motor sam o sebe drzi jak sa spominalo ,riesia sa len veci okolo u 406 ,podvozok (stale dookola)
spojka (draha zalezitost u RHZ ,u RHY sa da) so vstrekovanim zatial problem nebol ,len som preventivne dal nove cerpadlo do nadrzi
takych prkotin bola kopa odhadom 1500- 2000 eur za nejake 2 roky (ta spojka cenu hodne navysila) pocitam komplet vsetko aj spotrebak aj ked som tolko nemusel
pokial vozis auto do servisu tak radsej do toho nejdi
pokial si vecsinu veci porobis sam a bavi ta to tak to prezijes