Mno, hlavně 205 D funguje s jinejma vstřikovacíma tlakama, takže trysky mají jiný průměr a nejsou na kvalitu nafty tak háklivé.
Takže filtr z 205D bych tam nedával, spíš bych se podíval, jestli někdo nedělá výměnnou vložku pro HDI (bude mít hustší, tedy méně mikronové sítko).
Ale jak jsem řekl, na 205 mi stojí filtr 77,- a já těch 231,- Kč jednou za 60 tkm rád obětuju, než abych pak řešil něco jiného.
vidíš, 205 ho má vyhřívanej vodou, a stejně to bylo spíš pro zlost (kapalo to), takže vyhřívanej není a v zimě to jezdí taky