.kamarat mechanik co s tym robi roky a namenil sa spojek neurekom mi vravel ze lamely LuK su tvrde a moc lepia preto ich nedava potom je citlivost spojky nizsia(viac zabera) ale zase lamela vydrzi dlhsie vravel ze luk uz vracal Valeo taktiez a sachs este nie nemam dovod mu neverit, mozes mat tiez lamelu tvrdsiu a tym padom musi zotrvak viac tlmit vylucene to neni od volantu uz toho viac nezistis , vecsinov sa doporucuje pri vymene spojky menit aj zotrvak ,spojka je svina staci aby jej hociktory diel nefungoval spravne a je problem ja menil spojku teraz a tiez sa mi nechcelo brat novy zotrvak ale ma presvedcil ze skor ci neskor olutujem ked to nevymenim ,ono sa to keca ked to neni za jeho love
tiez by som vymenil reakcne vzpery motora (tie tycky so silentblokmi) hlavne tu vrchnu tlmia vibracie motora v pozdlznom smere pri rozbiehani a akceleracii tym sa to trochu zlepsi ale uplne neodstrani