Přejít na obsah

miroja

Uživatel
  • Počet příspěvků

    1 345
  • Registrace

Vše od uživatele miroja

  1. miroja

    Zhavice na 206 1.9D

    Ak to aj nikto momentalne nepotrebuje a urobis to, moze sa to v buducnosti niekomu hodit. PS: O aky motor sa jedna, lebo aj ja mam 1,9 D
  2. Modra krivka je napatie v palubnej siete a cervena dobijaci prud? Diody nepredpokladam, to by si nemal take pravidelne zvlnenie, ale pri vadnej diode by kazdy treti \"zub\" bol o poznanie iny (alebo by chybal). Za mna uhliky, regulator napatia. Predpokladam, ze je to aj tak jeden, dalej uz nerozoberatelny, diel.
    • 6
  3. miroja

    zaseknutá spínací skřinka

    Myslel som tu radu, poklepavat kladivom a snazit sa otacat klucom.
    • 6
  4. miroja

    krátce žhaví hdi

    Snimac moze byt novy, to vsak nezarucuje, ze je OK. Skusal ho, ci je OK? Moze byt problem aj v konektore, kabelazi. Ako sosm uz pisal, zajst na diagnostiku a vycitat ako to vidi ECU a budes mudrejsi.
    • 8
  5. miroja

    Klepe až strpa

    Problem remenice sa tu uz par krat preberal. Je tu popisana jednoducha finta (aj s fotografiami), ako si pomerne spolahlivo overit, ci je to remenicou. Skus pohladat ;-)
    • 8
  6. miroja

    spínač světel zpátečky

    Moze byt mechanicky poskodeny spinac (je na prevodovke ako pises), zle zasunuty konektor v nom, o vodice (kablovy zvazok) sa moze opierat tiahlo spojky (lankovod), mozu u to sposobovat otrasy pri zabere spojky.... Skus postupne vylucovat cim by to mohlo byt.
  7. miroja

    Špatně startuje 306 2.0 D

    Vyuzil by som prilezitost a chcel by som sa spytat, co tento bimetal skutocne ovplyvnuje. Je to mnozstvo paliva (cize ekvivalent stlacenia plynoveho pedala), upravuje okamih vstreku nafty, alebo cosi ine? Rad by som sa dozvedel fundovanu odpoved
  8. miroja

    Špatně startuje 306 2.0 D

    Malo by to byt nieco z tohto: 2.0 HDi 1,9 D 1,9 TD
  9. miroja

    krátce žhaví hdi

    Ak si chces overit stav snimaca, chod na diagnostiku a pozri aku teplotu ti ukazuje.
    • 8
  10. miroja

    Klepe až strpa

    Nerobi to remenica na klukovke? Na HDi-ckach sa odtrha guma...
    • 8
  11. miroja

    zaseknutá spínací skřinka

    O par vlakien nizzsie je ten isty problem. Cital si?
    • 6
  12. miroja

    krátce žhaví hdi

    Nepoznam Xsau, ale pri 306-ke 2.0 HDi to riadi ECU na zaklade teploty chladiacej kvapaliny. Asi by som zacal snimacom chladiacej kvapaliny. Mozno staci skontrolovat, ci nema zoxidovane kontakty
    • 8
  13. Tam je este mechanicke cerpadlo. Nemas tam len prilis naspanovane lanko? EDIT: Ozaj, nemoze za to nahodou termosytic? [Edited on 13/2/12 12:55 by miroja]
  14. miroja

    Automaticky sitic diesel

    Ked som kupil auto, mal som taky isty problem. Tiez mi to v zime nestartovalo,nepomohlo ani pridat plyn... Po vymene \"termosytica\" druhy rok OK. Nemusis to ani pridrotovavat, na konci toho lanka je nastavovacia skrutka, malo by stacit potocit nou,aspon ja som to mal par mesiacov tak upravene (do vymeny rozvodov). PS: Posun lanka toho termosytica nie je to iste ako ked pridas plyn. Aj som sa tu pytal skusenejsich co konkretne sa zmeni v chode cerpadla (mozno okamih vstreku???), ale nedostal som jednoznacnu odpovoed. EDIT: Tu je k tomu tiez par informacii, mozno si necital ... [Edited on 12/2/12 20:35 by miroja]
  15. Aj pri motore DW8? Myslel som, ze len pri DW8B.
  16. Zrejme si myslel DW8B... Tam sa okamih vstreku riadi elektronicky, riadi to ECU, tak netreba to nastavovat nejak inak ako na ciste mechanickych cerpadlach? Netvrdim to, skor sa pytam.
  17. miroja

    nefunguje kontrolka mazania 2,0 HDi

    Tak som pohladal to moje vlakno. Tyka sa to sice 306-ky, no mozno ako inspiracia pomoze.
  18. miroja

    nefunguje kontrolka mazania 2,0 HDi

    Mal som ten isty problem,aj som sa pytal na fore, dalo by sa pohladat,mozno som tam po oprave dal aj nejake fotky.... Tiez som mal snimac ok... Siel som po vodici od motara, cez vsetky konektory a dostal som sa az k pristrojovke. Po uplnom rozobrati som zistil jeden prasknuty spoj na plosaku. Kusok drotu a troska cinu a od vtedy kontrolka mazania funguje.
  19. miroja

    žhaviče ok 406 HDI dlouho startuje

  20. miroja

    Autorádio reproduktory

    Zrejme mas Peugeot, ale nepises aky typ, rok vyroby.....urcite by sa dalo presnejsie poradit, keby sme to vedeli. Trebars na 306kach sa lamu vodice v prechode stlpik - dvere. Ako prve to spravidla postihuje vodice na repraky. Takze mozno toto,alebo aj cosi uplne ine.
  21. miroja

    zmrzlá nafta ?

    Co zeraviace sviecky? Su vsetky OK? HDicka nastartuju bez zeravenia aj ked je par stupnov pod nulou, ale ked je vacsia kosa tak uz nie. PS: Ja som mal dnes -26
  22. miroja

    Nefunkčni Ostřikovače

    Popis poistiek sa tu uz niekolkokrat preberal.... Viackrat sa tu riesil aj problem s nefungujucim ostrekovacom...... Hladal si tu na fore a nenasiel? Dolezite je vediet, kolko mas poistiek, su rozne verzie poistkovej skrinky. Ak nemas navod k autu, skus pozriet sem. http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/code/index_cs_cz.htm
  23. Ide ti o konektor na radiu?
  24. miroja

    Pneu

    Zeby cez moznost Search ? EDIt: Je vlavo na hornej liste, vedla je symbol lupy. [Edited on 25/1/12 07:37 by miroja]
  25. miroja

    Motor nechytá

    Nema tvoj motor niekde blizko snimac otacok ?
×
×
  • Vytvořit...