tak dám ještě jeden a pak prosím LOCK, inženýři
\"takový chlapec po vyučení je zvyklý žít za za šest sedmset, ale u nás bere šest sedm tisíc. Co si počne s tolika penězi? Neví, musí se z toho nutně zbláznit!\"
Proto, vy co jako já nemáte VŠ, neklesejte na mysli, slušně se dá žít i bez toho:super