punkac

    rosení mrazáku

    Calex uz bohuzel neni co byval. Od te doby co je italsky, sla kvalita zejmena ridicich modulu do haje. Sam jsem takto dopadl s kombinovanou lednici s suplikovym mrazakem v porizovaci cene 13000. Dva mesice po zaruce odesla elektronika, ktera by stala okolo 5 tis. Kc. Zlaty kapilorove termostaty ;-) Nastesti jednotka eliwel plus astabilni rele vyresilo muj problem. Chtel jsem vymenit odpraskly triak. Bohuzel slehu dostal i zakaznicky obvod. Takze neopravitelne..... Snad s tim Electroluxem budes mit stesti na dalsich ctrnact let. Jinak o Liebherru se rika, ze to je Mercedes mezi lednicemi. Stejne jako Miele v myckach.
    • 25
  20. punkac

    rosení mrazáku

    co třeba Liebherr? Jinak jestli vydržel 14 let, tak je stejně na konci životnosti. Klidně bych koupil od té stejné značky, když vydržel takovou dobu. Co to je vůbec zač? http://www.mall.cz/jak-vybrat-mrazak/
    • 25
  21. punkac

    Jak na sousedova psa

    tohohle se lekne i soused
    • 26
  22. včera na chalupě u LT 37,2 ve stínu dnes tohle v UL nyní levý dysplej je venkovní teplota, pravý ukazuje v místnosti
  23. Souhlas Pechym, stejně jsem to měl já. Nešlo o psa, ale o koukání na filmy nebo sprchování se po desáté večer. Pár lístečků ve schránce. Vhodným vytypováním jsem přišel na to, kdo to dělá. Opět snaživá důchodkyně, která se furt po tom co byla odhalena chtěla hádat, nemohle pochopit, že pc s puštěným filmem nemůže slyšet a jestli jí vadí moje sprchování, nemá bydlet v paneláku, za konstrukci jádra opravdu nemohu. Pak jednou hrozila, že brzdím výtah (stěhoval jsem materiál na stavbu kuchyně. Počkala si na mě venku napřáhla hůl a to byl její konec - jedna rána kapitána a je pokoj, bába od té doby dokonce i zdraví. Manžel kolegyně v práci zase k jedné stěžovatelce přišel s úsměvem a pošeptal jí jednoduchou větu \" Ty jedna zku... <>, ještě jednou, tak tě zabiju\" A zase s úsměvem a přáním hezkého dne odešel, mají pokoj
  24. Scratchi, říkal jsem ti, že to je normální chyba v klepání ve 120 bude jinde....
    • 29
×
×
  • Vytvořit...