Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. otevřel jsem, poblil se a zavřel jsem. Operace za neustálého přeskakování videa trvala asi 7 vteřin. Kurva 7 vteřin života takhle blbě promarněnýho. Ovce tohle si vypiješ, doufám že teple :D:D Pe.tře, doma je krize, žes to dal dvakrát? :D:D
  2. Méďo béďo, je to tu samej multimilionar Pak nechápu proč jezděj všichni v pežotech Doufám, že mě věříš, triko si honit nemusím Hektor, řídil jsem asi 100 metrů od návěští k návěští Volha vezl se 603 vezl se a kousek řídil (starší model, řazení pod volantem) Kachna vezl se Je zajímavý, že tu ještě nikdo nenapsal Aston Martin nebo nějakej monopost od ferrariho, ale to chce jen čas
  3. Jak vnímají slovo KURVA děti :-)
  4. punkac

    Kontrolka ABS

    oooo, Lukáši, ty jsi fakt marnej, ale kdo chce kam, pomožme mu tam. Už jsem si myslel, že jsi dostal rozum a vono prdlajs, hlavně tady pak nefňukej, jak tě natáhli a do telefonu, říkali jinou cenu
  5. punkac

    Noční hlídání

    cau, dneska jen kratce, je mi pekne blbe, asi se do me dala chripkova epidemie, kterou vsude avizujou. Tak hlidejte
  6. punkac

    Noční hlídání

    jo to sou ty hodiny rozebraný zevnitř a ještě vzhuru nohama, aby to nebylo tak jednoduchý přes nějakej Utube downloader jsem to stahl jako avi. VLC mi to normálně přehraje ale v programu na tvorbu gifu je vidět jen tma a slyšet zvuk... Nemáš alespoň typ v jakým programu to udělat?
  7. punkac

    Noční hlídání

    Nevyrobili byste mi někdo novej avatar? uměli byste z tohohle někdo udělat gif? Kdyby tam byly jen ty hodiny bez okna a bez záclony, vůbec bych se nezlobil
  8. punkac

    Noční hlídání

    určitě mám tu plzeňský
  9. punkac

    Noční hlídání

    Jinak se bavte o gulášku, právě jsem dosmažil karbanátky z kila vepřovýho a kila hovězího.... Ufff jdu si odevřít pivko
  10. punkac

    Noční hlídání

    tu som pod kaktusom Dobrý je, že vám to s tím kalendářem klaplo
  11. BBJ: díky, ještě dotaz, otáčí se tím dílem s tou jedničkou, co má ve prostředku ten stříbrnej dřík, kterej ovládá hlavice, nebo tou cca 19tkou matkou? Nerad bych to vyšrouboval a měl v baráku potopu
  12. ChouLu promiň, vlezu ti se svým dotazem do tak hezky pojmenovanýho vlákna K čemu slouží číslička na ventilu u topení? Všechny ventily jsou na jedničce, ale topí jen 3 topení ze 4. Měsíc jsem si hrál z nastavení vratek a přívodů dole na radiátorech a dosáhl jsem maximálnš toho, že jsou trubky k netopícímu radiátoru (přívodní) horké ale radiátor je vlažný a skoro vůbec netopí. Radiátorje odvzdušněn. Toto je poslední možnost. Jo čerpadlo je nastaveno na III. nejvýkonější stupeň.
  13. Radku, je to ten kanec, nebo ne. Kňouři neposunujou vlaky s řepkou do SeTuZy. Dej jí pán Bůh lehkou zem, Pitr omilostněn, může to ****** rozject znovu Jinak docela zajímavá auta byla 603 a nová Volha. Svezení v tšhlech kočárech si budu pamatovat celej život. Naproti tomu svezení v kachně 2CV z roku 1971, chci zapomenout Hrozně se to kymácelo, nemělo to pásy a za volantem seděl magor :D
  14. auto to sice není, ale jmenuje se to Hektor, taky to má hodně zajímavej zvuk v nízkých otáčkách
  15. OK, dám 405, ale myslím sedan 405Mi16x4, opravdu zážitkový auto
  16. jak bys ho jel, zleva? nebo z prava? <> <> <> Vladímírku leva <> <> a jedeeeem pecka
  17. Milane, třeba já dal u Ozzyho 405Mix4 což není obyčejná 405 stejně jako T16 nebo 406coupé Nechceš to tam doplnit, přeci jenom, jsou to takový významější auta. Stejně bych doplnil i 604 a 504, jsou tu jistě členové, kteří tyto auta vlastní, nebo vlestnili a hlasovali by za ně
  18. mám to jako John, nejvíce mi přirostlo Míčkox4, 406 v dehtu nebyla špatná, ale byla úplně o něčem jiném. Tuhle jsem na mobile. de pokukoval po posledním modelu 605 v třílitru v moc hezkým stavu za cca 50000 Kč plus eko plus dovoz. technická a přihlášení. Ale jak jsem už někde psal, neuživil bych jí.
  19. punkac

    CHAT TEĎ???

    jsem jedině pro ho občas provětrat. Je mi prakticky fuk který den, bavilo by mě to asi nejvíce od 22:00 a dál Teďka to fakt byla bomba
  20. punkac

    podpisy

    Petře Tenhle si musí ještě na sebe vydělat, mám ho dva roky a celkem mi vyhovuje, jde o N900.... Stibťák by mi ušetřil peňauze na SGIII Stačilo by, aby si obrázky dal pěkně do jednoho a pak se to nebude takhle blbě posouvat, někde to psal i RH....
  21. punkac

    Edit: zpět k příčce :)

    akorát bych chtěl vidět, jak by to tím betonem vyléval u stropu Mám za sebou akci vylívání normálního ztraceného bednění třicítky, zezačátku to tam po šupně jelo samo, ale ty dvě poslední ředy byly kritický, normálně jsme to nosili v kýblech, dva na to zařvali. Holt nebyly peníze na Schving. Není drahej jako takovej, ale ty poplatky typu rozložení, přivezení, umytí... S těma by to bylo dražší než mix betonu
  22. punkac

    LED alebo Plazma ...

    no 60Hz ještě při nějakých barvách na svém LCD monitoru vidím, jakse obraz chvěje 75 Hz ani náhodou. Taky si myslím, že 100 Hz musí plně dostačovat
  23. punkac

    podpisy

    Stibto, tohle mi udela tvuj podpis na mobilu, zabere celou stranku, ze z toho udelas jeden mensi obrazek?
  24. punkac

    Edit: zpět k příčce :)

    na obhajobu sádroše musím napsat, že v kuchyni ho mám dvojitý, tj. prošroubovaný dvě desky k sobě na konstrukci. Ani se to nehne, visí na tom skříně kuch. linky a drží to už nějakých 6 let úplně v pohodě
  25. punkac

    Bourané auto

    promiň ale máš dobrou matku ROFL
×
×
  • Vytvořit...