Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Vymena motora

    Další
  2. vix

    Dorábana kontrolka zhavenia

    Ehm, ta malinkatá žárovička s tím malinkatým vlákýnkem, i kdyb ten proud druh騞havicí svíčce stahovala, tak za chvíli v ní to vlákýnko přehoří a pak odpor vzroste nadevšechny meze a nebude mít co stahovat. Jinak, pro zamyšlení, jaký jde asi proud žárovkou a jaký žhavicí svíčkou
    • 18
  3. vix

    automajak a sirena

    Nojo, nejeden venkovan má houkačku, co emuluje zvonek jako tramvaj. Jede si takhle v poklidu po okreskách a najednou dojede auto s \"A\" značkou... tož mezi poli \"zatroubí\"
    • 38
  4. A jsme zase u jídla
    • 22
  5. Takže říkáš, že by ti stačila čtyřrychlostní špajska.
  6. Bomba... hele, chyba byla u mě mezi klávesnicí a židlí, nebo se někde něco překřížilo ? Edit: aha, koukám, že jsem tam přes imageshack... právěže, dřív jsem byl linkovaný z Pegi-fora ... tak proto mě zajímá, jestli se někde něco překřížilo nebo jsem někde něco zvoral. [upravil dne 17/6/08 vix]
    • 22
  7. vix

    vlastna bionafta z oleja

    (Neuvěřitelná) dobrodružství vojína Čonkina ... a vodka se dá udělat i z ho*en Na kilo ho*en, kilo cukru.
    • 14
  8. Hele, zkuste mi tam nahrát můj Před cca 4 měsíci mi vypadl a od té doby tam nejde dát... chtěl bych tenhle : http://www.peugeot-club.com/get_foto.php?file=club/jpg/466_1.jpg Díky (fakt nevím co tomu je)
    • 22
  9. vix

    vlastna bionafta z oleja

    Ten metanol je drsnej... stejně jako NaOH ... chjo chlapci. Ale třeba budeš mít kliku a ten hydroxid se ti nevyváže. Ale samotnej metanol je solidní svinstvo 0,2 Libry je cca 6 Kč -- to je prašť jako uhoď
    • 14
  10. vix

    urodilo sa na balkone

    RH: tuším že Bažanti (jdou do boje... jdou do civilu apod.)
    • 25
  11. vix

    má někdo zkušenost??

    .. řekni \"tyddýt\"
    • 12
  12. vix

    výměna palivového filtru 1.4 HDI

    jarinek: radíš mi abych filtroval přes ponožky (a že je ti to fuk) a pak že nechceš bastlit (a že dodržuješ předpis výrobce) ... nejsi jen trošku schizofrenní ?!
    • 66
  13. vix

    výměna palivového filtru 1.4 HDI

    jarinek: ... to zní jako rouhání. P.S.: povíme si, až tvoje zánovní HDI bude mít na hrbu tolik, co můj vousatý dědeček. Do té doby se poznámek o ponožkách, prosím, zdrž. ( nebo máš něco konstruktivnějšího) ?
    • 66
  14. vix

    výměna palivového filtru 1.4 HDI

    Mno, hlavně 205 D funguje s jinejma vstřikovacíma tlakama, takže trysky mají jiný průměr a nejsou na kvalitu nafty tak háklivé. Takže filtr z 205D bych tam nedával, spíš bych se podíval, jestli někdo nedělá výměnnou vložku pro HDI (bude mít hustší, tedy méně mikronové sítko). Ale jak jsem řekl, na 205 mi stojí filtr 77,- a já těch 231,- Kč jednou za 60 tkm rád obětuju, než abych pak řešil něco jiného. vidíš, 205 ho má vyhřívanej vodou, a stejně to bylo spíš pro zlost (kapalo to), takže vyhřívanej není a v zimě to jezdí taky
    • 66
  15. Medvěde... je to jednoduchý ... chce vyměnit motor (za jinej typ) ... co je na tom k nepochopení ?
    • 41
  16. vix

    Nárazník

    je snad jen non-GTi a GTi ... jinak se lišej jen lištičkama
  17. bych koupil ještě jednu číslici 2 a nalepil ji na zadek (jako místo té \"0\" tu \"2\") A máš 2.2 HDI hned... ... a pak už jen bílou fixkou üdělat z \"nuly\" \"dvojku\" na deklu na motoru. dyť je to tak snadné
    • 41
  18. ty stránky některé servery ještě dělají navíc jako textové (snad kvůli hoodně starýmu SW v rozvojových zemích - ano, takhle vypadaly sajty před cca 15 lety ... žádné reklamy, žádná vyskakovací okna, žádné tuny zbytečných skriptů ... prostě pouze informace) - rychleji se načítají (i s modemovým připojením)
    • 30
  19. vix

    Ake kupit AUTO ?

    Ale máš na ni solidní náběh ...
    • 71
  20. ad kontrolka dobíjení a spol. - onehdá mi šmejd taky nechtěl naskočit, nějak jsem mu dal čočku - startér+okna+světla.. a baterka si postavila hlavu a ne a ne. Ručičky na nule, jenom to cvaklo... tak jsem chvilku počkal, baterka se zotavila a jelo se Jako, svorky na baterce už mají něco za sebou a občas mezi svorkou a kabelem přeskočí jakýsi oblouk či co... prostě baterka se na chvíli \"zataví\" (ehm, myslím, že se tomu říká vysoký přechodový odpor)
    • 30
  21. vix

    výměna palivového filtru 1.4 HDI

    Hmm, solidní cena... mě vložka do obyč 205D stojí celých 77,- Kč. Bych možná uvažoval ten filtr přebastlit na vložkově-vyměnitelný, když už. Teda, jestli se to vyplatí... Přicpaný filtr namáhá palivovou soustavu. (čerpadlo apod.)
    • 66
  22. ajsik : snímače - kde v potrubí? Možná na vysokotlakém čerpadle, ale v potrubí k nádrži ? Vypadá to, že blbne regulace tlaku od nádrže Anebo oblíbený regulátor tlaku právě na tom VT-čerpadle.
    • 30
  23. vix

    Ake kupit AUTO ?

    Permoník: Linkováno ze vtipů: Klopanie na nebeskú bránu. Svätý Peter kričí: „Čo je?“ Spoza brány sa ozve: „Nie čo je, ale kto je“ Svätý Peter si vzdychne: „Zase učiteľka.“
    • 71
  24. vix

    Kolik lidí tu má ještě 205?

    A pak budeš jezdit za 9
    • 79
  25. vix

    Kolik lidí tu má ještě 205?

    Jo, protože má taky jen 850 kg ... tak se tý spotřebě nediv ... Fobie má 1150 a to je jako, bys do tý 205 naložil ještě navíc Medvěda s Garfieldem
    • 79
×
×
  • Vytvořit...