počítej, že ve starších sedačkách to na 85% stejně nebude fungovat
já to mám od výrobce a ten slabý drátek byl na několika místech přetržený, holt si předchozí majitelé klekali na sedačku nebo se o ní opírali pěstí
nicméně jsem to opravil vcelku levně (jedna sedačka mě vyšla na 200 Kč) a zhruba 1,5 hodiny práce
Koupil jsem univerzální potah, ten jsem rozpáral, vyndal topné těleso, vyndal sedačku z auta, sundal potah, musí se odcvakat docela silné dráty, které drží potah na sedáku, toto je nevratná operace, já jsem to pak vyřešil použitím elektrikářských zdrhovadel na kabely délky asi 10 cm, které jsem po utažení zaštípl. Na sedák jsem dal topné těleso z uni dečky, které jsem přehnul na polovinu, protože část určená na záda se mě nechtěla dávat do opěráku (nevím jak sundat potah opěráku) a dal na sedák, protáhl jsem kablík pod sedačku, protože je sedák rozdělený jakoby na půl (prostě máte pod zadkem jakoby dva polštářky), musí se tomu přizpůsobit i uni dečka. Origo to má řešené dost nešťastně, protože zrovna v tomto přechodu byl drátek přetržený, udělal jsem to tak, že jsem z uni dečky, která je opravdu velká vypáral dostatečně dlouhý kus drátu a ten jsem vedl podél těch polštářků, kde je i uchycení pro samotný potah, v žádném případě ho neveď v té škvíře, jako to má origo dečka. Když jsem byl spokojený s umístěním, dečku jsem přilepil herkulesem k sedáku. Teď už jen přichytit potah k sedáku v okách připravenýmy zdrhovadly, zacvaknout dopínáky potahu ke kostře sedačky, sedačku dát do auta a připojit ke zdroji napětí