Jde to sundat intuitivně, pokud se dobře pamatuju tak uprostřed masky jsou 4 plastové špuntíky. po stranách jsou tam 2 Torxy, pak jsou 2 šrouby na 10 klíč v odběhu které drží blatník a nárazník pohromadě. Zespodu jsou po stranách 2x2 plastové šputíky a uprostřed samořezky ( nvím teď jeslti na křížák nebo Trox ). Jediné co tě možná trochu potrápí je zacvaknutí nárazníku do blatníků po stranách, ale když si posvítíš do spáry tak pochopíš jak to vhodným nástrojem ( třeba tenký šroubovák ) odjistit. Trvá to cca 10 minut ven a 10 zpátky
V pozici 71 je ta 10tka, šroubuje se od kola. Pozice 75 jsou lastové šprdlíky a vedle nich jsou ty Torxy. Zespoda to už uvidíš.
[upravil dne 29/7/12 14:18 od koblih69]