Ad trysky :
Mam na 205 (1 pramen na trysku) lehky upgrade z 309 (2 prameny na trysku) a uvazuju na heavy-uprade z Fiatu UNO ( 3 prameny na trysku)
Trysky nestrikaly.. byl v nich nejaky bordel, tak jsem je vyndal a v horky vode nechal odpucet.
Pak jsem zjistil, ze nadobka ostrikovacu trpi ledvinovymi kameny, vymyt a od ty doby bez problemu. Ale 306 by mela mit mensi dirky.. tak nevim
Ad baterka :
jasne, cim vetsi tim lepsi. 40 Ah mely snad S100, S110 a prvni 120.
Jinak, starter je zarizeni vyznacujici se velkym odberem a mizernou ucinnosti, takze, kapacita se hodi. Navic v zime (promrzla baterka) klesa kapacita baterky snad az na pulku.
Ad sterace :
ja koupil na svoji 205 nejaky noname za 113,- a mam je tam druhou sezonu. Nic moc extra to neni, ale stiraji.
Myslim, ze sterace jsou spotrebni zbozi (asi jako benzin, olej a voda do ostrikovacu)