Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    vybledli lak co na nej

    Co to je za barvu? Asi červená co? Rozleštit úhlovou leštičkou. Je to práce na 3-4 hodiny a pokudje to hodně tak za měsíc ještě jednou ale pak to zase pár let ( při rozumné péči ) vydrží. Udělej FOTO
  2. Ehm když jsem to uviděl srdéčko mi zaplesalo, ale za 500,- tam nepůjdu z principu. To raději ty prachy pošlu někomu kdo je potřebuje...
    • 13
  3. koblih69

    voda v nadrži -moto

    Ehanol je líh takže to je samozřejmě v pořádku, nicméně pokud je to do toho SVčka co máš v podpisu tak to nepochybně sežere i tu vodu. Já bych tam dotankoval plnou a vyjel to. Pkud tu E85 tak pokud nepřesáhneš poměr 1:1 tak žádný problém.
    • 11
  4. koblih69

    voda v nadrži -moto

    Jsou na to roztoky jako Velfobin, ale klidně tam můžeš nalej rozumné množství Lihu klidně litr teda pokud to není Babeta :D
    • 11
  5. koblih69

    čipování nástrojů

    čipování nevím, jen označování kódy laserem nebo vyleptáním kyselinou.
    • 14
  6. koblih69

    Brzdy 307

    Neošetřují se ničím, z výroby jsou oplastované, dřív se dělaly měděný dneska se to nesmí. Takže reznou. Když je natřeš tak akorát zalepíš holendry na koncích a půjde to povolit ještě hůř než blbě. Nechal bych to tak a pak vyměnil komplet trubičky, jsou za pár korun. Na technické něco říct musejí, ale s ohledem na ročník máš ještě pár let čas. Když ty konce zalepíš tak to pro mě za mě natřít můžeš, ale stejně to pořádně neočistíš a tak to bude za pár týdnů stejný...
    • 9
  7. koblih69

    stáčené oleje přerov a okolí

    Vlastnosti oleje jsou dané jeho specifikací. Hekra poměrně karbonuje, ale jinak to jde. Nicméně nevidím důvod to moc řešit když Total patří k levnějším a bude ideální. Jinak těhdle témat je tu hafo, takže pohledej
  8. Klid, má za úkol spotřebovat maximum paliva a pak to hodin někam do neobyldené krajiny kole Vysokova
    • 14
  9. koblih69

    Čím vyčistit alu kola ?

    No jenom poznámka, standardní tvrdovosk na horkým kole je jak mucholapka na prach
    • 52
  10. koblih69

    včera koupená 406ka

    Olejem spotřeba nebude, palivovým filtrem ano. Nicméně pokud PPčko řekl, že je nějaký problém s \"naftou\" tak bych to viděl asi na vstřiky. Každopádně byhc vyměnil vzduchový a palivový filtr a pak teprve dělal závěry
  11. koblih69

    Lidskej nevkus

    Asi jo, ale teda ten nárazník a prahy jsou superodporný...
  12. Pokud je Bag nahrazený odporem tak je asi jednotka vyměněná nebo raktivovaná, protože pokud by byla napojená na na jinou kontrolku nebo bez žárovky... tak by neměl ten odpor žádný smysl. takže jak píšeš - až to bude doma zkontroluj jeslti kontrolka zhasíná sama, případně nahoď na diag. a podle toho se uvidí. Reaktivace nebo nebouchlá jednotka stojí přibližně stejně jen musíš zahcovat stejný pořet pytlů jako v autě. Zároveň bych zkontroloval jak je na to Bag solujezdce...
    • 24
  13. koblih69

    Čím vyčistit alu kola ?

    Totéž ten Sheron, je lepší při stříkání zadržet dech. Podle toho poznám jeslti bude ten čistič fungovat
    • 52
  14. koblih69

    silentblok motoru P 406 HDi

    Ještě že ses Ozzy tak rozepsal :D:D
    • 12
  15. koblih69

    Čím vyčistit alu kola ?

    Používám tohle: http://www.manvel.cz/kosmetika-venkovni/auto-cistic-disku-sheron-500ml-5632.html stříkneš cca 1/4 kola hadříkem setřeš do sucha až má hotové celé kolo pak už jen velmi lehce popráším celé kolo a doleštím. Výborně čistí prach z destičeka po oštření zůstávají kola dýl pěkná.
    • 52
  16. Dám ti jednoduchou radu - zavez to k někomu kdo tomu rozumí...
    • 26
  17. koblih69

    Hasičák na dutiny

    Takže mám hotovo, nakonec jsem to udělal malinko jinak - vykuchaná rozprašovací pistole, takže nejsou vevnitř žádné trysky - 2m hadice + na konci tvrdá tenká hadička 3mm s tryskou aby se dostal všude - hasičák bude jen nádoba na \"kejdu\" takže jsem vzal mrňousek 2kg, nahoře výstup hadicí 1m na pistoli, vedle něj vstup s uzávěrem a rychlospojkou aby se dal případně natlakovat a poponést. Už se těším jak to vyzkouším
    • 74
  18. koblih69

    silentblok motoru P 406 HDi

    Vpravo dole tím myslíš po směru jízdy tedy tu hrušku?
    • 12
  19. koblih69

    Hasičák na dutiny

    Takže ventílek, přirubička a nějaký hadice koupený už se těším až to začnu kompletovat. Co používáte? Já zatím dělal jen s Body 900 a kdysi za starejch časů s Rezistinem ML - nějaké další návrhy?
    • 74
  20. Sem ti chtěl hodit vodkaz na 120 nebo 150 mm 9,- / kus ale balení 20 ks a vidíš už máš ty správný
    • 15
  21. Šrouby né, a ty svorníky jsou válcovaný, kup je nový, buď origo nebo v druhovýrobě.
    • 15
  22. Turbo plnilo dobře, ale za studena trochu zezačátku pískalo. Vyměnil jsem ho za jiné a charakteristika auta se zásadně změnila. Nevím co si o tom mám myslet. To původní mělo plynulejší zátah, tohle zase víc koncernový ale o to razantnější. Já jsem spokojenej.
    • 33
  23. koblih69

    signalizace praskle zarovky

    Nahoře na převodovce někde přibližně uprostřed.
    • 99
  24. koblih69

    signalizace praskle zarovky

    Takže pánové, po cca 14-ti denním testování mám následuící závěry: 1) chyba už nevyskakuje 2) je potřeba vyměnit žárovku, ta původní mívá vlákno opálené s \"drobky\" a má tím pádem jiný odpor 3) vše důkladně očistit a napružit 4) nestačí jen přizemnit, musí se bezpodmínečně odpojit původní zemění, jinak to nefungue
    • 99
  25. koblih69

    Hasičák na dutiny

    Se mi tady nehádete kucí :D:D
    • 74
×
×
  • Vytvořit...