Neošetřují se ničím, z výroby jsou oplastované, dřív se dělaly měděný dneska se to nesmí. Takže reznou. Když je natřeš tak akorát zalepíš holendry na koncích a půjde to povolit ještě hůř než blbě. Nechal bych to tak a pak vyměnil komplet trubičky, jsou za pár korun. Na technické něco říct musejí, ale s ohledem na ročník máš ještě pár let čas. Když ty konce zalepíš tak to pro mě za mě natřít můžeš, ale stejně to pořádně neočistíš a tak to bude za pár týdnů stejný...