Na bývalé 406 mi 100 km za Mannheimem odešel přítlačák, spojka nereagovala na sešlápnutí pedálu. Takže cca 600 km na 5tku jsem dojel bez pauzy a bez úhony. Měl jsem naštěstí plnou nádrž. Celou cestu jsem jel asi 150 km v hod. průměrně a přemejšlel (protože jsem se bál pětku vyřadit) nad rizikovými místy, přišel jsem jen na jedno v UL - křižovatka Pod Větruší. Projel jsem jí asi 40 km v hodině, naštěstí blikalo oranžové světlo a nic nejelo od Prahy
A minulé léto na cestě do Rimini odešel za Mnichovem chladič, takže cca po 50 Km dolévání vody, na zpáteční cestě k tomu odešla vývěva a jel jsem bez posilovače brzd. Poté mi došla s tímhle škopkem trpělivost