Nechcem strasit ale ja som pred rokom mal podobny stav mojho piskota a dal som za to 50 000 sk. Ale to nic neslo z vrakaca, nova kapota, sahara, maska, naraznik, svetla, lakovanie, chladic a este par drobnosti..... Ale moj odhad je ak zoberies z vrakaca a tu od kolegov diely tak 20 0000kc by to zhltlo...