Hm, no za mně, můj názor, asi je to praktické a účel to plní, ale za mně ne:bojim Připomíná mi to š 105, ještě si tam dej nápis peugeot a bude to úplně stejné.
Ber můj názor drobátko z nadhledem a bez urážky
Stačilo by jenom přidat k tomu senzoru taky nastavení citlivosti na pačce. Tak to má rendl - dám senzor a nastavuji pak jenom jeho citlivost a je to supr, bomba, špica a tak dále
Další fičura v autě nato aby se to pokazilo.
Hm a kčemu bude to automatické otevření dobré
Stejně musím nakup nebo něco co mám ve teplých, položit abych mohl zmáčknout čudl na ovladači. Když nákup již leží na zemi, tak mužu otevřít ručně kufr. - Leda to udělat na ten senzor co je pod nárazníkem, kde zašmatraš nohou a vono se to otevře. To je jiné.
Stejně C8/807 a jiné nemají otevíraní kufru na tlačítko, takže ti nic neodskočí. Takže asi ten odskok nebo pružina ti bude na prd. Leda že chceš přijít o zuby, to jo.
Odpověď jenom ano, nebo ne by byla nudná. A proč to neokecat, ať kolega ví co si otom myslí jiný. Za mně folie na světla ne, proč taky, abych byl cool? No vono to cool se mi pak i při menší bouračce vrátí a pak budu ne cool ale vůůl.
U mně to ale dia tuším napsala že to je ten snímač.
Třeba na espacu jsem měl stejný problém a byla to tá jednotka ABS/ESP - u renaultu za 40 tis, jinde za 5 tis.