Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Zámek dveří za řidičem

    řešil jsem toto na zámku u spolujezdce, taky jen vrčel a dveře nešly zavřít. Kontaktuj třeba devils-nighta, mě zámek prodal asi za 400 + pošta, výměna pomohla
  2. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    myslím si, že na důkazy přijde čas dle položených otázek v referendu
  3. punkac

    Dětská sedačka - dilema

    Charlie 1: Vím, rada asi naprd, ale takováto spona byla i ve wartburgách. Tak možná na nějakém vraku nebo u nadšence [upravil dne 29/8/13 15:59 od punkac]
  4. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Pe.Tr
  5. punkac

    Dotaz na zástupce o.z.

    Petře, máš bohužel pravdu, nemají Jinak mám pocit, že to bude brzo zamčené
  6. punkac

    straki007 přesvědčil

    myslím, že jen nepřispívá
  7. punkac

    Divná budka u silnice

    Miláno Šneku (jinak pěknej avatar :D:D ), to se ale nedělá. Tokovýhle mám pak chuť též počastovat něčím pěkným, ať jedou v čemkoliv
  8. punkac

    Divná budka u silnice

    Ale je Největší úchyl byl sám pan zubař :D:D
  9. jinak na kočce velký magnet polepený flísem proti odření není vůbec blbý nápad
  10. Romane, myslíme naprosto to samé, kočku bych upevnil napevno ke zdi u stropu v ose C profilu. Udělal bych si dlouhý kabel k ovládání kočky a hotovo, možná nějakou brzdičku na posun rolen v C profilu. Nebo bych s na Cčko vykašlal a udělal to na pevno. Jde o to jak moc s tím musíš manipulovat v garáži
  11. hmm, kreslíš rychleji, než píšu
  12. Co na strop co nejblíže stropu přidělat kladku, naproti u stropu druhou kladku na lanko nebo kočku? To už by se ti to tam vešlo ne?
  13. Starej excel pro veteránisty vyuctovani_kneznice starej excel.xls
  14. vždyť sis to opravil sám
  15. punkac

    Otvírací doba obchodu v Dresdenu?

    neděle zavřeno sobota normálně od desíti všude, někde od devíti a hodně málokde od osmi
  16. dírku si vyvrtáš? Vrták máš, ne.....
  17. punkac

    nezna nekdo tohodle šilence

    Altmane, měl jsem 405Mi16x4, která měla jen 108 kW a to lítalo jako prase Michale, když znáš identitu alfisty, co se obrátit na pčr?
  18. Hmmm, tady někdo potřebuje dovzdělat v oblasti humoru - Izer Policejní akademie
  19. punkac

    telefon michael coupe

    :D:D:D Na poštu ji s sebou vláčet nebudeš? Nebo bydlíš na poště? Za to se nestyď A co na to Jan Tleskač? Poslal by létající kolo poštou? (než mi zas někdo napíše, že jsem kretén, tak jde o parafrázi ze Zeleného Raula) :D:D
  20. Milane, nebuď cimprlich Když to budilo pohoršení, nahradil jsem tedy hmotnostní jednotku nečím známým. Ono to mělo budit zdání, že řešit vše direktivou (budete mít všichni brambory) opravdu někdy nelze. Chápu, že \"srazováním\" žiješ a přeješ si, aby vše klaplo a nikde nebyl renonc. To se dá pochopit a vážím si toho, že někdo umí být obětavý pro ostatní, ale někdy méně znamená více, jak už bylo psáno výše. Chápu že můj \"konvektomat\" na brambory byl přehnán ad absurdum ale stejně jako, že budou mít všichni brambory ps: K bramborům bude UHO? Bohužel jestli je zrovinka ve městě nějaká demonstrace, asi bych to řešil obědem v poklidné okrajové části města nebo v nějaké nedaleké vesničce. Vem si, že pro hochy s URNY (jak to pěkně ladí s píckou) budete dav lidí jako prase, oni zpanikaří, vytáhnou vumly a nebudou se ptát na příslušnost ke klubu nebo straně DSSS
  21. punkac

    nezna nekdo tohodle šilence

    Michal je cizinec, kdybych uměl jeho jazyk aspoň tak, jak on umí psát česky - pískal bych si vykání mi přijde takové odtažité, ani neznám forum, kde by si lidi vykali. I kdyby mezi nimi byl věkový rozdíl přímo propastný.... ale zpět k tématu
  22. V mnou doporučované Harmonii pečou docela dobře, pícky s grilem mají docela výkoné (mrkni na výkon hořáku), umějí 90 kg masa za 1,5 hodinky přepočteno na brambory pro padesát krků mi vychází pár minut Dobrou chuť [upravil dne 22/8/13 12:42 od punkac]
  23. punkac

    nezna nekdo tohodle šilence

    Michale v pohodě, Altman taky všem vyká a to je divnější
  24. punkac

    Byli jste někdy okradeni?

    Peta: njn, můžem být naštvaní, ale bumbing sadu koupíš do litru a taky tím otevřu skorem všechno. Osobně už jsem na půl zámcích vyměnil vložky do zámků, snad na tohle dlouho nic nebude Lukaro: neprovokuj, kor věta \"všichni jsou spokojení\" ve spojení s tím \"já si prd vydělal\" nepůsobí věrohodně, ostatně jako většina toho, cos tu psal. Ty jseš takovej tester, viď... Vymyslíš \"něco\" a jdeš to otestovat, jestli se na to přijde nebo ne. Když se to odhalí sypeš si popel na hlavu a hrozně se omlouváš. Bohužel při neustálém opakování této činosti už to nemá cenu zlámané grešle. Je jedno jestli to byla akce foťák, prodej audiny na audi foru nebo poslední ojeb ve stylu \"jéé my máme placenou inzerci?\" Hodně se divím, že ti povolili po akci s foťákem opětovný přístup (asi si byl nesnesitelnej a votravoval si pe.tra denodenně záplavou mejlů, že už budeš hodný). To už by ho mohli povolit i blbovi Peugeot09 a můžem si tu říkat klub vychcánků a čórkařů Toto jsem ti napsal jen navysvětlenou těch Božích mlýnů [upravil dne 21/8/13 12:59 od punkac]
  25. tady něco z UL http://www.rozhlas.cz/sever/severoceskyatlas/_zprava/srpen-1968-ve-vysilani-z-usti-nad-labem--774695 http://ustecky.denik.cz/zpravy_region/okupace-lide-mohli-jenom-plakat-a-otacet-smerovky-20130821.html [upravil dne 21/8/13 12:47 od punkac]
×
×
  • Vytvořit...