1) překlepnout je a ě je docela umění.
2) \"jak by smet\" ... se píše dohromady, jedná se o příslovce vzniklé ustrnutím větných výrazů (jaksepatří, jakbysmet, aj.) ... třeba budeš opět argumentovat, že šlo o překlep (či spíše, dva překlepy).
3) Navážením se do ostatních, bych se, být tebou, raději pozdržel (a už vůbec nevím, co ti udělali Pražáci).
Neboť, ač se u vás (dle tebe) mluví spisovně a krátce, ty píšeš blbě.