Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    zijici archivalie

    Peťo, přes SZ jsem to s velitelkou Akou konzultoval, a byl jsem schválen! Tak mě nevyhazuj, jóóó
  2. punkac

    Excel vzorce VBA - help

    Dělá to to, že po proběhu makra to uloží pod daným jménem plus aktuální datum např. Quality_daily_report_13.01.17, zítra to bude Quality_daily_report_13.01.18 atd... Dim Mydate Mydate = Date$ \'mydate nabyde hodnoty aktuálního datumu ve tvaru mm-dd-rrrr sFilename = \"Quality_daily_report_\" + Mydate + \".xls\" \'tvar uložení souboru sDir = \"c:\\blabla\" \'místo uložení souboru na disku do složky c:\\blabla ActiveWorkbook.SaveAs Filename:=sDir + sFilename, FileFormat:=xlNormal _ , Password:=\"\", WriteResPassword:=\"\", ReadOnlyRecommended:=False, _ CreateBackup:=False \'uloží soubor pod názvem s datumem doplněno pro Stibto: ano to makro chodí pod excelem 2007 pouze pokud jsou všechny soubory ve verzi 2003, fakt nevím proč to tak je, nevíc, dříve to chodilo, ať bylyvjakýchkoliv verzích, nevím jestli do toho nekecá nějaký globální firemní nastavení [upravil dne 17/1/13 14:08 od punkac]
  3. punkac

    Excel vzorce VBA - help

    mám v rachotě docela složitý makro (vlastní výroba, se někdy pochlubím), který otvírá jiný soubory, některé v sobě mají makro, některé ne. A tahá to z nich data. Když jsem ten soubor měl uložený ve verzi 2007, kterou používáme, nešlo to pustit, za boha tymakra byly bloklý. Když to uložím jako verzi 2003, funguje vše bez problémů. Zajímavý je, že vše mám povolený. Vytvořím nějaký jednoduchý makro, který nic netahá z jinejch souborů a to spustit jde v obou verzích 2003 i 2007. U toho prvního jsem zkusil všechny podsoubory převést na verzi 2007 a stejně to nepomohlo
  4. punkac

    Přenosná dálniční známka?

    co jsou lidi schopný udělat kvůli smradlavýmu litru a dvoum třem kilům, to mi rozum nebere
  5. punkac

    Edit: zpět k příčce :)

    co tu nádobku zazdít vedle bokem, jde o to si pak jen zvyknou mačkat splachování vedle a ne za záchodem
  6. punkac

    Přenosná dálniční známka?

    to je pěkná cipovina s tou RZ. Hluchavky nejsou úplně pitomý
  7. punkac

    Přenosná dálniční známka?

    nejlepší odstranění lepidlaje otřít známku o opocenou pleš
  8. punkac

    Excel vzorce VBA - help

    2007 už měla více řádků než 65000 jinak dobrý téma, se zájmem sleduju
  9. Pomeranč je ještě někde v činné službě ČŘ i SK)?
  10. punkac

    zijici archivalie

    jak to tak vidím 2006 je archválie a 2007 jsou cucáci, ale vše je na velitelce Vendulce! Deset let je deset let, proti tomu jsme cucáci asi všichni
  11. punkac

    Spořící učty

    Zlato roste, teď sice trochu klesá ale pro mě furt roste
  12. Ano, Zamračená je podle toho že se mračí, stejně jako u vás na Slovači. A Bardotka nebo Ceckatá je podle \"předsunutého\" hrudníku
  13. punkac

