Přejít na obsah

punkac

Uživatel
  • Počet příspěvků

    7 513
  • Registrace

Vše od uživatele punkac

  1. punkac

    Auto z půjčovny - kauce

    teď jsem se vrátil z Rakous z lyžování. Půjčil jsem si rok starou Fábii. Při půjčení jsem zaplatil půjčovné na 6 dní a kauci 5kKč. Na kauci jsem dostal stvrzenku. Když jse se včera vrátil, chlápek okoukl auto a zálohu mi vrátil, chtěl zpět tu stvrzenku. Byl jsem zcela spokojen.
    • 15
  2. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    není zač
  3. punkac

    Keramické svody

    třeba řeknu blbost, ale keramický jsou i izolátory na vedení a ty se fakt nerozsypou
    • 7
  4. punkac

    Kúpa 605ky

    měl jsem tenhle motor ve 406, byl bezproblémovej, i když už asi chtěly vyměnit zdvihátka měl jsem ho předělanej na čerpadlo mechanické od BOSCHE měl jsem na něm dvě menší závady, první byla propálená podložka ochraňující vstřik - oprava s pujčeným vercajkem stála 100 kč za všechny 4 podložky a potom (to dělali v servise) byly utrhané štefty držící výfukové svody na hlavě. řekli si za to 300 Kč
    • 6
  5. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    máš to v mailu
  6. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    jestli chceš mám někde origo zapojení a nějakej ten knoflík by se našel (jde o sérioparaelní zapojení, nesmí se zapojit jen paraelně, protože jinak hrozí vyhoření kabeláže, teda u kamaráda, který nevřadil do okruhu pojistku) pak mám ještě origo zámek centrálu do víčka nádrže
  7. punkac

    Kúpa 605ky

    pročti si tuhle sekci, myslím, že když si pročteš, co trápí nebo těší nynější majitele, budeš o moc moudřejší http://www.peugeot-club.com/forum/forumdisplay.php?fid=26 jinak vítej v klube
    • 6
  8. punkac

    P 405 Combi - prodáno

    ty zadní okna budeš ovládat jen ze předu nebo i zezadu jako je to origo?
  9. punkac

    capyho 405 mi16x4

    Teda koukám jak puk krásná práce:super
  10. prdlajs já jsem noční pták, chrápu spíše přes den
    • 9
  11. páč ráno se z čista jasna objevíš v \"nočním hlídání\" Kdybych nebyl na noční, dělám jiné aktivity :D:D:D
    • 9
  12. vendelínek žije heslem co je v domě nené pro mě, tak musí chodit na PC
    • 9
  13. já nešílel, jednoduše jsem pořád jel Vzpomínáš na tu 806, jak jel odněkud z Dánska, kde jsem psal to samý a někdo se tam do mě pustil, že jsem jel bez posilovače brzd
    • 56
  14. Na bývalé 406 mi 100 km za Mannheimem odešel přítlačák, spojka nereagovala na sešlápnutí pedálu. Takže cca 600 km na 5tku jsem dojel bez pauzy a bez úhony. Měl jsem naštěstí plnou nádrž. Celou cestu jsem jel asi 150 km v hod. průměrně a přemejšlel (protože jsem se bál pětku vyřadit) nad rizikovými místy, přišel jsem jen na jedno v UL - křižovatka Pod Větruší. Projel jsem jí asi 40 km v hodině, naštěstí blikalo oranžové světlo a nic nejelo od Prahy A minulé léto na cestě do Rimini odešel za Mnichovem chladič, takže cca po 50 Km dolévání vody, na zpáteční cestě k tomu odešla vývěva a jel jsem bez posilovače brzd. Poté mi došla s tímhle škopkem trpělivost
    • 56
  15. punkac

    auto vs. elektricka svarecka

    proud teče od jedný elektrody k druhý nejkratší cestou, ne? Kamarád na oktávce z důvodu nenalezení ořechu navařil matky na šrouby. Jen potřel kola tím sprejem na hořák (né šroub), aby se případné prskající kuličky nepřichytily na kolo. Baterku odpojil, řídící jednotky nechal tak, jak byly. Nic neshořelo, bagy nevylítly
    • 19
  16. punkac

    znáte někdo tenhle autobazar?

    myslím, že to Gronholm rozštípl
    • 38
  17. punkac

    znáte někdo tenhle autobazar?

    proč, je to hezký auto nemá ten přední nárazník trošičku jinej odstín, zdá se to jen mě
    • 38
  18. punkac

    Krásna hôrka v plameňoch...

    chtělo by je to ozářit a ty multikulti Kocáby s nima
    • 39
  19. punkac

    406 Coupé s LPG,mám do toho jít?

    Koblížek: Taky mě to napadlo, vždycky se blejskne se sjúpr kchárou za dobrý many Nechtěl jsem být zlý......
    • 15
  20. já mám jen milenku, manželku mít nehodlám Na rezervaci z důvodu práce je ještě brzo.....
  21. punkac

    406 Coupé s LPG,mám do toho jít?

    já se jen zeptám, jaký máš roční nájezd? Jestli to nutně musí být v naftě.....
    • 15
  22. punkac

    Noční hlídání

    gratulace k rachotě, jestli je to teda definitívní apropo hlídání jsem dneska moc nedal
  23. punkac

    Noční hlídání

    to se mi stalo jen jednou
  24. punkac

    otvíraní nadrže

    jj, v pravym dolním bylo pérko
    • 16
  25. punkac

    Noční hlídání

    ne kopem se do zadele du hodit chrupec
×
×
  • Vytvořit...