Milane, nebuď cimprlich Když to budilo pohoršení, nahradil jsem tedy hmotnostní jednotku nečím známým.
Ono to mělo budit zdání, že řešit vše direktivou (budete mít všichni brambory) opravdu někdy nelze. Chápu, že \"srazováním\" žiješ a přeješ si, aby vše klaplo a nikde nebyl renonc. To se dá pochopit a vážím si toho, že někdo umí být obětavý pro ostatní, ale někdy méně znamená více, jak už bylo psáno výše. Chápu že můj \"konvektomat\" na brambory byl přehnán ad absurdum ale stejně jako, že budou mít všichni brambory
ps: K bramborům bude UHO?
Bohužel jestli je zrovinka ve městě nějaká demonstrace, asi bych to řešil obědem v poklidné okrajové části města nebo v nějaké nedaleké vesničce. Vem si, že pro hochy s URNY (jak to pěkně ladí s píckou) budete dav lidí jako prase, oni zpanikaří, vytáhnou vumly a nebudou se ptát na příslušnost ke klubu nebo straně DSSS