Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. No sice nehavarováno, ale LP blatník je lakovaný a odstín někdo hodně netrefil.
    • 45
  2. Původní samolepku snadno sundáš po nahřátí fénem. Případné zbytky lepidla odstraníš benzínem. Novou samolepku koupíš v Peugeotu. Do té bubliny můžeš použit chemoprén.
    • 29
  3. koblih69

    pomoc 307 ve francii

    Člověče bez diag to nebude jednoduchý. Nemá to nějaký projev se kterým by to mohlo souviset? V jakém režimu se to stane?
  4. koblih69

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    Byly vařené podle těch z kelly, jen prodloužený pozvolnější nájezd...
    • 69
  5. Člověče já bych ti to taky zaretušoval, ale chtělo by to na fotkách trochu zapracovat
    • 27
  6. koblih69

    "Nájezdy" - kde sehnat?

    Tak už jsou v laku
    • 69
  7. koblih69

    Klima

    Asi jsem to napsal nejasně, klapka nastavit zvenku nijak nejde. Směšovací ani po sundání palubky a ty směrové se (opět po sundání palubky ) špatně složit dají. Pokud ale klapka praskne tak se někdy dá ručně nastavit do kompromisní polohy a doklepat třeba dovolenou a pod. Ale to je jen na as než sundáš palubku a kalpku opravíš. [upravil dne 29/7/12 14:56 od koblih69]
    • 14
  8. Není zač, můžu-li doporučit využij toho pro vyčištění chladiče od hmyzu a dalšího nepořádku.
  9. Jo je to podobné. Světla dolů nemusejí. Máš-li mlhovky tak je potřeba napřed odpojit jejich konektory.
  10. Nevím co je \"discovery ED a MAYK\" takže nemám :D:D
    • 34
  11. koblih69

    Baterka???

    No tak pokud na 99% i bez měření víš, že je to baterka tak nemá smysl se tady ptát. Odpověď s takovu jistotou ti tady nedá nikdy a nikdo
    • 47
  12. koblih69

    Klima

    S klapkami se nedá bez sundání palubky udělat nic. Při troše dobré vůle a štěstí se dají ručně nastavit do nějaké polohy a to je tak vše. Dají se demontovat motorky a zjistit jeslti se hýbají. Toť vše. Jinak moje 407 chladí podobně jako bývalá 406, pokud je účinnost nižší bude nejspíš málo náplně.
    • 14
  13. Jde to sundat intuitivně, pokud se dobře pamatuju tak uprostřed masky jsou 4 plastové špuntíky. po stranách jsou tam 2 Torxy, pak jsou 2 šrouby na 10 klíč v odběhu které drží blatník a nárazník pohromadě. Zespodu jsou po stranách 2x2 plastové šputíky a uprostřed samořezky ( nvím teď jeslti na křížák nebo Trox ). Jediné co tě možná trochu potrápí je zacvaknutí nárazníku do blatníků po stranách, ale když si posvítíš do spáry tak pochopíš jak to vhodným nástrojem ( třeba tenký šroubovák ) odjistit. Trvá to cca 10 minut ven a 10 zpátky V pozici 71 je ta 10tka, šroubuje se od kola. Pozice 75 jsou lastové šprdlíky a vedle nich jsou ty Torxy. Zespoda to už uvidíš. [upravil dne 29/7/12 14:18 od koblih69]
  14. koblih69

    5 kruhov a super oblecek

    Jo super, ponožky do sandálů taky umíme už léta :D:D [upravil dne 29/7/12 11:23 od koblih69]
    • 54
  15. Jojo měl to na hřbitov daleko tak má auto v reálu tak 350 tis.
    • 45
  16. koblih69

    Šli byste do toho?

    Ozzy s těma se nemusíš seznamovat, tam stačí zaplatit
    • 46
  17. koblih69

    Vymena oleja 207-icka

    Já bych teda určitě dal raději 5W40 než 5W30 a INEO u benzínu
    • 9
  18. koblih69

    Baterka???

    Pro orientaci zatím změř napětí na baterce třeba při zapnutých světlech.
    • 47
  19. koblih69

    Šli byste do toho?

    No vidíš, můžeš se i seznámit
    • 46
  20. Pokud jsou origo, což podle SB ano, tak to není třeba řešit.
    • 45
  21. koblih69

    Klimatizace

    Porovnávat rozměr nemá moc smysl, typicky je chladič mírně tenší neco silnější a některý výrobce udává rozměr včetně plastových držáků, jiný jen těla... je potřeba porovnat dle VIN. [upravil dne 28/7/12 20:44 od koblih69]
  22. No tak myslím, že funkci ostřikovačů zkoušet nebudou ....
    • 45
  23. koblih69

    Klimatizace

    Můžu doporučit, kvalita je velmi slušná: http://www.auto-lz.cz/zbozi/16546/Chladic-klimatizace-PEUGEOT-807--02---2-0--2-2-.htm
  24. To je to poslední co bych řešil, v nejhorším tam nalepíš krytky...
    • 45
  25. koblih69

    406 2.2 HDI - olej před turbem

    Člověče ty seš hotovej Sudek Nědělej z toho drámu, třeba kolem toho IC to prosakuje na každé 406. Takže to pěkně všechno očisti a koukni jeslti to nějak víc neprosakuje. Můžeš vylejt ze spodní hadice olej, ale dál bych to neřešil. [upravil dne 28/7/12 19:47 od koblih69]
×
×
  • Vytvořit...