Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. to je národní jído menuje se to bawarian motor werke wurst. Obsah masa 90%, obsah přidaných uhlovodíků 10%. Hmotnost před opékáním 15dkg, hmotnost po opékání 20dkg
    • 6
  2. hustej mazec, spotřeba litr na kilák, 150km/hod tam má \"hned\"
    • 6
  3. punkac

    Přiznejte se, kdo to byl...

    Šaldo, nevím jestli to bylo ještěs nickem 400000000000000006 nebo již s tím tvým stávajícím Když jsi se po diskutování v tématu Šperk na krk s Wooodym, Dobrmikem a \"banánem\" P09 dohadovali, jak pojedete na vánoční pražskej sraz roku 09, vydával jsi se za plachého hocha, který má před neznámymi lidmi problém vylézt z auta a normálně se bavit. Je vidět, že už děláš pokroky. Už z auta vystupuješ a s vysvětlováním už nemáš problém Mě by opravdu zajímalo jak bys mě z auta dostal. Můžeš to rozvést? Jako pěstí rozbiješ okýnko, nebo kulometem otevřeš dveře, nebo psychologicky začneš přemlouvat k otevření dveří a přátelské rozmluvě? Z mojí strany asi takhle? Někdo mě bude takovýmto způsobem ohrožovat, tak si ho v klidu vyfotím na mobil, klidně i natočím s jeho verbálním projevem, zavolám benga a počkám si na ně. Pokaď někam pojedu a dotyčnej mě bude pronásledovat, klíďo přijedu před bengárnu a situace se bude opakovat. Policii fakt nemusím a snažím se jí vyhýbat, ale když mě někdo bude ohrožovat, klidně jí proti agresorovi využiju. Nakonec je to jejich práce A teď napiš ty, tvůj postup, opravdu mě to zajímá!
  4. punkac

    vstrekovacie čerpadlo

    myslíš konektor nahřídelce táhla plynu? Nebo ten samostatný drátek od jehly chcípacího ventilu? Na ten konektor se vyprdni je to na ovládání EGR (zbytečnost), je nutný připojit na chcípák 12V z místa, kde se objeví +12V po otočení klíčku do polohy jízda, to se dá najít proměřením toho velkého dvojitého hnědého relé vedle řídící jednotky motoru jinak nastavení rozvodů a výměny vstřiků (možná i trubek) je samozřejmostí
  5. punkac

    Kafe v MOSTĚ?

    ale jo, jsem pro, večeři s pežoťákama rád dám, jen proboha néé u Švejka nebo jak se to tam jmenovalo
  6. punkac

    Unikátní běžky L. Bauera

    jó Fifinka je Fifinka a co teprve Bobík:D, zkus napsat přímo Bauerovi, na kolik si je cenil, třeba ti odpoví a budeš mít nástřel ceny, sběratelská cena ale může být jiná než skutečná
  7. Ahoj Oldo, o Kroměříži jsem našel tuhle web stránku, zaujal mě jako milovníka nezávislých pivovárků penzion a minipivovar Černý orel. Snad ti to pomůže při výběru
    • 9
  8. punkac

    Topný červený olej

    2JOFO: díky za info
  9. punkac

    Noční hlídání

    jóóó hóóó ho, tohle fórum hlídám já.....
  10. punkac

    Topný červený olej

    já mám starej komůrkáč - né žádný vysokotlaký hdi. Ten můj 2.1TD schroupe všechno a emisema stále prochází Nejezdím na to furt, ale když je ta možnost, tak proč ne?
  11. punkac

    Výprodej v německu

    pata a kujon: A já jsem vosk?
  12. punkac

    Topný červený olej

    já na to jel do itálie a zpátky, jiný léto na přefritovanej vegetol a jezdím stále
  13. punkac

    Topný červený olej

    musíš to lít přes sejtko a jen v létě, bůhví jak je to s vysráženým parafínem v zimě čerpadlo máš spíš zahnojený z nečistot z nádrže, chemicky by to mělo být to samý
  14. punkac

    Topný červený olej

    tak to je hustý, Jofo, benzín je taky čirej jako voda nebo jako technický benzín?
  15. punkac

    Výprodej v německu

    tady je real obchoďák v Heidenau jinak dobrej obchod je v DD z dálnice A17 (pokračování naší D8) se sjede sjezdem Prohlis a ve čtvrti Lockwitz je po pravé straně megaobchod s parkovištěm [upravil dne 10/1/11 20:19 punkac]
  16. punkac

    Výprodej v německu

    prolejzal jsem nabídku oblečení v DD před Vánocemi a vybral jsem si jedno triko, kalhoty vůbec a mikinu taky ne. Ono je to všude hrozný. Já chci z5 dobu, kdy jsem mě kvalitní značkový ale nepomalovaný hadry
  17. punkac

    Topný červený olej

    k likvidaci takový kotelny bych se chtěl taky přichomejtnout Jinak barvivo je v naftě jen kvůli celníkům. Jaká je vůbec barva neobarvené \"čisté\" nafty? Žlutá?
  18. punkac

    Výprodej v německu

    hmm, vy vážně chcete na sobě nosit německou módu ala šedá se šedou a hnědá s hlínově hnědou? Dřív ty hadry za něco stály, dneska je všechno \"polepený\" milionem nápisů a samolepek, bych si v tom připadal jak chodící plakát ale asi děsně Kůůůl
  19. No já mám s Devilem jen a jen dobré zkušenosti, na to pozor. Snad nechceš, aby každému fotil elementární věci jako nějakej kaslík na baterku, kterej každej zná a ví jak vypadá. Když napíše, že ho má, tak ho asi má nepoškozenej. Fotky se vyžadujou u interierů, světel a tak, nebo když je něco poškozený, tak v jaký je to míře poškozený
  20. punkac

    Noční hlídání

    jsem tu též ale trošku pod obrázek
  21. 2DADA: no tak vidíš jsem rád, že to takhle dopadlo, jak psali jiní, příště zůstat při zemi. Až budeš chtít něco podobnýho zase udělat, přejdi eufórii, napočítej si do deseti, z auta opiš VINko, kluci tu ti ho proklepnou, pak sebou vzít někoho opravdu znalého a nestranného mechanika, třeba mu i zaplatit, který auto okoukne. Včera jsi psal, že na stolici to nebylo a dnes ejhle bylo. Moje rada zní nekšeftovat s rádoby kamarádama. Jsi ještě trošku naivní, poznali jsme to my tu na fóru a poznali to určitě i jiný lidi okolo tebe s tím rozdílem, že tady tě nikdo ochcat nechce. Pamatuj, jak je někde \"super výhodný kšeft\" vždycky to má nějaký háček
  22. punkac

    Trpišovsky-hláška dne

    chtěl jsi napsat v pravém, viď?
  23. rofl, tak to je dobrá hračka
    • 7
  24. dobrej výkřik do tmy, pardon za
  25. punkac

    Dvojita vymena vozu.

    jo ještě platí, chceš-li přijít o kamaráda (předpokládám, že auto je od kamaráda) udělej s ním podobný kšeft. Nebyl ten servizák s diagem náhodou známej i toho, co měl to auto před tebou?
×
×
  • Vytvořit...