Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    pískání

    no von už to klíňák není, je to drážkovaný řemen, ale to je detail... setrvačník je na druho straně motoru mezi motorem a převodovkou.
    • 54
  2. koblih69

    pískání

    Ten zvuk je odlišný a navíc každý na jiné straně motoru. Pokud máš takové podezření tak řemen je dole hned a dá se to snadno poslechnout bez něj.
    • 54
  3. koblih69

    chyba emisního systému

    Sám nezmizí, zmizí po dlaších 5-ti nastartováních. Můžeš to klidně zkusit. Musíš na diagnostiku abys zjistil příčinu.
    • 6
  4. no jsme napnutí
    • 48
  5. koblih69

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    Jako bývalý servisák inkoustových a leserových tiskáren hrubě nedoporučuju !
    • 27
  6. koblih69

    Chcete tisknout za 3 haléře?

    Reklama?
    • 27
  7. koblih69

    sparovanie origo DO

    comm ty máš ale asi infra že?
  8. koblih69

    Problem s ABS

    Seš si jistej, že 207 má indukční snímače a ne Hall? Protože pak nezměříš nic. ŘJ je patrně jako jinde na tělese ABS a vede do ní vekej konektor. Takže poměř dráty jestli nejsou někde přerušené a hlavně ověř chybovou hlášku po výměně toho čidla.
    • 11
  9. koblih69

    Lidskej vkus

    Zase jsem se musel kouknout jestli nejsem v nevkusu
  10. koblih69

    pískání

    Poslal jsem ti do SZ 3 kontakty PS ty odkazy do Kelly většinou nefungují Mě teda ne [upravil dne 14/6/12 10:48 od koblih69]
    • 54
  11. Já to beru o obou stran, když někdo dluží měl by zaplatit. Když je někomu dluženo mělo by mu být zaplaceno Takhle nějak to funguje v civilizovaném světě.
    • 44
  12. koblih69

    pískání

    Přesně tak, dobrá cena je kolem 8,5 tis. za komplet.
    • 54
  13. koblih69

    pískání

    Nevím jeslti si rozumíme. To co je v odkazu je setrvačník a ty potřebuješ kompetní spojku včetně serváku. 9865,- je za samotný sertrvák moc. Pevný setrvák nedoporučuju jsou tu členové, kteří to udělali a pak to předělávali znovu na dvouhmotu....
    • 54
  14. No tak to je snad dobře že to tak je, ne?
    • 44
  15. koblih69

    pískání

    Použitá dvouhmota je téměř jistě nesmysl. Cena by se měla pohybovat určitě pod 10 tis za komplet s dvouhmotovým setrvákem.
    • 54
  16. koblih69

    pískání

    Cena za práci je odpovídající , cena za spojku je normální koncovka někde z Kelly nebo Elitu. Na klubu jsou nejméně 2 prodejci ND tak je poptej. Pokud ti to nebude stačit dám ti další kontakty po SZ
    • 54
  17. koblih69

    Diagnostický kabel

    přeinstaloval jsem to komplet
    • 11
  18. Jojo, ale zase začnou z čistý vody :D:D [upravil dne 13/6/12 23:10 od koblih69]
    • 44
  19. No tak horší to může být v tom, že ty dluhy budou dědictvím pro tvoje děti
    • 44
  20. koblih69

    Diagnostický kabel

    Nebo to s tou redukcí vůbec nesouvisí a máš problém s SW jako já. Na 406 a 407 to chodilo OK, na 307 a 807 ani ťuk. Po přeinstalaci OK.
    • 11
  21. Jak bylo řečeno pokud je to pronajatelné za přijatelné peníze pak neprodávat, ale pronajmout.
    • 44
  22. koblih69

    rucna brzda

    No tak kontrolka ruční brzdy svítila i na mojí Škůdce 100 sice to auto nepsalo na panelu, ale signalizace byla
    • 11
  23. koblih69

    Pravidelny servis

    Každopádně pokud jsi to ještě neudělal neotálej s výměnou oleje v převodovce.
    • 11
  24. No tak otázkou je jestli je reálný něco z toho získat. Realita mého souseda - koupil chvíli po mě stejný byt jako já o 700 tis dráž. Dneska by ho s problémy prodal za cenu toho mého. Platí, platí a platí a ještě pěkných pár let bude platit aby se dostal aspoň do stavu, že mu případný prodej pokryje vyplacení hypo... [upravil dne 13/6/12 22:12 od koblih69]
    • 44
  25. No možná to bude spíš realita jak se toho zbavit
    • 44
×
×
  • Vytvořit...