k tomu druhemu problemu to bude najskor spojka ,a pises ze ked sa casom silentbloky na ramenach unavia tak sa to zhorsi
a utahujes silentbloky spravne? totiz utahovat ich musis az ked je auto na kolesach zatazene pretoze ak ich utahnes napevno ked je auto na zdvihaku tak tie silenty vydrzia tak polroka a je im amen,u capov to robit nemusis tie mozes utiahnut kedykolvek