akorát bych chtěl vidět, jak by to tím betonem vyléval u stropu Mám za sebou akci vylívání normálního ztraceného bednění třicítky, zezačátku to tam po šupně jelo samo, ale ty dvě poslední ředy byly kritický, normálně jsme to nosili v kýblech, dva na to zařvali. Holt nebyly peníze na Schving. Není drahej jako takovej, ale ty poplatky typu rozložení, přivezení, umytí... S těma by to bylo dražší než mix betonu