Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Krajské volby 2008

    Jedna taková anketka (převzato z D-Fense) Politické zabarvení příspěvků v zásadě kopíruje červnový průzkum veřejného mínění provedený agenturou “Fingerlutsch & Daumenwert” uvádějící, že: 44% dotázaných si myslí, že Paroubek je vůl 37% dotázaných si myslí, že Topolánek je vůl 10% dotázaných si myslí, že Paroubek i Topolánek je vůl, Paroubek větší 8% dotázaných si myslí, Paroubek i Topolánek je vůl, Topolánek větší
  2. To v té nádrži/jezírku, to jsou ropné skvrny nebo lekníny?
    • 64
  3. ... a nevíte, k čemu slouží ta ještěrka vzadu? Jinak, má tam hezké kousky.
    • 8
  4. vix

    Tak jsme adoptovali Lva Indickeho

    Dám 1,- CZK.
    • 36
  5. vix

    Jakou máte SPZ ???

    Já mám zase RZ od much, heč. (a docela ji mrchy už odřely)
    • 81
  6. vix

    Opravená silnice v Nera-vtip?

    Dr. Plzák: \"Zatloukat, zatloukat, zatloukat\" [upravil dne 19/10/08 vix]
    • 24
  7. vix

    Opravená silnice v Nera-vtip?

    Honza406: Ne. Ale vždycly když jedu na služebku, tak je přemlouvám/vyhrožuji jim, že chci Octu Kombi a ne sedana, pokud tedy nechtějí mít rozmlácené auto. (proto narážka na luxusní couvání) Pozn: 205 je hatchback. Jednou jsem vezl desku stolu opřenou o zadní sedačky. Ten týpek, co mi ji tam pomáhal nakládat, říkal, že budu mít dozadu výhled jak z Fobie. Moc se nespletl, viděl jsem akorát oblohu. Prostě \"papírové\" litry v kufru. Naši taky nechápali, že do 205 se vejde víc než do jejich Fobie Combi.
    • 24
  8. vix

    Tak jsme adoptovali Lva Indickeho

    ty jo, ten je línej jak moje Křápola. Dobře jste vybrali
    • 36
  9. vix

    Tak jsme adoptovali Lva Indickeho

    Ad podpis. Psal se rok 2002 a já byl mimo ČR (čti: absence české klávesnice) - z historických důvodů si podpis měnit nehodlám (možná při dalším autě) Vyjma \"hacku a carek\" ho sledávám OK. Spíše to vidím tak, že podpis časem zmizí Teda, zajímalo by mě, co si Aka s Netopýrkou (a ostatní baby) hladily
    • 36
  10. vix

    Opravená silnice v Nera-vtip?

    A už jste někdy couvali s 205 ? (jak se vyjádřil Bohouš, couvá se s ní luxusně) Když se zakloním, tak vidím zadním oknem na všechny strany ven. Takže parkuji, jak mě napadne. P.S: Jen v zimě se snažím dodržovat pravidlo, že motor musí být vždycky níž, než vlečená náprava. Majitelé Š105/120 mi dají jistě za pravdu.
    • 24
  11. vix

    Opravená silnice v Nera-vtip?

    Mě právě OKčkovo paragrafy těší. Jsem línej je hledat a proto taky doufám, že paragrafy, kterými nás zásobuje, jsou aktuální a správné
    • 24
  12. vix

    Tak jsme adoptovali Lva Indickeho

    Pe.tr.: Nevím, jestli Netopýrka s Akou, ale já ne, takže zatím to máš dobře
    • 36
  13. vix

    A pak že nerostou

    nebýt to bedly, tak to udělám (takhle se musím obětovat - i když, bedlový řízky já rád)
    • 45
  14. vix

    A pak že nerostou

    a to nejen proto, to proto, že z \"mobile phone\" se pomalu stává \"remote control\" (čti: dálkový ovladač)
    • 45
  15. vix

    A pak že nerostou

    nám to roste na kompostě, ani nevím, co s tím.
    • 45
  16. vix

    ÚSPORNÝ PROGRAM

    holt, špatné příklady táhnou ...
    • 29
  17. vix

    ÚSPORNÝ PROGRAM

    vendi : dobrý (občas mě udivuje, kolik energie jsou lidi schopni obětovat, aby ušetřili pár kaček) P.S.: Nechceš tu energii věnovat něčemu smysluplnějšímu ? Třeba trénování pevné vůle !?
    • 29
  18. vix

    Ten kluk si neda pokoj

    a vlčáka ...
    • 32
  19. vix

    Musím měnit SPZ?

    vidíš, Dundee, kdybys chvilku počkal, mohli jste si s Mefistem vyměnit akorát RZtky a všichni by byli spokojení
    • 28
  20. vix

    Sháním pásek k hodinkám

    Kurte, zamkneš to? Byl by to skvělý precedens. Když dojdou argumenty, budeme žádat o zamknutí. Co bude následovat potom? Zablokování mé IP adresy? Pověšení vixe na nejbližší kandelábr? Ostatně: Informace má, pásek si snad objedná a že píše blbě, s tím bohužel nikdo z nás nic nenadělá.
    • 20
  21. vix

    Taxi?? kdo vsechno kupoval??

    Na toho nesportovce, co psal, že v telce nic kloudného není
    • 46
  22. vix

    Taxi?? kdo vsechno kupoval??

    Nudíš se ? Tak si kup medvídka mývala!
    • 46
  23. vix

    Sháním pásek k hodinkám

    1) překlepnout je a ě je docela umění. 2) \"jak by smet\" ... se píše dohromady, jedná se o příslovce vzniklé ustrnutím větných výrazů (jaksepatří, jakbysmet, aj.) ... třeba budeš opět argumentovat, že šlo o překlep (či spíše, dva překlepy). 3) Navážením se do ostatních, bych se, být tebou, raději pozdržel (a už vůbec nevím, co ti udělali Pražáci). Neboť, ač se u vás (dle tebe) mluví spisovně a krátce, ty píšeš blbě.
    • 20
  24. vix

    Sháním pásek k hodinkám

    ...vůči \"obědnat\" mám určitou averzi ... tohleto dokázal spáchat můj vysokoškolsky vzdělaný nadřízený .. ovšem (nejen na základě) tohoto mým nadřízeným již není. ... určité věci dokáži přehlédnout, ale česky bychom snad mohli/měli mluvit
    • 20
  25. ... rozumnej člověk (podle mě - bude týden oslavovat, atd.) ... dle mého, na auto kašli ... spíš se snaž dostat do pohody toho řidiče (přežít úsek smrti je umění) ..-. nic víc a nic míň ... čím dřív bude sedět vedle někoho, kdo rozváží (spolehlivě) \"místní poštu\" tím, pro všechny líp !
    • 11
×
×
  • Vytvořit...