brzdy jdou křížem (I. okruh PP+LZ, II. okru LP+PZ).
A protože ti svítí kontrolka, a utekla ti kapalina (tobě teče pravé zadní prasátko, že ?)
Hele, jsou to brzdy, je to bezpečnostně relevantní prvek - a ve stavu, v jakém to auto může být, dupneš na brzdu, rupne ti ta narezlá trubka na druhém okruhu, a jak tak budeš sjíždět z kopce ...
Oprava brzd za trojku s tím, že budou brzdit ... to je skoro zadarmo, ne ?. Existují auta, kde jenom prasátko stojí tolik...
A dát tam jetý pakny si představuješ jak ?
Jinak, pokud chceš dělat takový pitominy a dávat u brzd jetý věci, tak si koleduješ přinejmenším o pěkný malér.