Přejít na obsah

vix

Uživatel
  • Počet příspěvků

    4 839
  • Registrace

Vše od uživatele vix

  1. vix

    Tmavé fólie + cesta do Německa

    Ale zase na těch amatérsky nalepenejch můžeš obdivovat za jízdy bubliny . A ne nějakej nápis : ČSAD Turnov
    • 44
  2. vix

    Pujceni cabria

    Jakub má recht, flexu ti kdyžtak půjčíme
    • 16
  3. vix

    Pujceni cabria

    Tak ji nalož do svýho starýho auta a vyražte na ten pěknej výlet. Anebo si fakt sežeň někde to cabrio, když chceš mermomocí hrát vedlejší (podřadnou) roli.
    • 16
  4. Budvar: 1) poloosy řeš u Glogara - třeba 2) Loužičky - pokud těsní vana, tak pak jedině gufera na poloosách (á 250,- Kč) nebo gufero na klice u rozvodů (300,- ) nebo na straně převodovky (300,-). Tyhle díly se mění preventivně, když se např. dělají rozvody nebo se mění spojka. Ale to ty jistě víš. Fakt nevím, ale připadá mi, že to auto opravuješ poměrně chaoticky... Nebo v těch servisech to nejsou s to vysvětlit
  5. viz můj příspěvek v tomto vlákně - 29/7/2008 v 20:13
    • 26
  6. vix

    Tmavé fólie + cesta do Německa

    Proč rejpavou ? Některé černé folie jsou nebezpečné (protože nemají atest), některý pneumatiky jsou nebezpečné (protože nejsou pro daný typ vozu a motorizaci schválené). Takže, když folie strhávat, tak kola propichovat - já v tom vidím jistou paralelu. Třeba kluci co pomáhají dají pokoj s lékárničkama ... Medvěde, že ty budeš mít automaticky předsudky, to jsem nečekal. ( budu si pamatovat ) ... protože nebezpečí čeká na každém kroku
    • 44
  7. vix

    Tmavé fólie + cesta do Německa

    A když nebude mít schválený pneu, tak propíchat ! \"Holt, přísnost muší bejt \"
    • 44
  8. A ten někdo to nebude publikovat, že ? Teď s těmi nápisy (ovšem bez jmen) budu jezdit do prvního deště nebo než se, resp. někdo mi to, nesmaže, chvíli po Budějkách
    • 39
  9. vix

    Tmavé fólie + cesta do Německa

    1) ono se skrz bublinkatou folii v noci blbě kouká 2) ono taky záleží na bezpečnosti 3) Německo je byrokratickej stát, ovšem trochu více jim to tam funkuje. (a pravidla i ceník jsou dány!) 4) není nad regulace 5) prachy : proč jim je nabízíte ? ... jinak, vaše problémy bych chtěl mít, třeba se svým autem do Německa sice můžu, ale velký města poznávám tak maximálně z dálničního odpočívadla. Jo, ekologie a podpora prodeje nových aut
    • 44
  10. Zejtra (pokud nebude pršet) tak to ráno blejsknu Jinak, Marcel má fotku Křápoly focenou v zářezu, ta by mohla být publikovatelná
    • 39
  11. vix

    Děkovačka

    Tož, to ja též děkuju pořadatelům za hezké odpoledne. Jen ta oblsluha toho kempu byla nějaká divná. (ale vidlema mě nehonila, takže nakonec též dobré)
  12. vix

    Honda Accord Tourer 2.2 i-DTEC

    pokud Toyota/Mazda bere diesely od Peugeotu - helfne vám to nebio ne ?
  13. vix

    Tak Peugeot nebo Ford? - VYŘEŠENO

    Fokus z ´92 je stejná pohádka jako ta o té Velké fazoli. Další data beru jako přísady do guláše ...
  14. vix

    Těšíme se na Vás!

    Těšte se, přijedu taky ! (v sobotu ) Jinak hledám odvážlivce, který by mě navigoval, popř. by se nechal navigovat.
  15. Už chápu Marcelovo otázku na Polucii ČR po cetě. Jinak, sekvence volby je jasná: 1) tu která dojede 2) tu nejméně zrezlou (chci už konečně vyhrát titul: \" Popelnice roku\" )
    • 9
  16. vix

    Tak Peugeot nebo Ford? - VYŘEŠENO

    Medvěde, stejně se už kamarádka rozhodla, takže spíše záleží, jestli se nám podaří toho Fokuse jí rozmluvit, než co je lepší. Escort se přestal vyrábět - tuším - v 98/99.
  17. Kolik narval do oprav je každého věc - a rohhodně to bylo za rok méně, než je \"lízink\" nového auta.
  18. vix

    Nehoda 205 1,9 GTi

    Třeba mít dobrý gumy.
  19. jo, protože je malá Ad reklama : Slona sice v ČR neseženeš, ale i medvěd bude dobrý na předělání 206 na 205
  20. A když ne, na konci srazu se udělá jedna velká burza a autíčka budou kolovat z ruky do ruky tak, aby každý dostal ten svůj model, a ještě nejlépe ve své barvě ...
  21. vix

    Tohle předjedete jednou za život..

    Mezi něco podobného a Porsche GT2 jsem parkoval Křápolu. To byl teprve adrenalin
  22. Brzdy, výfuk, čepy, olej a kapaliny všeobecně - to jsou spotřební věci. Větší sranda jsou čidla a jiná elechronická havěť. (a pak ty závady, na které se jezdí dívat mechanici z širokého okolí)
  23. Budvar je zatím jedinej, kterej se s opravama drží - znám spusty nicků, co nakonec rezignovali. Ono koupit vyjeté auto a pak ho dávat dohromady je zajímavé hobby Budvar : alespoň víš, kam příště nejezdit. (moc drahá zkušenost)
  24. vix

    Zápasy na MS Češi jak hrajou?

    To nejsou trasy tramvají a jejich řidiči ?
    • 9
  25. vix

    hlada sa 0915424422

    Peta : To zní dobře Beru.
×
×
  • Vytvořit...