    zijici archivalie

    to víš Ý2čko, jsi mladík :D:D Lezu jsem někdy od března 2004 (koupě 405Mi16x4) a registrace na klubu 8.1.2006 (koupě 406 2,1TD), furt jsem jen počumoval, jsem prý ostýchavý a někdy kolem roku 2008 jsem začal i přispívat jinak ID 3082 [upravil dne 16/1/13 17:15 od punkac]
  14. zamračená je i u nás, pak ještě Bardotka nebo Ceckatá
  15. Vítek1: Víš práce u stroje je přesně o tomhle, nechat toho nad sebou vyžvanit a ject si svoje. Mám to úplně stejně. Nejlepší je, že furt něco někdo menedžuje a kola se točí furt stejně. Osobně když jsem byl sprdnutej za nějakou chujovinu dříve, nesl jsem to fakt blbě. Dneska se tomu zasměju, snažím se oponovat rozumnými názory i třeba navrhnout nějaký řešení a ono to JDE. Nesmí člověk pořád brblat. Hlavně se řídím heslem - po odpíchnutí jsem váš, ale na konci směny po odpíchnutí mi nevolejte, nerušte, příjdu zítra zas. Nejsem manažer, abych ty problémy řešil i doma. To mi ta průměrná mzda v ČR zas tak vysoká nepřijde :D Jinak jsem to přepočítal a vydržel bych určitě přez rok. Za 22 hrubýho bych výpověď nedával ani v Praze, makal bych, uskromnil se (navíc máš výhodu svého bydlení a že jste na to s Aďou dva) a hledal si něco jiného při stávající práci, takhle to máš si myslím o dost těžší, ale ono se něco vždycky najde
  16. Kluci neříkejte, že práce není, jen člověk musí snížit své nároky na ní. Medvěd by chtěl brát průměrnou mzdu jako řidič (bylo tu na to jeho téma). Když to nikdo nenabídne, musí slevit a jít dělat něco jiného i za míň peněz, každá kačka se přeci hodí. Ze začátku jsem měl u nás u řezacích strojů samý mladý kluky, dneska řežou i 55 letí fořti. Mzda cca 12500 hrubýho plus nějaká ta prémie a stravenky. A nestěžujou si
  17. Od nějakých 26 si spořím na to ale šahat nechci, to co je na kontě by v pohodě vystačilo na rok života, kdybych se uskromnil tak i déle. Je pravda, že výdaje mám malé - cca 6000 měsíčně, kdyby bylo nejhůř půjdu do menšího, minimalizuju náklady, pořád je kde šetřit, ale to by nebylo žití ale přežívání. Kdyby práce nebyla, půjdu klidně \"zametat\" nebo holt brigády jinak Rgote, nevím, co furt máte s tou Moravou, rád jezdím jednou ročně po sklípcích v okolí Lednice, nepřišlo mi, že se tam mají lidé nějak zle. Baráky opravený, města čistý. Byl ses podívat někdy na severu Čech? Nadáváme snad mi na severu, že žijeme ve zničeným prostředí uhelnýma dolama a kouřícíma elektrárnama a vy si užíváte proudu vyrobeného u nás? Nenadáváme. Ber to s nadsázkou, on by se mohl vztekat každý, ale stojí to zbytečně nervy
  18. punkac

    zijici archivalie

    jůůůů, beru:cool:
  19. punkac

    Noční hlídání

    aha, tak to je blbý, ale aspoň je vidět, že vše je pomíjivé
  20. punkac

    Noční hlídání

    Jinak film Zelná zóna je dobrej, nemyslel jsi Zelňačku? :D:D
  21. punkac

    Noční hlídání

    vždyť tam je, takovej ten obrázek nad počtem příspěvků
  22. punkac

    zijici archivalie

    Zeptal jsem se raději Aky, a když už i já jsem, tak ty musíš být minimálně druhohorní archív
  23. punkac

    Noční hlídání

    Lukáš, všechno už jsem viděl, ale díky sháním seriál \"do poslední pence\" četl jsem to jako knížku a nemůžu to zaboha nikde najít
  24. punkac

    zijici archivalie

    že nás tu ale je! jedna berle střídá druhou
  25. jo v tom místě to hodně svádí, táhlé rovinky, široká silnice
×
×
  • Vytvořit...