Šaldo, nevím jestli to bylo ještěs nickem 400000000000000006 nebo již s tím tvým stávajícím
Když jsi se po diskutování v tématu Šperk na krk s Wooodym, Dobrmikem a \"banánem\" P09 dohadovali, jak pojedete na vánoční pražskej sraz roku 09, vydával jsi se za plachého hocha, který má před neznámymi lidmi problém vylézt z auta a normálně se bavit. Je vidět, že už děláš pokroky. Už z auta vystupuješ a s vysvětlováním už nemáš problém Mě by opravdu zajímalo jak bys mě z auta dostal. Můžeš to rozvést? Jako pěstí rozbiješ okýnko, nebo kulometem otevřeš dveře, nebo psychologicky začneš přemlouvat k otevření dveří a přátelské rozmluvě?
Z mojí strany asi takhle? Někdo mě bude takovýmto způsobem ohrožovat, tak si ho v klidu vyfotím na mobil, klidně i natočím s jeho verbálním projevem, zavolám benga a počkám si na ně. Pokaď někam pojedu a dotyčnej mě bude pronásledovat, klíďo přijedu před bengárnu a situace se bude opakovat. Policii fakt nemusím a snažím se jí vyhýbat, ale když mě někdo bude ohrožovat, klidně jí proti agresorovi využiju. Nakonec je to jejich práce
A teď napiš ty, tvůj postup, opravdu mě to zajímá!