Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    u benzinu nalozeneho to budes citi vzdy na akceleracii aj na 2.0 16 v ked ti ten pocit vadi ber turbonaftu tam to takmer necitit respektive zmena je mala krutak je krutak
  2. krtek 2

    sinteticka nafta

    aha tak to moze byt no aspon budes prvy referent hej testovali to na tdi ale ty mas CR tak neviem ci je to vhodne ale jo to drachsie nie? ako nafta z ropy aspon tak bolo uvadzane ze okolo 1.50 euro
    • 17
  3. krtek 2

    Obsah klimatizacie

    ked ta napoji na plnicku klimi, tam zada udaje o tvojom aute a ta automaticky naplni presne kolko coho tam ma ist vykasli sa na take plnenie homemade tiez ti to overi tesnost vakuom a odsaje vsetko pred plnenim
    • 8
  4. krtek 2

    sinteticka nafta

    je to nejake Know-how od audi robia to z vody a oxidu uhliciteho + elektrina to lacisz- a ty mas odkial k tomu pristup (k nafte)?ked to este len minuleho roka testovali?
    • 17
  5. https://www.peugeot-club.com/topic/80812-nefunguje-ele-predhrev-chladiacej-kapaliny-motoru/
    • 9
  6. aha mne hlasi len trvala zavada pridavneho topenia ale tie zvysne trvale hlasky zrejme suvisia s topenim podla nazvu
    • 9
  7. robi mi presne to iste neriesit brakefluid level low? alebo tak nejako
    • 9
  8. http://www.peugeot-club.com/topic/31162-chyba-diagnostiky/#405259 obvod pridavneho topenia mi hlasi tiez neriesit
    • 9
  9. krtek 2

    Nezapojený konektor

    ten konektor nema visiet ale ma byt nacvakly(naslepo) na kastliku baterie ale naco je to neviem snad ti co maju vysiu vybavu povedia Oprava na starom modeli je tam taky konektor na kastliku v mojom new modeli ho nevidim nikde (RHZ) ja tam mam len ten kostriaci kabel co ide na prevodovku
    • 24
  10. iskru ti to hadze na sviecky?
    • 16
  11. neni zac este vyskusaj potom zapnut klimu co to bude robit s remenom a taktiez pozapinaj vsetky ele spotrebice v aute aby si zatazil co najviac altik ci to bude ok dufam ze si to napol tak ako som ti pisal ci len tak si vymenil napinak a nasadil remen?
    • 71
  12. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#004.jpg http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#005.jpg trosku su ulomene uchyty ale namontovane to bolo a drzalo v poho ten tachac nejde a je tam zamenena rucicka tusim z new modelu na otackomeri vravim je to skor na nd ,teplota a palivomer idu plexi je ok nepdoskriabane pocitadlo tusim funguje ked sa dobre pametam, mozno by to slo este opravit ale ja uz sa o to nezaujimam ,vymenit tam origo rucicku na otackomer a nastavit zvysne cajgre a opravit tachac
  13. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    ak by si mal zajem tak mam jedne z cupe to iste co na foto ale manual ale nefunguje tacho na nich ak by tie z automatu isli by si z dvoch poskladal jedny aby vypadali klasicky ako z manualu pustim to za nejakych 10 eciek co neni ani 300kc respektive by sme sa dohodli nejako mne to uz zavadzia lebo mam new model a to tam nedas foto?
  14. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    tie su z kupecka
  15. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    ist by to malo akurat to nebude ukazovat R,N atd ci co to tam na tej pake vlastne je viem ze benzinove dizlove zamenit mozes pojde to tu si mysim ze by to mohlo tiez ist
  16. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    V prirucke od auta je to vsetko vysvetlene ak ju nemas stiahni si v sekcii ke stazeni
  17. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    podla mna je na vine pritlacak pride mi moc slaby subtilny oproti inym ale to je len dojem i ked priemerovo sa da rovnat s konkurenciou u tdi a podob ,alebo to moze byt sposobene tym taznym (opacnym) vypinanim spojky ako u klasiky
  18. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    nie nebolo kedy,uz som to tak kupil ale som to zistil az v strmom kopci pri navrate domov ze ma vymena spojky neminie zotrvak je cely vyhriaty (ako po zakaleni duhove farby) s tym vlekom to mozne je lebo som to vzal od mechanika a robil aj karosarinu cize predpoklad tam je ze vozil casto tazky naklad ale bolo to auto akoze jeho zeny no neviem
  19. ojoj ked uvidis tie nezmyselne ceny prejde ta to tie listy boze chran s chrom listou v autokelly maju ale vravim ceny mimo
    • 8
  20. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    ak by niekoho zaujimalo preco stara spojka presmykovala tu je vysvetlenie premeral som pritlacak na rovinost trecej plochy a toto je vysledok z vnutornej casti v pohode zasuniem 0.25mm sparomierku http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#001.jpg http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#003.jpg a na lamele je to pekne vidiet ta vonkajsia cast lamely(leskla cast) zaberala ako ma a ta vnutorna matnejsia uz nezaberala http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#002.jpg cize take polovicne trenie vyvijala ta spojka nez by mala, inak lamela by este toho najazdila vidite sami ak by sa neodporucal ten pritlacak a nasledne to odpravilo aj trecu plochu zotrvaku preto je velmi vhodne menit so spojkou aj zotrvak
  21. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    na yotube mas kopa videi renovacii svetlometov so zubnov pastov az po smirgel mozes pozerat od rana do vecera niektore su fakt vydarene ale ci to aj vydrzi neviem no
  22. v jak na to su schemy na new model ,old schemy ma len Haynes (UK) ale tie su aj tu v sekcii ke stazeni myslim ale komplet klima neni ani v jednej knizke len sahary a tlakovy spinac
    • 9
  23. krtek 2

    nejde sešlápnout spojka

    .kamarat mechanik co s tym robi roky a namenil sa spojek neurekom mi vravel ze lamely LuK su tvrde a moc lepia preto ich nedava potom je citlivost spojky nizsia(viac zabera) ale zase lamela vydrzi dlhsie vravel ze luk uz vracal Valeo taktiez a sachs este nie nemam dovod mu neverit, mozes mat tiez lamelu tvrdsiu a tym padom musi zotrvak viac tlmit vylucene to neni od volantu uz toho viac nezistis , vecsinov sa doporucuje pri vymene spojky menit aj zotrvak ,spojka je svina staci aby jej hociktory diel nefungoval spravne a je problem ja menil spojku teraz a tiez sa mi nechcelo brat novy zotrvak ale ma presvedcil ze skor ci neskor olutujem ked to nevymenim ,ono sa to keca ked to neni za jeho love tiez by som vymenil reakcne vzpery motora (tie tycky so silentblokmi) hlavne tu vrchnu tlmia vibracie motora v pozdlznom smere pri rozbiehani a akceleracii tym sa to trochu zlepsi ale uplne neodstrani
  24. jj ten
    • 16
  25. premeraj snimac otaciek motora mal by mat 500 az 550 ohmov
    • 16
×
×
  • Vytvořit...