Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Sahary nebo Termostat

    píše old model, to beru tak že 2,1 td se vyrábělo zhruba do 10/1998 pak už najely Hdi a od 4/1999 jsou nový modely ale samozřejmě se mohu mýlit, viděl jsem old model a už jsem psal příspěvek
    • 9
  2. punkac

    Sahary nebo Termostat

    jen doplním, že čidlo pro budíky má zpravidla barvu bledě modrou
    • 9
  3. punkac

    Převodovka

    ale no to snad ne, německý filmy se dostaly až na Vysočinu?
  4. Tak jsem dorazil z odpolední šichty a ústecký silničáři asi někde hrajou lízanej mariáš, víc jich tu totiž není , docela sranda jezdit do kopce a předjíždět smýkající se trolejbus Jinak D8 katastrofa, jeďte opatrně - ta zpráva je pro ty, co maj v autě notebook s netem a otevřeným pežot fórem -5°C a fouká to!!!
  5. je to hodně podobný, v podstatě se to liší zoomem obrázku a vpravo dole tvarem řídící jednotky a stejně tam maj blbě ty klapky hehe, necháme toho.... [upravil dne 8/1/10 punkac]
  6. tak to je ten úplně první obrázek, jenže tam zas nesedí ty klapky ve kterých je map senzor, tak a troufám si tvrdit, že v tomhle vlákně se vyznáme jen my dva a to ještě stěží :D:D
  7. máš SZ
  8. zítra mrknu přímo do auta, protože, když dám v serviceboxu obecně vznětové motory, tak se tam ukáže, ale když v tom samým serviceboxu dám filtrovat dle vin vozu, tak jí najdu jen v obrázku, který jsem vložil jako poslední a nemá číslo
  9. tu je ale nemá číslo a je nějaká světlá
  10. okay
  11. když zadám do citróního serviceboxu VINko auta rodičů a dám přívod palivové směsi obecně -> řídící jednotka vstřikování snímač -> tak se dole objeví jak ref.č jediná věc 0560 02 144150A ŘÍDÍCÍ JEDN SNÍM NAPÁJENÍ a pak už po kliknutí na to vlastní obrázek, který je v tomto vlákně jako první, na který jsi mi odpovídal, že se mýlím a váha vzduchu je na něm pod číslem 10. Tak to auto opravdu váhu nemá, z toho obrázku má ale čidla pod čísly 9 a 11 v tom bazmeku s klapkou, která ale správně vypadá dle druhého vloženého obrázku motor obecně -> přeplňování motoru obecně -> přeplňování motoru, přípojka vzduchu -> kde dole jako ref.č je 0560 01 172062A PŘEPLŇ VZDUCH PŘIPOJ ze kterého je krásně vidět ta \"správná klapka\", co je v autě, ve které jsou zamontovány čidla z prvního obrázku a je krásně vidět, že za klapkou už žádná váha vzduchu vidět není, je tam jen hadice pod číslem 11 a pak je hned sání ufff, hlavně že to bylo jen vadným map senzorem a nyní auto jezdí jak má
  12. takže zatím asi vyřešeno, po vyměnění MAP senzoru a ujetí cca 3 km, kontrolka diagnostiky zhasla a snad je vše jak má, uvidíme co bude dál Bylo vyměněno čidlo číslo 9 na prvním obrázku, ale je vsazeno do klapky vzduchu na posledním obrázku , nevím proč, ale když chci zobrazit čidla motoru, která spadají pod ŘJ motoru, tak servicebox dle zadaného VIN ukáže sice motor 1,6Hdi, ale s váhou vzduchu pod číslem 10, ale tu tam rodiče nemají, to jen tak pro upřesnění [upravil dne 8/1/10 punkac]
  13. no to je hnus velebnosti
  14. tak jsem zas mrknul na synoptickou mapu a z tý moravy a jižních čech se to na ústečáky pěkně valí včera po odpolední mi teploměr v autě ukázal -14°C, dnes teploměr za oknem -4°C, to jsou teda výkyvy:mrk
  15. Save the whale no to byl ale kokot:bacha:aut
  16. sundat tapec, promazat nějakým olejíčkem a pak také zkontrolovat, jestli není nalomený kablík mezi dveřmi a karoserií Příště to dej do sekce servis nahoře máš pravidla
  17. nalej to do friťáku, třeba se ti hranolky osmažej rychlejc a zdravějc
  18. takže obnovuji toto téma obrázek jsem našel konkrétní k motoru diagnostika hlásí, že neví o poloze klapky, ale klapka normálně dle diagnostiky funguje je mi divný, že by se už měnila po čtvrté nemáte s tím někdo zkušenosti, auto je relativně mladé, najeto 60000 DDR PDV Opravce Č. složky Kód Příčiny Popis Přiřazení Proběh KM Země 09/10/2008 805401V01 SDDLQ4O01 00000345E5 DOSEUR AIR 030 59216 CZ 01/07/2008 002217P01 PEU1TVR01 00000345E5 DOSEUR AIR 031 53498 DE 05/10/2007 002217P01 PEUWQL301 00000345E5 DOSEUR AIR 000 23910 DE musí se nový díl spárovat z diagnostikou? nebo jde jednoduše vyměnit, drží to na třech šroubech... kabel mi nepříjde, že by byl někde zalomený, ale nemáte někdo schéma zapojení pro vůz Citroen C4 Picasso okolo řídící jednotky? Proměřil bych to.....Díky za rady
  19. punkac

