Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    i my tu v Aussigu se těšíme
  2. No je tu zásadní rozdíl, TV má záruku, je to nové zboží, v bazaru telku, lednici, atd nekupuju, ale auto je jiná věc, nové má dalekonásobně větší pořizovací hodnotu než nová lednice, to v bazaru kupovat zatím bohužel musím, protože jako mám na novou lednici se zárukou, nemám na fungl nové auto se zárukou, kterou mi bazarista nedá a když tak velmi pofidérní, viz. ty jejich předávací protokoly, kdy při převzetí vozu defacto podepíšeš, jak z toho všude chčije olej, brzdy na hovno, přitom to může být v pohodě, náhodou to příjdeš reklamovat a pak ti zamávají papírem, který jsi ty podepsal. Nezlob se, ale tohle není fér jednání Příklad za vše: Po problémech mích blízkých jsem zakoupil auto, kterým jezdím dodnes od \"soukromého prodejce\" s knížkou a blabla účty o opravách. Kdybych auto nenechal zkontrolovat hned po koupi, tak s ním už dnes nejezdím. Naproti tomu bratr koupil už dopředu inzerované lehce bourané auto z Mnichova a vše sedělo, proto se ptám, proč to nemůže fungovat i zde?
  3. no ono v cizině je to různé.. něco jiného je auto koupit od renomovaného bazaru nebo nějakého tureckého blízko českých hranic, který funguje jen jako překupník pro české překupníky... Na mobile.de je jich v blízkosti českých hranic spousty, je docela sranda se na ně i podívat přes relativně staré fotky na googlearth ( kde to auto je focený a pak adresa bazaru) hlavně je rozdíl, když tam je poznámka o tom, že na auto není záruka, že je jen pro překupníky na díly
  4. rodiná zkušenost Šaldíku hovoří za vše a na odpověď typu \"kupující si auto řádně neprohlédl\" na to snad ani nemá cenu reagovat, kolikrát tu čtu, jak se ti něco na státním zřízení nelíbí a že zrovna tady vyměkneš, to se mi nezdá Přece nemůžeš po kupujícím chtít, aby byl naprostý znalec v automobilovém průmyslu, chodil kupovat auto se dvěma techniky a třemi právníky.... Stát má chránit kupující i prodávající, ale zatím mi to v oblasti bazarových aut nepřipadá na shodu, ale na převahu bazarů, kde mi nějaká cebia a AAA nepřidá na důvěře Jinde v západní evropě se toto neděje
  5. Aby takový papír měl nějakou cenu, muselo by se stáčení km stát povodem a tudíž trestným činem, za jehož prokázání se tučně platí pokuty nebo chodí do lochu U AAA to beru jen jako reklamní tah, jak nalákat více oveček_zákazníků. Tato firma se už před lety chlubila tisíce prověřených vozů a hle! Nějak jim to nefunguje!
  6. atari to je ta věc o málo mladší než P604 a zhruba tak stejně stará jako P505. To by si měl znát, tohle multiméduim
  7. Právě, že je tu mnoho článků o AAA a zkušenost mých blízských v tomto salónu v UL, jsem napsal tu odpověď, i kdyby tito kokoti nabízeli auta zlatá s totálně prověřenýma autama a jejich km, já si ho tam nekoupím, jejich politika prodeje se mi nelíbí. Notabene si nemyslím, že by se zrovna tenhle salón tu měl prezentovat. Proti vrakáčistům se tu brojí, jak rozprodávají kradená auta, ale pro mě je synonymum toho samého zrovinka AAA, který to má jen trošku více ošetřený (čti zaháčkovaný) na příslušných úřadech
  8. punkac

    vyhřívané sedačky

    2Olda: to samý v čechách seženeš (jako já) za pár šupů ( jen to vypárat) pak už je to stejný :papa
  9. že s tím vylezla zrovna ta firma AAA
  10. po litru pravého portského jsem si samozřejmě všiml jen prvního webu, který se mi líbí, ten druhej je opravdu komerce a pryč s ní 2 Lubk0: Vidíš přeci jsem si našel čas na chlandění
  11. Honzo, mě to je líto vyhodit, kolem 15. března jedu na asi 2 dny na chalupu do Lhenic a není problém se pro to v Buďějkách stavit, kdyžtak pošli telefén do SZ, snad se trefím dotvých šichet
  12. punkac

    ceny vleku a lyzovani

    jo Telnice je v cajku, i když o víkendu to tak slavné není... Zde vidím jediné zimní pozitivum mých směn, kdy si mohu před odpolkou jít zalyžovat v týdnu, kdy tam nikdo není
  13. Radku, já bych tak zlej nebyl, projekt se mi líbí a nikde na stránce nemaj banery, který by jim vydělávaly peníze. Opravdu to vypadá jako neziskovka a to že tam mají konto, kam může někdo přispět, mi jako komerce nepřipadá
  14. punkac

    Novinářská kachna nebo fakt?

