podla mna u teba to vypada ok i ked niesom zastanca takych dorabok
ty nepichaj do konektorov ale priamo na poistku v bsm ked nieco najdes podla schemy zistis cislo kabelu (odvod z poistky ) a tam sa napojis hotovo jeden hrot skusacky das na kostru(alebo minus pol baterky) a druhum hrotom pojdes po poistkach z vrchu trcia tam take dva hrotiky na poistkach tak tam, tymto neposeres nic