nakoniec to stejne asi rozhodne pani manzelka ,sry len sranda
mam tretiu 406 takze neni to tak kriticke s tym aby sa to rozpadavalo, ten motor 1.8 16 je vpoho spolahlivy takze 4 roky to v poho prezije
podvozok treba trochu castejse udrzovat ,(ulozenie tlmicov ,tycky stabilizatory a tak) inak ziadne zaludnosti elektrika v poho nesere sa ,az na par drobnosti miesta je dost je kde sadnut ,ja viac nepotrebujem staci mi to uplne ,vezmem nieco mladsie a furt to budem obzerat ze tu skrabnute tam skrabnute tu preliacinka a tak? nechce sa mi to auto svoju kvalitu rozhodne ma i ked ma aj nedostatky ako odlepujuce sa platno na tapaciroch(najvecsia pohroma 406 ) blbe radenie spiatocky priemerny vyhlad dozadu cez zadne skklo zvlast v noci a podobne