posledně, když jsme se stavěli u známého na serviso-vrakovišti, tak jsme zase něco jeho aut odmontovávali...
... stává se z toho pomalu taková tradice
popraskané plasty, upadlé části karoserie, stará relátka... to vše je v ceně velkých dílů. A všichni jsou spokojení. Oni, že jim mizí "klumpy", vy, že jste momentálně ušetřili 50,- Kč za blbosti, co se těžko shánějí, ale neboj, oni ti to jednou napočtou do ceny převodovky. Život je krásnej.