Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Nové lvíče :-)

    Hezká zmenšenina dospělého
  2. vix

    406 nebo 307

    Neboj, každý dvacetiletý motor bude mít čtvrt mega
  3. vix

    406 nebo 307

    kup za \"trojku\" motor a za \"dvojku\" ho nech vyměnit - jestli ti 205 stále vyhovuje (a rovněž i tvé přítelkyni), je to za dané situace a daného (nejen) stavu tvé 205 nejlevnější a asi i nejlepší řešení.
  4. vix

    Česko : Slovensko

    Otázka zní - stojí ty individuality za to? A stojí vůbec o to ?
  5. vix

    406 nebo 307

    Prosim tě, jak může 205 umřít? Proč ji chceš v plynu ?
  6. vix

    Česko : Slovensko

    Hrají tam stále stejní lidé - jen opadlo jejich nadšení. Udělat z primadon fajn tým je umění a málokterý trenér to zvládne. Viz např. euforie po Vídni ´96 v hokeji, kdy na světový pohár přijela všechna česká hokejová esa s tím, jaká to bude zívačka. Jenže eso přece nebude dělat \"špinavou\" práci. A tak tu \"špinavou\" práci nikdo nedělal a nám to pomalu nandal tým elektrikářů a zedníků z Lichtenštejnska. Tým by měl hrát jako tým - ano, jednotlivci, co tam kopu jsou skvělí, obranu máme děravou - nicméně dávám jim plus, že věří brankáři, jenže ten to nespasí. Stejným vývojem prošla Barcelona, Madrid, Manchester, Arsenal i Chelsea. A hyň sa ukáže, jak jsou dobří manageři na českomoravském fotbalovém ... (nezávidím jim to, ovšem, co si nadrobili, nechť si taky snědí )
  7. vix

    Česko : Slovensko

    ty otázky těch reportérů jsou ovšem perfektní :aut Rep: Prohráváte 1:2, pokusíte se s tím v druhém poločase něco udělat. Hráč: Ano Rep.: Vyhráváte 3:1 - budete měnit taktiku? Hráč: Ne Rep. : Myslíte si, že to byla ruka? Hráč: Ano/Ne (záleží, zda to byla jeho vlastní nebo protihráče) bych tyhle otázky a odpovědi zaznamenával a pak je předkládal lidem na nějakém školení komunikace
  8. vix

    potrebuju financni radu

    OK, beru zpět - našel jsem asi 70 tKč v lokalitách v okolí Prahy nebo na okrajích. Zajímalo by mě ale, kolik může stát takové parkovací stání na Letné nebo v bližším centru. Ale co se týká krytých, tak to není taky žádná láce Nebo tady, nějaké Modřany
  9. vix

    306 - Zvysena teplota ...

    Nasyp do chladícího okruhu Paralen !
  10. vix

    Kotouce EASYBREAK

    A navíc, ty kotouče se lehce rozbíjí (co s věcí, která se hned rozbije?)
  11. vix

    potrebuju financni radu

    V Pze je cca 200 tKč za nekryté stání u baráku Vše je relativní - pokud ta garáž má jámu (ideální na brambory) a třeba i nějaký hever - proč ne
  12. KoudaK: Hmm, hezké - máš ještě možnost za 130,- Kč přespat ve vlatním autě na ploše, nebo za 0,- Kč za plotem. A taky můžeš být rád, že nemáš Mercedesa, bo by tě možná majitel autokempu honil vidlema. Mno, možná je vlastnictví toho Meďák zavádějící, spíše si myslím, že se jeho majiteli nezdálo to samé co tobě a podle mě měl dokonce tu odvahu se správce kempu na to zeptat Navíc, nevím, čemu se divíš, dneska je tolik kvalitních autokempů a je mezi nimi taková konkurence, že takovýmto způsobem bojují o každého zakázníka. P.S.: Ještě, že je Praha kousek a pivo v ní mají taky
  13. vix

