Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. vytoc sviecky , odstav vstrekovanie(vytiahnes prislusnu poistku) a zatoc motorom ,a niekto druhy nech sleduje motor ,ak tam je nemrzka vyfrka to von
  2. krtek 2

    zadní brzdový kotouč

    s loziskom kotuc 4249 66
  3. krtek 2

    Biely dym

    tipujem vstreky ,teraz som riesil nieco podobne s kolegom na mondeo 4 (1.6 tdci) co je vlastne motor od PSA ,,za studena dym (smrad po nafte)motorom trhalo ,po zahriati sa s tym uz dalo jazdit aj dymivost klesla pomohla len vymena vsetkych 4-roch vstrekovacov (nerepasovatelne)
    • 12
  4. krtek 2

    rezonator sani 406ka 1.8 16V

    a preco asi tam ten plastovy rezonator nemas ? pravdepodobne ho rozstrelilo to lpg ,spetna rana do sania,lebo jazdou na benzin ten rezonator netrpel ani po xxx km a asi preto to bolo len tak zaslepene podomacku sprav to iste
    • 11
  5. krtek 2

    Kolik vydrží HDI s RHY

    motor sam o sebe drzi jak sa spominalo ,riesia sa len veci okolo u 406 ,podvozok (stale dookola) spojka (draha zalezitost u RHZ ,u RHY sa da) so vstrekovanim zatial problem nebol ,len som preventivne dal nove cerpadlo do nadrzi takych prkotin bola kopa odhadom 1500- 2000 eur za nejake 2 roky (ta spojka cenu hodne navysila) pocitam komplet vsetko aj spotrebak aj ked som tolko nemusel pokial vozis auto do servisu tak radsej do toho nejdi pokial si vecsinu veci porobis sam a bavi ta to tak to prezijes
    • 47
  6. krtek 2

    Regulator tlaku paliva HDI

    tak byi tam nemal ist napichnut konektor alebo to tam neosadis ,vecsinou sa to tak robi (blbuvzdorne)
  7. krtek 2

    Regulator tlaku paliva HDI

    starsie sitka nemali poyri konektor ,ked pasuje mozno to pojde zamenit
  8. krtek 2

    Odpruzena remenica

    ano znie to ako remenica
    • 14
  9. krtek 2

    Klima chladič p 406

    ide to tazko my sme sa tiez trapili ,no nakoniec vysla von ,trochu ju podpac nejakym pajsrom ale opatrne
  10. krtek 2

    Klima chladič p 406

    nastriekaj tam wd=cko je tam prilepeny oring
  11. krtek 2

    Kodovanie

    nic sa nekoduje mam to iste auto ak by sa kodovalo diag by to ukazala ty mas iny problem pravdepodobne elektricky ,vstreky ,ich konektory kable alebo rj motora pozrite jake napetie je na vstrekoch ,malo by byt 78-80 volt
  12. to tam radsej dorob termospinac niekam na chladic a nestaras sa o nic zapne sa to samo ak je potreba takto to fungovalo v starsich autach len je potreba spravit nejaku jimku na termospinac lebo na chladicu urcite dieru so zavitom na neho nemas
    • 8
  13. krtek 2

    zapojeni radia

    tak ked je na ruzovom stava stale tak na obrazku je ruzovy z bielym vymeneny a na bielom nemas stavu po kluciku takze ich treba prehodit a hladat chybu bieleho dratu
    • 19
  14. krtek 2

    zapojeni radia

    a ten biely je po kluciku alebo od baterky? mal by byt od baterky podla zapojenia ale pytam sa lebo to moze byt prehodene na ruzovom si kedy nameral stavu? po kluciku ? alebo aj bez?
    • 19
  15. krtek 2

    zapojeni radia

    jak jaro pise ,skusacku a merat na jednom (ruzovy alebo biely) musi byt vzdy 12 volt ten das na zlty kabel radia na druhom (ruzovy alebo biely ) bude 12 volt len po otoceni klucika a ten das na cerveny mozes to merat oproti zelenozltemu (kostra) na clarione mas spojeny zlty s cervenym(na strane radia) a preto ti asi ide bez kluca
    • 19
  16. krtek 2

    zapojeni radia

    na strane radia mas cerveny a zlty kabel spojeny do kopy alebo su osobitne?
    • 19
  17. krtek 2

    zapojeni radia

    to nerob prepolujes to skor prehodit tie dva hrube ruzovy a biely jaro bol rychlejsi
    • 19
  18. krtek 2

    Vyměna spojky

    mas vystredenu spojku (lamelu) ? a aky motor je pod kapotou?
    • 22
  19. krtek 2

    Aku diagnostiku kupit?

    su to len citacky,cize takmer k nicomu bud tu lexiu jak Stosun pise alebo aspon delphi
    • 12
  20. chce to diag
  21. krtek 2

    Škrtící klapka p 406

    nie ze pri rozborke som mohol ten vodny chladic dat prec aby sa jednoduchsie demontoval klimovy chladic ja to robil tak jak si pisal ty ze vodny chladic som natlacil na motor bez rozpojeneho chladiaceho systemu a potom sa snazil rozpojit trubky na klimachladici doporucujem ti vodny chladic demontovat lebo ked si nedas pozor tak ponicis rebra vodneho chladica jak budes dolovat ten klimovy
  22. krtek 2

    Škrtící klapka p 406

    nie z kondenzatora (chladic klimi ) vybrat chladic vody je malina ,ale ja ho nevyberal posunulo sa to ako pises ale ak by som tusil co za pakaren to bude dal by som ho prec
  23. krtek 2

    Škrtící klapka p 406

    meni sa to blbo ,je problem vztiahnut trubky z chladica hlavne tu spodnu malo miesta ,
  24. krtek 2

    406 2.0Hdi nestartuje, baterie je ok.

    no pokial starter ani necukne tak najskor uhliky ked cvaka tak cievka ,
    • 9
  25. nie nesadne ak je presponovany vzdy jak sa motor zohreje budes to pocut
    • 22
×
×
  • Vytvořit...