Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. u predneho nahonu je to nevhodne z toho co som uz pisal homokinetak sa natoci do moc ostreho uhla a nici sa ak by to bol extrem co sa stalo mne na favorite kedysi v tom klbe az lupalo pri plnom rejde ,menili mi capy riadenia a nedali priecku volantu do roviny a capy vymenili od oka tym sa to pobabralo
    • 29
  2. hej stejne ma byt ,u vsetkych aut(respektive ma tam byt minimalny rozdiel) ,ak to stejne nemas tak sa spravila chyba pri vymene gulovych capov riadenia ,zmeraj suplerov vycnievajuci zavit(dlzku) na gulovych capoch na oboch stranach malo by to byt cca stejne pokial v merani bude rozdiel 1 cm a viac neni to dobre lebo to zacne nicit vonkajsi homokineticky klb na strane kde ide vytocit viac
    • 29
  3. krtek 2

    volnoběh až 4000 ot/min

    no najhlavnejsie je cidlo teploty chladiacej kvapaliny ale tych 4000 je moc aj na to cidlo
    • 11
  4. a jak ho chces schladit? ten vzduch sa nahrieva prechodom cez turbo ,pomoze ti jedine dobastlit intercoler ked ho nemas ak mas tak dat vecsi
  5. krtek 2

    ABS/ESP/ASR chyba 206 hdi

    skus test akcnych clenov tam kde ti ukazuje rychlost od kolesa, koleso do vzduchu a zatocit ci ti ukazuje rychlost inak zmazat to musis inak kontrolka nezhasne aj ked je vse ok
  6. krtek 2

    Nova spojka nespojkuje.

    a nemoze byt chyba v prevodovke? ked bude von tak vyskusaj rucne zaradit to si mal uz vyskusat ked bola prevodovka dole alebo problem s lanovodmi alebo tiahlami neviem co tam mas,popripade kulisa rychlostnej paky
    • 7
  7. krtek 2

    spodek auta - k čemu to je?

    vyfuk je stejne uzemneny cez skrutky ku paroham alebo cez objimku vlnovec je to dodatocne ukostrenie
    • 11
  8. krtek 2

    spodek auta - k čemu to je?

    tiez to uzemnuje lambdu sondu jednovodicovu ,co sa tohto auta netyka
    • 11
  9. to neries v novsich autach to funguje inak dobijacie napetie urcuje rj podla potreby a nie regler ak ti chybu nehlasi vsetko je ok
    • 8
  10. krtek 2

    Nefungující klima po doplnění

    najskor rele ktore spina tu klimu pri zapnuti pocuvaj ci cavakne to rele ak cvakne a nerozbehne sa klima asi je opalene to rele alebo kable ku spojke kompresoru
  11. krtek 2

    Diagnostika neMux modelu

    k tomu autu z roku 98 je ti diagnostika takmer k nicomu tie rocniky toho moc neumi cez dia az rok 99 hore co uz mali BSI tam je uz dia vcelku vyuzitelna
  12. http://bazar.automedik.cz/AMD2237466416/citroen/xsara pozor jeden je nazamenitelny s druhym maju iny odpor ,
  13. krtek 2

    Nový nebo starý model?

    ale ma napichujes sa stejne (respektive s tou istou zastrckou)
    • 16
  14. krtek 2

    Brzdovy pedal klesa k podlahe

    jak pise Milan po vymene dosticiek je to normalne ze to nebrzdi musi si to sadnut
    • 42
  15. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    • 95
  16. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    neni zac ,nech to dopadne dobre a hlavne lacno ale najskor by som hladal ten prelamany kabel
  17. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    diag ho nevyradis to sa robi zasah do rj rovno do cipu vo vnutri jedine ak ju niekomu posles a nezoberie vela zato no pod 50 ecok nepocitaj skor tak blizsie ku 100
  18. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    schvalne kabel od immo ony su tenke kabliky urcite to bolo bloknute preto si sa s nou cez dia nespojil
  19. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    neviem jak to tam je naskladane ale rj motora musi byt zapojena inak to nema zmysel to merania na scheme co som dal vidis ze je tam rj napojena ,musis tam nejak ruky napratat ked neni miesta net pomoci
  20. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    joj tazko s tebou naco ti odpajat konektor rj motora ked si mal len rozpojit konektor snimaca otaciek a na jeho protikusu merat na jeho pinoch odpor voci kostre auta nic viac robota na 2 minuty nechapem co kolo toho robis vopchaj kluc do zapalovania(poloha 0)auto maj poskladane komplet a len rozpoj konektor snimaca otaciek na prevodovke a na stekri meraj ohmy na kazdom pine voci kostre auta
  21. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    Pin 1 nic pin2 nic pin3 02.6 om ked si meral toto dufam ze si ju mal zapojenu a klucik bol v zapalovani polohe 0
  22. krtek 2

    Nový nebo starý model?

    za mna nemux jednoznacne ,tu este mas na vyber v novsich pezotoch uz na vyber nemas
  23. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    no takze sa to chova akoby si odpojil rj motora od jej konektoru nepusti cez seba ten signal z tvohjho meraku ked merias ohmy ,rj je mrtva zablokovana podla mna od immo
  24. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    a kabel do rj motora? kabel protikusu snimaca do rj?
  25. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    odpor blizky nule tak do 1 ohmu pinz sme tu uy pisali tusim
×
×
  • Vytvořit...