No tak otázkou je jestli je reálný něco z toho získat. Realita mého souseda - koupil chvíli po mě stejný byt jako já o 700 tis dráž. Dneska by ho s problémy prodal za cenu toho mého. Platí, platí a platí a ještě pěkných pár let bude platit aby se dostal aspoň do stavu, že mu případný prodej pokryje vyplacení hypo...
[upravil dne 13/6/12 22:12 od koblih69]