Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. k tomu druhemu problemu to bude najskor spojka ,a pises ze ked sa casom silentbloky na ramenach unavia tak sa to zhorsi a utahujes silentbloky spravne? totiz utahovat ich musis az ked je auto na kolesach zatazene pretoze ak ich utahnes napevno ked je auto na zdvihaku tak tie silenty vydrzia tak polroka a je im amen,u capov to robit nemusis tie mozes utiahnut kedykolvek
    • 46
  2. a menil si aj capy riadenia? mozno mas totalne zlu zbiehavost kolies , ked auto ide rovno priecka volantu je rovno
    • 46
  3. skus najprv zdvihnut a podlozit (aby to nepadlo)lavu prednu stranu auta a roztocit koleso motorom ci to hadze a potom opacnu stranu tazko nieco radit od PC
    • 46
  4. jj to lozisko ,tak ked ti to viselo na manzete ako pises tak sa ti mohlo rozsypat to vnutorne lozisko poloosy je ulozene na volno poloosa sa taha von bud cela a ked nie tak jej koniec musis zaviazat o karoseriu aby ti nepadla na zem ked to lupe ako pises tak urcite sa rozsypalo a teraz ti to tam melie ihlickove loziska , vydava to taky cvakajuci zvuk ako keby sa nieco lamalo ci? je to pocut hlavne ked tocis do zakruty a pridavas plyn
    • 46
  5. tu sa riesi zavada s podobnym problemom ako mas ty https://www.peugeot-club.com/topic/101375-problikavani-diagnostiky-cukani-motoru/ na dia v pameti zavad nic nebolo?
    • 14
  6. pravu poloosu (jej lozisko) si utiahol tymi dvoma skrutkami v tom domceku?
    • 46
  7. krtek 2

    607 2.2i 2001 antipollution, nestartuje

    niektore pezoty nehlasia hlavne benzinaky na to by som sa nespoliehal a robota je to na 5 minut nic komplikovane ,snad ti to cim skor opravi
  8. mozes chodit z vytiahnutym konektorom tlakovy spinac sluzi na hlasku pre bsi ze klima je naplnena(aby isla vobec zapnut) ,dalej spina saharu na 2-rychlost ide len ak klima bezi ( a tlak v klime zacne stupat )a s chladenim motora nesuvisi tam sa 2 rychlost nevyuziva a za tretie vypina klimu ak v nej narastie neumerne tlak mal si merat este na konektore tie piny
    • 21
  9. este premeraj tlakovy spinac(nie konektor) piny 1-4 rozpojene -ked pises ze je klima prazdna to si uz pomeral ked chapem dobre piny 1-3 -rozpojene piny 1-2 rozpojene takto by si to mal namerat pomeraj aj piny 1-4 ale na konektore toho spinaca (nie priamo na spinaci) tie musia byt rozpojene pri vyp zapalovani a potom este zmeraj na konektore(nie primo na snimaci) piny 1-2 tie musia tiez ukazovat nekonecny odpor pri vyp kluciku ak su tie kable spojene nechcene hlasilo by to RJ motora pretlakovanie klimi a ta ju hned odstavuje cize aj saharu ak ti na displeji svieti AUTO tak sa to snazi zapnut klimu (za predpokladu ze piny 1 - 4 na tlakovom cidle(alebo konektore) su spojene zopnute)ale nasledne spojene piny 1 a 2 na konektore tlak spinaca klimu vypinaju takze teoreticky by to mohlo byt ono skus toto vsetko premerat konektor je v akom stave kontakty? nesu mokre ?zaoxidovane? to iste kontakty v tom tlakovom spinaci ako su na tom? pin 1konektora je privod 12 Voltov a na ten pin 1 sa pripinaju dalsie zvysne 3 piny vo vnutri tlakoveho spinaca podla toho co sa z klimov deje (aky je v nej tlak) ak je rozmoceny rozpadnuty konektor nechcene sa mozu piny spajat a robit tento bordel co sa ti deje
    • 21
  10. cize prestalo to ano? tak potom sa to snazi zapinat klimu pravdepodobne, klimu na displeji vypni (tu funkciu AUTO) a klimu vypni ci to prestane
    • 21
  11. keby je snimac otaciek vadny nenastartujes ,ked blikala kontrolka motoru tak by tam nejaka hlaska mala byt ulozenia nie? tipol by som Map senzor(SNÍMAČ TLAKU NASÁVANÉHO VZDUCHu ten vie sposobit peknu cukaturu alebo este zapalovacia cievka alebo ti odchadza paliv cerpadlo treba meriat tlak paliva to su jedny z najcastejsich poruch benzinakov
    • 7
  12. skus pozriet ,ale pises ze je to v intervaloch takze je mozne ze ho rj motora naozaj spina a vypina koli nejakemu falosnemu udaju napr od cidla teploty chladiacej kvapaliny (zelene cidlo) na cidle su dva kabely cisla 4000 a 401 a idu do RJ motora (piny 45 a 46) tie by som tiez skontroloval ci niesu poskodene alebo zamocene tiez sa ti moze pokusat spinat klimu ak je to niekde zamocene a preto zapina a vypina rj motora saharu skus odpojit 4 pinovy konektor od tlakoveho cidla klim na chladici ci to prestane najdes ho vlavo dole pri chladici klimi ked stojis pred motorom , po lavej ruke dole na chladici je tam dost blby pristup toto by som skusil ako prve respektive zmeraj na tom konektore medzi pinmi 1 a 4 odpor multimetrom pri vypnutom zapalovani musis tam namerat nekonecny odpor
    • 21
  13. je to prva rychlost to rele spina rj motora spinanim kostrou kabelom cislo 1592 na tom relatku musis ho skontrolovat ci niekde neni poskodeny a nedotyka sa na kostru po celej jeho trase od toho rele az na RJ motora (pin cislo 83) alebo povodny kabel 1592 odstrihni od relatka taktiez od rj motora a natiahni(prispajkuj) si novy kabel tiez by som dal dole konektor z rj motora ci to tam neni zamocene
    • 21
  14. potrebujem cislo aspon jedneho kabelu od toho cvakajuceho relatka
    • 21
  15. ak zistis ktore relatka alebo relatko ti spina tak sem napis aspon jedno cislo kablu od prislusneho relatka alebo relatiek(ktore naskakuju) na kazdom rele(patici) mas 4az 5 kablov
    • 21
  16. ok ,ta klima ma zaujima preto lebo je tam trochu inaksia schema musis zistit ktore rele (alebo viac relatok) ti zopina ked sa roztoci sahara mas ich tam 3 podla toho zistis ktora rychlost ventilatora sa zapina a zuzis okruch podozrenia
    • 21
  17. a rozsvieti sa ti aj stopka na pristrojovke ? ked sa sahara spusti?
    • 21
  18. krtek 2

