Spinac objavis, ked das dole vnutorny kryt piatych dveri. Ak si dobre spominam, dole v miestach kde je vybratie na ruky su dve skrutky a potom uz len stiahnut. Samotny spinac je taka mala rurocka v pravej casti dveri, v ktorej sa pohybuje kovova gulicka. Ta gulka sluzi ako spinac osvetlenia, ktore je pod platom. Niekde som tu zazrel aj fotku,ale netusim kde.
To osvetlenie, co mas vzadu nad platom na streche ma take iste funkcie ako v predu (trvale svietenie ak je zapnuty klucik,vypnute, alebo v zavislosti od otvorenia bocnych dveri. Tak isto sa rozobera, je tam aj taka ista ziarovka.