ahojtě kuře a godzilo
Mohl bych se zeptat, proč vytváříte nějaký fórum? máme přeci toto
za sebe: mě se váš projekt líbí, přešel jsem na něj z DE, většinu věcí jste i přizpůsobili mým prosbám a potřebám, ale furt nechápu na co fórum, když je tolik věcí nedořešených
1) mobilní verze
2) nějaký smysluplný auto na hlavní stránce
3) když už tak vem jaký jsou auta přihlášný, a na tom zapracuj, každého potěší když občas uvidí svůj vůz - máš tam zatím škodovku, lancia, ford, renault, toyota, vw, autounion, medvěd, peginek nespočtu , blietzkrig, fiátek, dokonce jedno ferrari
jinak dík za projekt