Přejít na obsah

Tango C8

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 341
  • Registrace

Vše od uživatele Tango C8

  1. Tango C8

    tempomat C8 2,0benzín ´02

    • 11
  2. Tango C8

    tempomat C8 2,0benzín ´02

    Jak který benzín je oproti naftě slabej
    • 11
  3. Tango C8

    tempomat C8 2,0benzín ´02

    Ten 2,0 benzín nebude žádná raketa, již 2,2 měla co dělat z vozem. Ale na pohodové ježdění to postačuje, ale spotřeba bude kapku větší.
    • 11
  4. Tango C8

    zástěrky

    Já na C8 zástěrky neměl, vozidlo bylo z roku 2002 a rezavé prahy tedy rozhodně nebyli.
    • 40
  5. Tango C8

    zástěrky

    Hm, no za mně, můj názor, asi je to praktické a účel to plní, ale za mně ne:bojim Připomíná mi to š 105, ještě si tam dej nápis peugeot a bude to úplně stejné. Ber můj názor drobátko z nadhledem a bez urážky
    • 40
  6. Přesně:-)
    • 26
  7. Tango C8

    senzor deště 807

    Jo jo:potlesk
    • 10
  8. Tango C8

    senzor deště 807

    Stačilo by jenom přidat k tomu senzoru taky nastavení citlivosti na pačce. Tak to má rendl - dám senzor a nastavuji pak jenom jeho citlivost a je to supr, bomba, špica a tak dále
    • 10
  9. Další fičura v autě nato aby se to pokazilo. Hm a kčemu bude to automatické otevření dobré Stejně musím nakup nebo něco co mám ve teplých, položit abych mohl zmáčknout čudl na ovladači. Když nákup již leží na zemi, tak mužu otevřít ručně kufr. - Leda to udělat na ten senzor co je pod nárazníkem, kde zašmatraš nohou a vono se to otevře. To je jiné.
    • 26
  10. Tango C8

    senzor deště 807

    JO jo, na 807/C8 je senzoru deště úplně, ale úplně na dvě věci.
    • 10
  11. Stejně C8/807 a jiné nemají otevíraní kufru na tlačítko, takže ti nic neodskočí. Takže asi ten odskok nebo pružina ti bude na prd. Leda že chceš přijít o zuby, to jo.
    • 26
  12. Tango C8

    podezdrele levne vozy

    Já jsem takovým napsal, že jsem v Anglii a že se přijedu podívat osobně - taky se již neozval.
    • 31
  13. Tango C8

    zástěrky

    Udělej prosím foto celého vozu, ať vidíme jak to vypadá
    • 40
  14. Tango C8

    Anomálie 807 a spol.

    Jsem rád že mně tady tolerujete:D No a k vyskakování, čeče, pravdu?? Nelituji svůj přechod k vozu s <> Musím zaťukat.
  15. Ne ne, ty jsi koukal na tu C8-mu co byla vedle, říkal si si, to je ale kára a pak najednou ťuk, co?
  16. Tango C8

    Anomálie 807 a spol.

    Komar1981: Hele, nedělej si tady reklamu na vlákno o tvém vozidle:bacha :P
  17. Tango C8

    Odchadzam od Vás

    Třeba já mám jiné vozidlo a jsem tady [upravil dne 1/10/13 12:04 od Tango C8]
    • 8
  18. Tango C8

    nefunkční dveře

    BBJ: Zamáčknout čudl zevnitř rukou:super to je dobrý, jak na Š 120
    • 12
  19. Tango C8

    revize plyn kotle

    Já bych spíš hledal na baráku bleskosvod, hromosvod mi je naprd:roker:D
    • 87
  20. Tango C8

    svodidla crash 406 - co s tim ??

    Charlie 1: Myslel jsi asi 500kč, neb máš 500ks dveří
    • 22
  21. Tango C8

    Folie na hl. svetlech uz na autě

    Odpověď jenom ano, nebo ne by byla nudná. A proč to neokecat, ať kolega ví co si otom myslí jiný. Za mně folie na světla ne, proč taky, abych byl cool? No vono to cool se mi pak i při menší bouračce vrátí a pak budu ne cool ale vůůl.
  22. Adraj: pracovní úraz? To jsi mačkal tlačítko zvonku a zlomil palec? Legrace:ticho [upravil dne 10/9/13 13:26 od Tango C8]
    • 31
  23. Tango C8

    Cesta-trasa do Chorvatska

    plaz: Ty si ho táhnul po dálnici tolik km? No ty kokso.
  24. Nemá tam nějakou překážku, kamínek, větev? NA začátek ho promázni něčím a uvidíš.
  25. Tango C8

    abs esp asr stále nejde

    U mně to ale dia tuším napsala že to je ten snímač. Třeba na espacu jsem měl stejný problém a byla to tá jednotka ABS/ESP - u renaultu za 40 tis, jinde za 5 tis.
×
×
  • Vytvořit...