    it dotaz .. prosim zdejsi machry !

    hmm tak jsem našel toto http://forums.eidosgames.com/showthread.php?t=82312 a zdá se že to funguje
  20. punkac

    it dotaz .. prosim zdejsi machry !

    kravina to není, vím co mluvím respektive píšu a zrovna s touto hrou měli problém i jiní, jen jim nikdo na jinejch fórech neporadil
  21. punkac

    Peugeot 406 2.1TD Roland Garros

    ten predek mam doma uz kompletni i s haupnou samozrejme;)akorat mi jeste chybi predni naraznik az bude fotky z prestavby hned dodam:)jo jo jinak je tam bosch a ten filtr zda se mi že motor jde líp vytočit:)ale je to jen zatim musim nak doresit aby mi tam neslo teplo od motoru jinak 2.1TD:super No to teda nevím , není to jen o \"lepším zvuku motoru\"?? už jen to, že to není odstíněné od tepla motoru a chladiče, ty defakto nutíš ten filtr nasávat horkej vzduch přím od chladiče :D:D Proč je asi origo filtr v airboxu a přívod vzduchu je daleko od motoru a chladiče?.....
  22. punkac

    it dotaz .. prosim zdejsi machry !

    nechci zakládat nový vlákno, tak písnu sem, navíc název je dosti výstižný Koupil jsem si origo hru DVD Commandos Antologie, která obsahuje všechny \"Komandosy\", bohužel ten prvníi s datadiskem je nehratelný, protože skopčáci kmitaj příliš rychle, kamarád mi řekl, že mám moc rychlý počítač (což si nemyslím), prý na to je nějaký brzdič systému.... Máte někdo nějaký odskoušený, co nepokazí hardware? Nebo jak mám udělat aby hra Commandos Behind enemy lines běžela \"normálně\" na mém PC? díky za rady:) [upravil dne 5/1/10 punkac]
  23. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    omlouvám se,v práci nebyl net a mám odpolední směnu, ale určitě beru, potvrzeno v SZ Jinak většinou poplatek za PayPal platí příjemce prachů [upravil dne 5/1/10 punkac]
  24. myslel jsem nové z vraku, ale z kontinentálního v opačném případě bádej, jak to rozebrat
  25. punkac

    elektrika zapojení DO

    jablotroňácký centrály a alarmy to podporujou maj na to speciální dva oddělený výstupy, který se připojej na tlačítko od varovnýho blikání. Jsou oddělený proto, aby při klasickým blikání vlevo nebo vpravo se nedostalo napětí na \"druhý\" směr a ty neblikal všema čtyřma jestli máš superblokádu, tak to origo centrál umí, jestli ne tak máš smůlu
×
×
  • Vytvořit...