Musím malinko reagovat , jak jsem již jednou psal první prohlídka servis německo , jinak sám doma a pořád. Samozřejmě né každý má podmínky , čas a znalosti se do toho pouštět.
Jinak servis box používám a není nutné ani dráhé plný přístup.
Když něco potřebuji vemu kreditku online si zaplatim 1 hodinu cca za 6.- euro a tisknu si do pdf. vše co potřebuji návody postupy podle kterých je vše jasné. To je reakce na plný přístup , tak je to dělané pro nezávislé opravce , tak že hodinu přístupu započte k práci a je to. A přípravky schválené výrobcem ?? toď otázka někdo je má možná všechny někdo ne a jiný je zas nepoužívá protože to zdržuje a to časově náročné třeba při geometrii a td.
Značkové servisy nemají u mě důvěru nevím jestli někde v ČR nebo SK je servis kde můžete být přítomni u auta nebo se dívat s krze sklo jako já v německu ? ale jinak Vám prostě řeknou co mají a je to buď pravda nebo ne a člověk nemá šanci to poznat jestli je to udělané nebo jen napsané.
Jinak já sám nejsem opravce, auta jsou jen můj koníček protože jsem v tom výrůstal, táta ,děda , strejda všechno automobylové opravárenství na různých úrovních.