Dadadavid:
Ale jo, klidně se zlepšit můžeš, jenže pokud půjdeš v současných šlépejích, tak si moc nepomůžeš.
Jak to říct, abych tě neurazil?
http://www.facebook.com/pages/Lister-Jak-to-rict-abych-te-neurazil-Nebudes-slavnej-protoze-umis-hovno-D/109171235789453?ref=nf
Ne. Listra se svou skupinou Degen & spol. sem tahat nechci
http://www.facebook.com/pages/Degen-a-spol-Red-Dwarf/62033472088
Tak jo, už je to tady.
Ohmmm byl prostě majstrštyk. (není nad starou dobrou písničku o lásce)
Takže:
Jak to říct, abych tě neurazil? Se současným \"mainsetem\" nemáš na to, abys byl slavnej. Zlepšovat se můžeš.
Psal jsi, že jsi taky člověk, čili to co máš na krku dokážeš používat. Tak to používej!
Psát, že hudbu mám rád od dětství je sice príma, ovšem chce to k tomu krapet přemýšlení, sebekritiky a dřiny.
Jenže dřina, pokud není podložená nějakou strategií (taktikou) je na nic.