Jump to content

blazenka28

Uživatel
 • Content Count

  14
 • Joined

 • Last visited

About blazenka28

 • ID člena
  19004
 • Rank
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 406
 • Rok výroby
  2002

Profilové informace

 • Město
  Rovensko pod Troskami
 • Stát
  Česká republika
 1. Ještě dva obrázky [upravil dne 29/8/13 11:35 od blazenka28] [upravil dne 29/8/13 11:35 od blazenka28]
 2. Nikdo neřešil takovýto problém? Neměl by někdo stejný zámek? Měl jsem ho vymontovaný, ale nejde rozebrat. [upravil dne 29/8/13 11:33 od blazenka28]
 3. Ahojte, mám problém se zámkem dveří za řidičem. Dálkou zamknu auto, všechny dveře se zavřou, jen tyhle ne. Ale když poslouchám u zámku, je slyšet zvuky, jakoby se zamykal, ale dveře zůstanou odemčené. Když je zavřu ručně zevnitř, zvenčí nejdou otevřít. dá se to nějak poladit, nebo je zámek mrtvej? Díky za každou radu. [upravil dne 29/8/13 11:31 od blazenka28]
 4. Ahoj. Může mi prosím někdo pomoci určit, jaký ABS kroužek je na mým pažoutu? Jeden je v čudu a ten druhý tam taky dlouho nebude. ferry psal, že je tam 48 zubů, ale potřebuju ještě průměr a šířku. Díky za pomoc.
 5. Funguje přihlášení jako na Aukro, teď jsem to zkoušel.
 6. Taky mi to jednou napsalo, vymaž diag. paměť a gut. Alespoň u mě to pomohlo.
 7. Jestli tě můžu poprosit, hoď to do pošty na dobírku. Nebo to můžu cvaknout předem na účet, jak chceš. Vozím ráno rodinu a nějak z auta není 20 minut vidět ven. Potí se to jako prase.
 8. Ferry - jak to prosím Tě vypadá s tou krabičkou?? Díky za info.
 9. To by bylo super. Doufám, že to do tý doby nebudu moc potřebovat. Minule pršelo a já z auta moc neviděl, ale nějak to přežiju. Zatím díky a budu doufat, že to doma najdeš. Zatím díky.
 10. Díky za tip. Teď už musím jen zjistit, jaký kroužek tam byl? Musim pod auto a mrknout na druhou stranu, nebo se to dá někde zjistit? Díky za pomoc.
 11. Ahoj. Rozsvítilo se mi ABS FAULT. Zjistil jsem, že zmizel ABS kroužek, asi prasknul a spadl, někde. Dá se prosím někde sehnad v Čechách? Nějak se mi to nedaří.
 12. Automatická klima tady je, ano. Pokud to bude fungovat v mým autě, beru ho všema deseti. Moc se to tad v čechách nedá sehnat, všechno EBay Německo a tak.
 13. Ahoj všem. Minulý týden jsem nastartoval, chtěl si pustit topení a ono nic. Displej ukazuje, že ventilace funguje, ale ventilátor se netočil. V servise mi zjistili vadnou \"krabičku\" ovládání ventilátoru. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost, jestli to opravovat, shánět na vrakáči, nebo radši koupit nové? Je pod přihrádkou u spolujezdce vedle ventilátoru. Označení je Valeo 657165W/H. Dík za rady. P406 1,8 16V 2002
×
×
 • Create New...