Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Těsnění u střiku

    tak u 2,1 TD jsou podložky dvě jdena velikosti starýho desetníku s bomvírungem jménem žárová podložka, u bosche cca 20 kč za kus a pak těsnící měděná velikosti asi dvoukoruny nebo pětikoruny cca za 80 kč u bosche
  2. ahojtě kuře a godzilo Mohl bych se zeptat, proč vytváříte nějaký fórum? máme přeci toto za sebe: mě se váš projekt líbí, přešel jsem na něj z DE, většinu věcí jste i přizpůsobili mým prosbám a potřebám, ale furt nechápu na co fórum, když je tolik věcí nedořešených 1) mobilní verze 2) nějaký smysluplný auto na hlavní stránce 3) když už tak vem jaký jsou auta přihlášný, a na tom zapracuj, každého potěší když občas uvidí svůj vůz - máš tam zatím škodovku, lancia, ford, renault, toyota, vw, autounion, medvěd, peginek nespočtu , blietzkrig, fiátek, dokonce jedno ferrari jinak dík za projekt
  3. punkac

    Magor na D1

    Ten pán je adept na exemplární potrestání, které v této republice chybí ve všech aspektech života...
  4. punkac

    Nové bydliště

    Méďo, aby tě žena po přečtení tvého příspěvku nepřestěhovala do tohohle bydliště (trvalé)
  5. punkac

    Nové bydliště

    hihi
  6. Ketonu mám v práci kolik chceš, kdybys nesehnal, tak ti pošlu Jinak je to dost silné rozpouštědlo a hlavně odmašťovadlo....
    • 9
  7. proč si myslíš že by nemohl být v jednotce, je to malá součástka...
    • 25
  8. punkac

    Kmitání volantu

    možná blbost, je disk přišroubovanej celou dosedací plochou k náboji? Připadá mi to, jakoby trošku kolo šmajdalo
    • 30
  9. punkac

    zadne svetla

    Ano, je velký rozdíl mezi světly starého a nového modelu Zdánlivá podobnost mate, když dáš na starý model světla z nového, nepůjde zavřít kufr - světla bys rozbil. Předpokládám, že to bude i obráceně
    • 26
  10. když mě před 15 lety bylo patnáct, tak začínajícím internetem kolovala historka, jak jedna američanka jela z Moskvy do Petrohradu na jedničku, protože si myslela, že auto má automatickou převodovku. Tehdy jsme si říkali:\" to je ale kráva\". Nyní je krásně vidět, že historie různých fejků (čti blábolů podvodů) se neustále opakuje. Schválně si to zkuste s vaším autem, to nevydrží ani hodinku cesty, navíc velmi rychle dojde palivo Sakra Oddie, než to naklepu, už mě předbíháš [upravil dne 31/3/10 punkac]
  11. super díkec honzo
    • 40
  12. já na to budu s bráchou, tak mám na petce jen hadičku bez ventilu myslím, že by to mělo být pro vozidla s abs od nejkratšího k nejdelšímu brzdovému vedení od čerpadla abs, tj. PL, PP, ZL a konečně ZP kolo
    • 40
  13. okay , v sobotu na to vlítnu, litr brzdovky nebo mám přikoupit více na kompletní výměnu?
    • 40
  14. určitě, ale asi jen na jednu noc, příští víkend slavím druhý cetiny, takový ty, jak Lenon říkal, nevěř nikomu, komu je nad 3:fnuk
  15. Mám přes Ferryho nakoupené hadice z Anglie, o víkendu se je chystám nahodit na auto, neměl jsi problém s povolením stávajících převlečných matiček, neutrhli jste nikde nic?
    • 40
  16. punkac

    skrabanec na skle(odstraneni?)

    Nevím, nevím, ale fluorovodicí v práci leptám nerez a nerezovou ocel, bys koukal, jak to krásně ocel rozežere a to sklo digestoře jak je krásně vyžrané, za mě bych HF skladoval jen v plastové nádobě, použil štít a rukavice, je to velmi nebezpečná kyselina, která v žádném případě laikům do rukou nepatří!!!
    • 14
  17. kluci na grafiku se vys... vykvajzněte... v jednoduchosti je síla a to převeliká! DEčko taky nejsou omalovánky Fakt si na to nepotrpím, notabene když se chci připojit přes mobil na chalupě, vedou stránky pežot klubu a třeba i ty vaše, protože se nenačítaj grafický <> (myslím přes mobil nebo i na netbooku přes mobil) Myslím, že má jít o obsah a funkčnost, nějaký animace za mě teda neeee Ta stránka, tak jak je mi příjde hezká
  18. hele, napadlo mě, trošku upravit evidenci přezutí a gum teďka jsem přezouval a vybral letní gumy, co jsem mělminulý rok v létě, nepřijde mi to přehledné Co to udělat takhle? Byla by kolonka kde by sis přidal gumy a jejich cenu, a pak by byla druhá kolonka, kde by jsis volil datum přezutí, šly by zvolit pouze předem nadefinovaný gumy, tady by mohla být kolonka ceny za případné převážení a nasazení na auto příjde ti to smysluplný nebo blbnu? nebo zkus zapracovat na tý myšlence, kolik najedu km a spotřebuju paliva (peněz) na zimáky a letňáky
  19. hehe \"owner\" má rencka, tak tam dává samý <> na kapotě
  20. punkac

    prístrojovka

    tak vidíš
    • 7
  21. punkac

    Uni alarm vs. automatický dověr oken

    ano, starý model má drát 626, který se dělí na 6261, 6262, 6263 a 6264 (čtyři okna), nevíte někdo, kde je ten uzel v autě
    • 6
  22. super, super ale dalo by se to ještě vylepšit a to tak, kdyby zmizel ten sloupeček \"ujeto\" v případě použití volby \"denní počítadlo\"
  23. jo, je tam 6na100, ty dílčí spotřeby se taky upraví? Myslím jednotlivá tankování
  24. ja si počkám na finále, až zmizí odporná spotřeba 20 litrů, budu spokojen
  25. no na čtyřkolku nikde nic není, ten systém je ještě shodnej s citroenem BX (zadní náprava je totožná) jinak věci ohledně motoru a elektriky v těch schématech najdeš pošli mi na mejl, co mám v podpisu, ty tři stránky z toho časopisu. Někde jsem to měl, původně jsem ti to sem chtěl dát, ale v pc už jsem to nenašel.... Díky předem
    • 11
×
×
  • Vytvořit...