to nerob, viem o com hovorim jeden zdvihak som si postavil sam a kolecka som urobil presne ako chces ty uplne vymedzene na oskach a ten bol potom v urcitych priadoch nestabilny nie vsade je podlaha jak zrkadlo potom som si kupil ten co mas ty a doslo mi preco tie kolecka maju volu preto aby sa prisposibili nerovnej podlahe