Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. kontakty su medene? to je oxid z tej medi
    • 37
  2. krtek 2

    DLR denni sviceni kam zapojit ?

    a co je na tom origo kabeli? nezistoval si?
  3. krtek 2

    jak dostat naftu z nádrže?

    keby to mam doma vyhodim zadnu sedacku vymontujem merac paliva jednu stranu auta zdvihnem par cisel a klasicky cez hadicu tym vzniklym otvorom samospadom vypustit robota dobra z vrchu netreba lahat pod auto tu naftu si spusti urcite lebo to tak ci tak spravia na vrakaci prva vec co urobia ale ty uz z toho nic mat nebudes
    • 15
  4. krtek 2

    DLR denni sviceni kam zapojit ?

    su spinane kostrou ale nie vsetky a taktiez po vypnuti klucika niektore stratia napajanie 12v (co ty prave potrebujes) ty tymto sposobom najdes poistku ktora je za spinacov skrinkou cize prilozis tam hrot nebude tam nic otocis klucik zjavi sa 12 voltov keby mam schemu poviem ti rovno napoj to na kabel cislo take a take z bsm ale nemam cize musis hladat sam moznosti bude viac napr poistky-spinanie sahary napajanie snimacov a podobne spiatockove svetlo snimac hladiny vody a podobne najdes urcite nieco nieco z toho hladaj v scheme poistiek v bsm
  5. krtek 2

    DLR denni sviceni kam zapojit ?

    podla mna u teba to vypada ok i ked niesom zastanca takych dorabok ty nepichaj do konektorov ale priamo na poistku v bsm ked nieco najdes podla schemy zistis cislo kabelu (odvod z poistky ) a tam sa napojis hotovo jeden hrot skusacky das na kostru(alebo minus pol baterky) a druhum hrotom pojdes po poistkach z vrchu trcia tam take dva hrotiky na poistkach tak tam, tymto neposeres nic
  6. krtek 2

    DLR denni sviceni kam zapojit ?

    myslim ze ano vezmi multimeter a hladaj jak som pisal meraj poistky otocis klucik zjavi sa 12 v vypnes kluci strati sa 12v alebo vezmi schemu poistiek a vytipuj si nieco a premeraj ked nebude tak uz len poistkovka v interieri ale nieco najdes podla mna napr stava na relatka klimi a podobne len ti bude treba asi nejaka schema abi si vedel ktory kabel (cislo) prislucha danej poistke a tam by si sa pripojil
  7. krtek 2

    DLR denni sviceni kam zapojit ?

    ked trvalych 12v tak priamo z baterie samozrejme s poistkou ale ta by na kabelu mala byt ,ked 12v od spinacky tak bud od nej alebo kabinovy ventilator pred regulatorom alebo motorcek stieracov v bsm urcite nieco najdes vezmi multimeter a meraj ked zapnes klucik kde sa zjavi 12 voltov na poistke
  8. krtek 2

    jak dostat naftu z nádrže?

    najprv to odtiahni a potom ries stahovanie nafty ci sa bojis ze to niekto stiahne za teba? na ceste by som to nerobil lebo do par minut tam budes zelenym (policajtom)vysvetlovat co tam robis
    • 15
  9. krtek 2

    Nejde klima !

    proste ked to posuchas vyjde džin
    • 20
  10. neviem isto ako u teba ale v bsm asi bude relatko a bude mat zlepene kontakty pravdepodobne
  11. za maskou je sahara a na rame sahary je tzv odpor (rezistor) na obrazku cislo 5 ten premeras multimetrom jeho (odpor ci neni preruseny) sluzi to na pomalu rychlost pre saharu pri zap klime
    • 8
  12. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    skusil by som preventivne vymenit zelene cidlo teploty chladiacej kvapaliny
  13. krtek 2

    problem s elektrikou

    kazdemu spotrebicu v aute prislucha nejaka poistka a ty musis zistit ci problem je v napajani +12voltov alebo v kostre preto som ti vravel meraj napetie na poistkach od veci ktore ti nejdu ak tam (na poistkach) nebude napetie po otoceni klucika zbytocne budes hladat kostry problem je v napajani ak tam bude napetie tak problem je prave v kostre ale bez schemy uz ti viac poradit neviem
    • 34
  14. krtek 2

    dekarbonizace motoroveho oleje

    ja to kupil bolo tam 10W=40 studene starty sa mi nelubili motor nechcel moc ist do otaciek za studena v zime tak som presiel na 5w-40 a je to lepsie (ziadny cistic preplach netreba) volba je na tebe tvoja otazka ktory je lepsi samozrejme 5w je lepsi a drachsi ale ako bolo spomenute tym 10W nic nepokazis vyrobcom su povolene oba typy olejov ak nemas fap filter ak mas tak len 5w tak udava vyrobca -opravujem udava vyhradne na 2.2 hdi 5w 40
    • 11
  15. krtek 2

    Občas nereaguje na plyn HDi

    no ked to bola 1.6-ka tak sa nediv idu celkom slusne
    • 26
  16. krtek 2

    problem s elektrikou

    meraj ci tam je napetie na poistke pristrojovky oproti kostre ked otocis klucik
    • 34
  17. krtek 2

    problem s elektrikou

    a poistky si pozeral?
    • 34
  18. krtek 2

    Problém se spojkou

    zaistil si spojkove lozisko do pritlacaku? satepek bol rychlejsi
  19. krtek 2

    Louže pod autem

    to je pod vyparnikom neni robota na 5 minut moze byt ucpana hadicka alebo povysunuta alebo derava
    • 39
  20. krtek 2

    Louže pod autem

    no ci nahodou ti to netecie na ten koberec co spominas a mlzi ti okna
    • 39
  21. krtek 2

    Louže pod autem

    ked ide klima vzduch ide z vonka cez filter ale ked prejde cez ladovy vyparnik sa vysusi (vlhkost v tom vzduchu skondenzuje) a odtecie cez tu hadicku ked klima nebezi to co nasajes zvonka to iste dostanes aj dnu a ked motor nebezi klima nebezi tiez, moze tam svietit hocico
    • 39
  22. krtek 2

    Nejde klima !

    uz si objednal co uz ked povolis stary tlakovy spinac zistis ci tam je alebo neni tlak
    • 20
  23. krtek 2

    Jezdit s prokluzem spojky?

    povedz im reakcne vzpery alebo akceleracne silentbloky oni uz budu vediet co pozriet
    • 61
  24. uz som to pisal v inom vlakne na old aj new modeli som mal(mam) klucik horuci po jazde ale k vypadku ventilatora nedoslo je to vyrobna vada spinacky
    • 29
  25. krtek 2

    Nejde klima !

    no a to hlavne funguje ti uz klima? kde bol problem? aha vadne tlakove cidlo tak nic a si si isty ze je klima naplnena ci nevyfucala mne to vyfucalo zajeden den cez prehnity chladic klimi
    • 20
×
×
  • Vytvořit...