    také si myslím, že vše je již vymyšlené, jen to čeká na svůj \"správný\" čas. To jako až se šejkům, co tyto zázračný patenty koupili a drží si je u sebe, dojde ropa, tak pak přijdou s těmito novinkama a zaplaví svět autama na vodu (samozřejmě za přispění brebend od představitelů světových ekonomik)
  15. http://www.berkoff.cz/?p=208 vypadá to na člena Berkoff, jestli tam teda byl
    • 7
  16. punkac

    vyhřívané sedačky

    Detail přepálení drátku u origo dečky, zeleně orámováno. U nové dečky veďte drátek podél, kde není namáhaný vaší zadnicí , je to naznačené červeně....
  17. punkac

    vyhřívané sedačky

    počítej, že ve starších sedačkách to na 85% stejně nebude fungovat já to mám od výrobce a ten slabý drátek byl na několika místech přetržený, holt si předchozí majitelé klekali na sedačku nebo se o ní opírali pěstí nicméně jsem to opravil vcelku levně (jedna sedačka mě vyšla na 200 Kč) a zhruba 1,5 hodiny práce Koupil jsem univerzální potah, ten jsem rozpáral, vyndal topné těleso, vyndal sedačku z auta, sundal potah, musí se odcvakat docela silné dráty, které drží potah na sedáku, toto je nevratná operace, já jsem to pak vyřešil použitím elektrikářských zdrhovadel na kabely délky asi 10 cm, které jsem po utažení zaštípl. Na sedák jsem dal topné těleso z uni dečky, které jsem přehnul na polovinu, protože část určená na záda se mě nechtěla dávat do opěráku (nevím jak sundat potah opěráku) a dal na sedák, protáhl jsem kablík pod sedačku, protože je sedák rozdělený jakoby na půl (prostě máte pod zadkem jakoby dva polštářky), musí se tomu přizpůsobit i uni dečka. Origo to má řešené dost nešťastně, protože zrovna v tomto přechodu byl drátek přetržený, udělal jsem to tak, že jsem z uni dečky, která je opravdu velká vypáral dostatečně dlouhý kus drátu a ten jsem vedl podél těch polštářků, kde je i uchycení pro samotný potah, v žádném případě ho neveď v té škvíře, jako to má origo dečka. Když jsem byl spokojený s umístěním, dečku jsem přilepil herkulesem k sedáku. Teď už jen přichytit potah k sedáku v okách připravenýmy zdrhovadly, zacvaknout dopínáky potahu ke kostře sedačky, sedačku dát do auta a připojit ke zdroji napětí
  18. PEPITO Super, moc Ti fandím, jedna z velmi dobrých zpráv dnešního dne
  19. punkac

    pancerove brzdove hadice Goodridge

    Super Ferry, díky za info
  20. punkac

    Výměna termostatu na 2.1TD

    ropak: my chceme foto!
  21. punkac

    myčky/mráz a nefachčí

    takže jedna cesta z Ústí do Manhaimu a zpět = auto úplně bílé od soli, jedna cesta Ústí Praha = auto bílé od soli, jedna cesta Ústí Dresden auto opět zcela bílé od soli. Mám pocit, že to s tím solením skopčáci přeháněj Dedukce auto je víc zadělané od soli, umeju ho (nechám ho umejt), až nebude nikde po soli ani památky, tj. před jarním srazem pro Lubka: Doufám, že jsem se tě nedotkl , já jsem docela zaneprázdněnej člověk, pořád v práci a na pivečko mi čas vybyde akorát jednou za dva tejdny v pátek nebo o víkendu, takovej fox, abych mohl chlandit každý den, bohužel nebo bohudík (moje játra) nemám pro Kvéčka: za 30€ dojedeš tak do Ústí, nocleh bys měl zajištěnej tam, kde spí moje auto (krásná osvětlená ulice) Vlastní přípravky a tepovací stroj sebou, na zpáteční cestu nemysli, můžeš moje auto pucovat furt
  22. punkac

    myčky/mráz a nefachčí

    jsem rád, že jsou mezi náma tací jako Lubk0 a Šalda... takže pánové, až se budete zase v nedělním popoludni nudit, rád vás uvítám u sebe a můžete mi vyčistit a naleštit auto, já těch 4 až 5 hodin strávím na pivku
  23. a takhle šťastně žijou v Třebenicích
  24. dávám UFI nebo FRAM, podle toho na co dostanu větší slevu v elitu Pro báru: Vzduchovej, když je zašpiněnej, vyměním a nečekám na nájezd doporučený výrobcem, prostě žiju v prašnějším prostředí měním častěji. Ale jak mám zkontrolovat olejovej? Musím věřit značce, že minimálně rok nebo 15kkm vydrží a to mi žádnej čínskej výrobce nezaručí
  25. punkac

    Nová nemoc, *update* Boeing 747

    tak jsem byl opraven a ty své domněnky jsem smázl, i když mi přišly logické [upravil dne 17/2/10 punkac]
×
×
  • Vytvořit...