a až nabere ty polokopy a nekopy z GL, tak jim budete spílat. Jediný trenér, který z polokopů a nekopů dokázal udělat výtězný tým, a to tím, že na hřišti (!) vykrývali kosočtverce, je zase kapánek vznětlivej. Pomineme-li, že to taky žádná trenérská extrahvězda není, bo mu to tahle taktika taky dlouho nevydržela. Jediná spása je najmout v tom případě \"pana remízu\" a přiřadit se stylem k takovým celkům, jako je Lucembursko, Malta, San Marino, Andora či Fayerské ostrovy.
Pak budeme za každou výhru vděční. A budeme se tu bavit, do jaké minuty naši betonáží udrželi čisté konto
Česká fotbalová reprezentace hrála ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s tím, že tam nechají W. Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. Angličané v klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, Rooney dal gól a Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali, trefil se Jaroslav Plašil z přímého kopu ze vzdálenosti 46 m. Angličané se vypotácejí z baru a rychle jedou na stadion. Tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy.... Je to pro ně, frajery, studená sprcha... Vběhli do šatny, kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned to dostal: \"Wayne, co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy, Ty vole...? \".... Smutný, zaslzený Wayne Rooney jim potichu odpoví: \"Chlapi nebuďte na mě nasraní, nemohl jsem nic dělat, rozhodčí mě už v 13. minutě vyloučil...