Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Repro do 406 limuzina

    mne poradili tuto http://www.ahifi.cz/reproduktory-do-auta/ uz si to nepametam presne tie hlbky
  2. krtek 2

    Repro do 406 limuzina

    chod do sekcie http://www.peugeot-club.com/forum/10-auto-hifi tam najdes co hladas do zadu som daval repro 6x9 a do predu tusim 165 mm ale treba dbat na montaznu hlbku
  3. ok
    • 24
  4. no dufam ze nie z toho odkazu co som tu dal to som ti len dal na ukazku je treba dohladat podla tvojho vin kodu spravny snimac
    • 24
  5. stoji od cca 500 do 1500 kaciek (podla znacky) najdes ho na diferaku prevodovky tam kde vystupuju poloosy pristup jedine zo spodu auta http://aci.cz/4047s719-snimac-ujete-vzdalenosti-nahon-tachometru-_d118320.html
    • 24
  6. vymen ten snimac rychlosti na prevodovke
    • 24
  7. a co mas za auto? motor? 406 ?ak je to hdi tak to bude snimac rychlosti na prevodovke ,robilo mi to iste
    • 24
  8. krtek 2

    TEC - Engine Flush - cucky v oleji

    kolega to preplachol na 1.8 16v 406 a motor chrastil jak hrkalka po case sa to vratilo do normalu
    • 71
  9. krtek 2

    TEC - Engine Flush - cucky v oleji

    ja kedysi skusal naftu (1:1 olej -nafta ) tiez dobre funguje ale podla mna je to zbytocne cistit mozes viac poskodit jak pomoct
    • 71
  10. krtek 2

    snímač klikového hřídele 1.4VTI

    1920 LR -snimac otaciek je na zadnej strane motora pod starterom spoj motora a prevodovky je utopeny do vnutra motra je tam samostatne ozubene kolecko nesnima to priamo zotrvacnik snimac je zadeklovany chranicom
    • 9
  11. krtek 2

    Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)

    pyropasy v sedackach?
  12. daj vin kod
    • 23
  13. krtek 2

    Hlášení počítače

    je to pirat geswindigkeit zu hoch
    • 28
  14. krtek 2

    Hlášení počítače

    mas nemcinu? hoch- je vysoky ,vysoke
    • 28
  15. krtek 2

    snímač klikového hřídele 1.4VTI

    daj vin
    • 9
  16. sviecky maj von vsetky,ulachcis baterke ked tocis maj plyn na podlahe ulahcis plnenie valcou lebo klapka bude otvorena
    • 18
  17. krtek 2

    Občas šklbne motor

    to ti nikto nepovie neni vestec treba napichnut na diagnostiku ale tipujem ze ti pada tlak nafty v railu ked to skube
    • 22
  18. aspon ze tak
    • 67
  19. stastie s tym kodom fakt styri jednicky to asi neboli ze?
    • 67
  20. krtek 2

    Vybija baterku

    pomeraj odber naprazdno
  21. no to je hodne malo ak mas dobry manometer a tlak ti neunikal mimo neho zazrak ze ten motor este naskoci mal si potom naliat trochu oleja do valcov striekackou a zisti by si ci je to ventilmi alebo kruzkami steluju sa tam ventili?
    • 18
  22. krtek 2

    2.2i (116kw) nestartuje

    ide do neho stava cez ten tenky kablik po otoceni klucika do polohy start?
    • 11
  23. hladky benzinak od 1-1.4 Mpa nejde ani o to kolko ale jednotive tlaky vo valcoch by sa nemali od seba moc lisit meranie rob na zohriatom motore
    • 18
  24. krtek 2

    Co jste dnes udelali...

    ani beton neni rovny staci dvojmilimetrovy rozdiel a bude ti stat na 3 kolieskach ako chces tvoja vec ked ti to nebude vadit
  25. krtek 2

    Co jste dnes udelali...

    to nerob, viem o com hovorim jeden zdvihak som si postavil sam a kolecka som urobil presne ako chces ty uplne vymedzene na oskach a ten bol potom v urcitych priadoch nestabilny nie vsade je podlaha jak zrkadlo potom som si kupil ten co mas ty a doslo mi preco tie kolecka maju volu preto aby sa prisposibili nerovnej podlahe
×
×
  • Vytvořit...