Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. víte, co je zajímavý? Taková bitva, aby se výsledky zveřejnily..... A když tu jsou, už nikdo nepřispívá. Že by Češi?
  2. punkac

    406 2.1 TD nejde zhasnut

    sborka rozborka by comm
    • 13
  3. punkac

    406 2.1 TD nejde zhasnut

    protýká ti jeden ze solenoidových ventilů na čerpadle
    • 13
  4. peníze a dobrý pojištění. Nemusíš to hrotit, pokaď s autem jezdíš každej den, tak víš, v jaké je kondici.
    • 86
  5. punkac

    Akce Policie

    tak potvrzuji, že se zbláznili a jsou všude. Cestou z UL do Ploskovic u LTM, jsem za posledních 25 let (od svých 6 ), co si pamatuju, nikdy neviděl hlídku hluchavek či žampionů. Včera dvě. Jedna v Kojeticích a druhá v Rýdeči. Táta je taky nepamatuje a to na tu chalupu jezdí o poznání déle
    • 33
  6. punkac

    Peugeot 405 - vaří, ale proč?

    koukni na víčko od oleje, jestli tam není takovej bílej šlem (emulze) To by mohlo být fouklé těsnění pod hlavou nebo ruplá hlava. Voda se může strácet maličko, někdy úbytek nemusí být patrný. Ale zkus zmáčknout hadici co vede od termostatu do chladiče, jestli není enormě tvrdá. Jestli je, tak by mohlo být závadou to těsnění......
    • 6
  7. punkac

    Stuntriding

    no pecka! Moc pěkný pokoukání
    • 26
  8. 1) nejdeli na laně, existuje podval 2) servis, kde tomu nerozumí??? Promiň, ale ty si nezaslouží tvé peníze -> změň servismana
    • 25
  9. hnědej by měl být na sahary, modrej ukazuje teplotu na budíku v palubní desce a zelenej by měl informovat zase řídící jednotku o teplotě vody u mě se dvouma saharama (většinou auto s klimou) když ten hnědý konektor s nastartovaným motorem vytáhneš. Roztočí se sahary nejdříve na pomalý chod a po pár sekundách na rychlý
    • 25
  10. tak kouzelníku, tady máš návod http://blog.zarohem.cz/clanek.asp?cislo=998
    • 8
  11. tak dám ještě jeden a pak prosím LOCK, inženýři \"takový chlapec po vyučení je zvyklý žít za za šest sedmset, ale u nás bere šest sedm tisíc. Co si počne s tolika penězi? Neví, musí se z toho nutně zbláznit!\" Proto, vy co jako já nemáte VŠ, neklesejte na mysli, slušně se dá žít i bez toho:super
  12. prostě divnej kraj, že se ani nad tím kokotem nepozastavili. Mají tam málo Šaldů
    • 10
  13. punkac

    Hydraolicky olej

    lil bych tam jen to co tam má být, to že máš značkovej olej (kterej dneska není), ještě neznamená, že má správnou viskozitu
  14. dobrej model a ten konec!
    • 13
  15. Azbuky znalí, prosím, kde to je?
    • 10
  16. závěr tohohle zní:\" I takový skladník ve šroubárně si může přečíst Vergilia v originále.....\"
  17. Jestli znáte geocaching, tak jsem nedávno získal titul Geo Judr doktor práv. Úplatek vložen a vůbec mi to nevadí. Slavnostně promován budu 3.září v Nebílovech u Plzně. Na zámku, heč
  18. punkac

    Uni katalyzátory

    godziláku, chce na naftu
    • 18
  19. punkac

    Demontáž klimatizace

    njn, ale tomu to nadnáší Aláh
    • 8
  20. punkac

    Uni katalyzátory

    jo Davide, jestli to máš na svýho diesla, tak pozor! určitě máš větší průměr výfukové trubky než je u toho, cos postnul, viděl bych to na průměr 60 mm (to mám já na 2.1 td) u tebe a kaŤas z odkazu má jen 45 mm a je do obsahu motoru 1,4 litru
    • 18
  21. punkac

    Uni katalyzátory

    smaž si z prvního příspěvku to\"-li\" Uni kaťas jsem si namontoval a emisema jsem prošel
    • 18
  22. punkac

    Uni katalyzátory

    hele jen taková maličkost, katalyzátor a filtr pevnejch částic jsou sice podobné součástky namontovaný na výfuku, ale každá plní jinou funkci na jiném principu, tak je nezaměňuj:roker
    • 18
  23. punkac

    video z kamery do PC

    scratch: to bylo ještě v minulé práci a ty měli zakoupený licence normálně - notec jsem si občas půjčoval domů tamto přišlo až o tři léta později
    • 15
  24. punkac

    jak uspisit rez

    hmm 10 dílů HNO3 + 20 dílů HF a máš mňamku, která rozežere i nerez (používám to v práci)
    • 23
  25. punkac

    video z kamery do PC

    takže máš SVHS na kameře k převodu ti stačí nějaká starší tv karta s tímhle vstupem kdyby ho neměla jde vyrobit redukce nebo jde koupit za pár šupů já to řešil takto http://www.elektroworld.info/modules.php?name=News&file=article&sid=7
    • 15
×
×
  • Vytvořit...