Ked som kupil auto, mal som taky isty problem. Tiez mi to v zime nestartovalo,nepomohlo ani pridat plyn...
Po vymene \"termosytica\" druhy rok OK. Nemusis to ani pridrotovavat, na konci toho lanka je nastavovacia skrutka, malo by stacit potocit nou,aspon ja som to mal par mesiacov tak upravene (do vymeny rozvodov).
PS: Posun lanka toho termosytica nie je to iste ako ked pridas plyn. Aj som sa tu pytal skusenejsich co konkretne sa zmeni v chode cerpadla (mozno okamih vstreku???), ale nedostal som jednoznacnu odpovoed.
EDIT: Tu je k tomu tiez par informacii, mozno si necital ...
[Edited on 12/2/12 20:35 by miroja]