A co čekáš od \"závodních\" destiček na ojetých obyč kotoučích? Kup kvalitní destičky, zkontroluj tloušťku kotoučů, rozhýbej pístky vše vyčisti, vyměň kapalinu a budeš mít pravděpodobně daleko lepší výsledek než s nějakým \"Racing\" obložením . Nediv se, že se ptám, ono taky z toho může vyplynout, že tady řešíme 1,1 motor s bubnama na zadní nápravě .