Od nějakých 26 si spořím na to ale šahat nechci, to co je na kontě by v pohodě vystačilo na rok života, kdybych se uskromnil tak i déle. Je pravda, že výdaje mám malé - cca 6000 měsíčně, kdyby bylo nejhůř půjdu do menšího, minimalizuju náklady, pořád je kde šetřit, ale to by nebylo žití ale přežívání.
Kdyby práce nebyla, půjdu klidně \"zametat\" nebo holt brigády
jinak Rgote, nevím, co furt máte s tou Moravou, rád jezdím jednou ročně po sklípcích v okolí Lednice, nepřišlo mi, že se tam mají lidé nějak zle. Baráky opravený, města čistý. Byl ses podívat někdy na severu Čech? Nadáváme snad mi na severu, že žijeme ve zničeným prostředí uhelnýma dolama a kouřícíma elektrárnama a vy si užíváte proudu vyrobeného u nás? Nenadáváme. Ber to s nadsázkou, on by se mohl vztekat každý, ale stojí to zbytečně nervy