    Problém s ABS

    musis odvzdusnit pomocou diagnostiky aby sa v kocke otvorili ventili do okruhu ABS kedy ma a tak ale postup ti neviem povedat alebo viackrat odvzdusnit ale nie na raz odvzdusnit pojazdit snazit sa aktivovat abs a zase odvzdusnit
    • 36
  19. nj a pak niekto nadava na francuzke motory a sam netusi co ma pod kapotou
    • 18
  20. no mal som rocnik 95 a prahy su ok dodnes ju vidam ale zadny lavy lem je uz ko ale to bol dovoz z NL tam su podmienky milosrdnejsie k autam ako u nas
    • 52
  21. pokial to nejako administrativne nezkomplikuju urady tak 5 rokov to vydrzi jak nic
    • 52
  22. asi si mal na mysli 97kw RFV to blo podareny motor ,406 je zastarala ale nie tak docela vo vsetkom napr dnes sa setri na vsetkom napr na takej octe3 pokial to neni rs mas obycajnu vlecnu napravu a 406 maju vsetky a to neni len u octy a to ze tie 2.0 pocitovo netahaju nieje tym ze motory su slabe ale je to to tym ze su podvozky meko naladene ak by ste si to porovnali s inymi 2.0 od konkurencie podobnych rocnikov tak zistite ze pojdete cca nastejno takto machroval kamarat so svojim e36 320i ano pocitovo mu to slo fakt o triedu lepsie tlacilo do sedacky jak svina a myslel som ze mi nareze bezproblemov ale realita bola ina islo to priblizne narovnako pri sprinte takze ja uz na pocity nedavam a radsej kukam na rychlomer
    • 52
  23. krtek 2

    Prava zadni bubnovka na P206

    ked si vodic MHD tak isto mate nejake dielne kde pripadne zapozicias vercajk a odborne rady uz to vidim realnejsie
    • 34
  24. preco nie ja mal 406 2.0 sice old model a poviem to tak ze z tych troch 406 co som mal bola naj (spotrebu nepocitam) ,bohuzial z rodinnich dovodov musela prec ak ti nevadi ze sused ma novsie tak bezproblemov mal som to velakrat rozobrane a poviem ti ze to auto bolo postavene kvalitne nie ako dnesne auta samozrejme vybavou bezpecnostou spotrebou neoslni oproti novym autam ja riesil to iste pred nedavnom a vzal som to HDi z podpisu
    • 52
×
×
  • Vytvořit...