    Česko : Slovensko

    a až nabere ty polokopy a nekopy z GL, tak jim budete spílat. Jediný trenér, který z polokopů a nekopů dokázal udělat výtězný tým, a to tím, že na hřišti (!) vykrývali kosočtverce, je zase kapánek vznětlivej. Pomineme-li, že to taky žádná trenérská extrahvězda není, bo mu to tahle taktika taky dlouho nevydržela. Jediná spása je najmout v tom případě \"pana remízu\" a přiřadit se stylem k takovým celkům, jako je Lucembursko, Malta, San Marino, Andora či Fayerské ostrovy. Pak budeme za každou výhru vděční. A budeme se tu bavit, do jaké minuty naši betonáží udrželi čisté konto Česká fotbalová reprezentace hrála ve Wembley zápas s Anglií. Angličani berou zápas trochu na lehkou váhu, takže jdou radši na pivko s tím, že tam nechají W. Rooneyho, který bez problémů porazí Čechy sám. Angličané v klidu chlastají v hospodě a už ve 4. minutě dobrá zpráva, Rooney dal gól a Anglie vede 1:0. Tudíž pijou dál, jenže nové zprávy nechodí a v 85. minutě přichází studená sprcha - Češi vyrovnali, trefil se Jaroslav Plašil z přímého kopu ze vzdálenosti 46 m. Angličané se vypotácejí z baru a rychle jedou na stadion. Tam dostávají další šokující zprávu - v nastaveném čase Milan Baroš rozhodl zápas na 2:1 pro Čechy.... Je to pro ně, frajery, studená sprcha... Vběhli do šatny, kde sedí Rooney a kroutí hlavou. Hned to dostal: \"Wayne, co se stalo, jak jsme mohli prohrát s Čechy, Ty vole...? \".... Smutný, zaslzený Wayne Rooney jim potichu odpoví: \"Chlapi nebuďte na mě nasraní, nemohl jsem nic dělat, rozhodčí mě už v 13. minutě vyloučil...
  14. vix

    aké gumy na 205ku ??

    mno, jestli náhodou to nebyly 165/80 - R14 ... pokud říká z Embéčka... To už jsou poměrně slušné balóny
  15. Já je mám v barvě liškové
  16. vix

    Něco o autožárovkách (Philips)

    Jak jsem již psal - Philips 55/60W +30%, lepší světelné podmínky i ve vysvícených parabolách, stejný proud tekoucí přes páčku vypínače, životnost 35-50 tkm, cena 85,- Kč/ks. ... oproti normálním hypermarketovým H4 žárovnám za 39,- Kč/ks
  17. hmm, vždyť proto taky píšu - \"nejen\" Medvěd. Ale je fajn, jak jsi tady ostatní \"naprásknal\"
  18. Do Boxera se vejde lidí 63 (a to ještě by se dal nejen Medvěd zasubstituovat za dva ) praktik: trochu černý humor, ne ? Nabízím morbidnější - představ si 106, 5 lidí s bagáží a cesta skrz Evropu
  19. vix

    Vůle v nápravách na P 205

    Tvoje věc, tvůj život
  20. jak prosté číslování - první číslo vždy udává optimální počet cestujících v daném voze Sice \"šestsetkáři\" budou možná něco namítat, ale to neberem
  21. Kam by v noci chodil, v noci se :D:Dchrápe Medvědi chrápou v zimě, ne v létě:D Ty´s ho neslyšel, že ?
  22. vix

    Hezký Apríl-pokus o krádež

    Třeba proto, že pohyb někoho obtěžoval a v ulici už horší auto nebylo
  23. vix

    Lepší pneu na předek nebo na zadek?

    Nebo v pneumatikách
  24. vix

    Apríl - nachytal vás někdo?

    Medvěde, každý z nás má co se týče věku nějaký nastavený okno - a pak záleží na každém, jak moc si ho zkrátí nebo prodlouží. Zásahy shůry nebo náhody (dle vyznání a gusta každého soudruha), ho sice mohou rapidně zkrátit, ale oba víme, že pravděpodobnost těchto zásahů je mizivá. Tak bych je bral jako podružné a moc se jimi tady neoháněl. A abych ti zaoponoval: Wem si takového Pivce ... \"Každý může začít u sebe.\"
  25. vix

    Česko : Slovensko

    Medvěd: to možná ano, ale spíše ti už tu bylo párkát naznačováno, abys letenský mnedvědí brloh opustil a vydal se do poklidnějších částí Prahy. Což je také řešení. Nechtěl´s ho využít, tvoje věc
×
×
  • Vytvořit...