Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Pokud koupíš poctivý zesilovač - jako ten z Radkova odkazu, nebo nějakou starou Teslu... a k tomu 2 poctivé bedny za pár stokorun budeš mít kvalitní zvuk. Na rozdíl od těhdle hraček.
    • 58
  2. Tohle mě dnes pobavilo. Prostě hledá ubytování, nejlépe i s \"Full service\" [upravil dne 14/7/12 14:05 od koblih69]
  3. Jo tak to je možný, za to může ta prosklená střecha, má pravdu Elton, je to jenom pro zlost.
  4. koblih69

    vysokotlaký čerpadlo-cena

    Nejlepší by byla si zadarmo, ne?
    • 6
  5. koblih69

    Na STK kazdy rok ???

    Přesně tak, nebo tě napadá proč bych se za 200,- měl otravovat s návštěvou STK? Stačí mi to když jezdím s motorkama a s veteránem...
  6. koblih69

    Repas motoru

    Jojo, ale už jsem to tu viděl
  7. koblih69

    Lidskej nevkus

    Nic soutěžit můžou jen Pežoťáci
  8. No zase z toho nedělejme tragédii. Nikdy jsem neviděl jak se palubka vyndává a dal jsem to v -11 stupních před garáží za jeden den
    • 57
  9. Vyndej ten DRV ven, vyčisti ho a uvidíš hned jeslti se to zlepší.
    • 19
  10. koblih69

    uprava videa

    Tohle umí praticky každý SW na editaci videa. Na tohle stačí i Microsoft Movie Maker který máš ve Windows. Nebo napiš na Google \"jpg slideshow avi\". Stjně tak to umí spousta vypalovacích programů ( Nero ... ) a SW který je dodávaný k dig. foťákům. Nicméně Stejnou službu ti udělá i většina prohlížečů obrázků, nebo třeba TV samotná ( pokud má nějaký USB vstup ). Ale myslím, že těmhle způsobům rezentace dávno odzvonilo... [upravil dne 14/7/12 08:19 od koblih69]
    • 6
  11. To né, mohl jsem jet maximálně tachometrových 95 což je reálných 89,5
  12. koblih69

    Na STK kazdy rok ???

    500-1000,- ??? Ráno to odvezu ke svýmu mechanikovi a odpoledne zaplatím o 200,- víc než je běžná cena STK. Za ta prachy nemá smysl se s tím vůbec votravovat.
  13. koblih69

    Lidskej nevkus

    Nene byla to nějaká ta \"hadice\" asi kobra, ale už si nejsem jistej.
  14. koblih69

    Lidskej nevkus

    Škoda, že není vidět šaltpáka...
  15. koblih69

    Lidskej nevkus

    Bag se vyhodí do popelnice a interiér pěkně oflockovat ... a samozřejmě nápis Tjůning na kastlík. [upravil dne 13/7/12 22:25 od koblih69]
  16. koblih69

    Lidskej nevkus

    Taky jedna krasavice...
  17. Nevěřím, že by to nešlo rozleštit tak aby to nebylo znát. Rozhodně nelakovat ta červená se hodně těžko trefí... [upravil dne 13/7/12 20:48 od koblih69]
    • 22
  18. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    Tak to bude ta nefunkční levně k prodeji ?
    • 20
  19. koblih69

    Garmin StreetPilot i3

    Člověče to né, přesně naopak, pokud se to bude pohybovat tak se doba inicializace ještě výrazně prodlouží
    • 20
  20. koblih69

    Antipollution fault

    Chudák žena maká a ty sedíš u netu :D:D Pošli SMS a domů už pojede opraveným autem
    • 19
  21. koblih69

    Antipollution fault

    Myalím, že 5x nastartovat a chcípnout to zvládne manželka i po telefonu
    • 19
  22. S tou houbičkou zdrsňuju leštěnou nerez na pláštích hodinek Kup si vhodnou pastu na leštění laku ( klidně tempo na staré laky ) a pěkně to zalešti. Nebude nic vidět.
    • 22
  23. koblih69

    Antipollution fault

    Neumírej a běž 5x nastartovat, pak poreferuj co říká kontrolka.
    • 19
  24. koblih69

    Antipollution fault

    Může to být bambilión věcí, které asi vůbec nesouvisí s emisemi.
    • 19
  25. koblih69

    virtual tuning

    To je hrášková? To je novinka
×
×
  • Vytvořit...