Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    407-607.....co je lepší?

    Ono to jaksi nepadlo nic o preferencích majitele ... 607 s HDI 2,2 u starších a 2,0 u novějších modelů při necelých 100kW není zrovna žádný divoch. O chování zadní nápravy nemluvě. Pokud potřebuju spolknout 1000 km denně tak je to dobré. Tedy na dálnici. Nerovnosti zadní náprava zrovna nemiluje a o nějaké členitější trase ani nemluvě. Dostupnost dílů v druhovýrobě a na vrakáči je samozřejmě u 607 horší ... Běžné spotřební díly jsou +- nastejno
  2. koblih69

    Zavodni brzdove desky Ferodo

    A co čekáš od \"závodních\" destiček na ojetých obyč kotoučích? Kup kvalitní destičky, zkontroluj tloušťku kotoučů, rozhýbej pístky vše vyčisti, vyměň kapalinu a budeš mít pravděpodobně daleko lepší výsledek než s nějakým \"Racing\" obložením . Nediv se, že se ptám, ono taky z toho může vyplynout, že tady řešíme 1,1 motor s bubnama na zadní nápravě .
  3. koblih69

    Klima-kompresor P307

    Ještě to trochu jde? Pokud ano tak bych to všechno důkladně očistil a sledoval kde má ten únik reálný původ.
    • 8
  4. koblih69

    Klima-kompresor P307

    1. žádný zázrak na těsnění do okruhu v žádným případě necpi a upřímně, od toho servisu kde ti to radili bych si už na klimu sáhnout nenechal. 2. Seš si jistý, že je to kompresorem? Někdy bývá problém jen v netesném O-kroužku na přírubě. Nebo jako u mě byl sice pocákaný kompresor, ale unikalo to čidlem tlaku na chladiči a proudící vzduch to unášel na kompresor. 3. Kompresor lze přetěsnit, prodávají se sady těsnění. 4. Nový je samozřejmě možnost, ale v druhovýrobě jsou i za přijatelné peníze náhrady. 5. Máš ještě variatny koupit použitý což bych volil já ( pokud by to náhodou byl opravdu kompresor )
    • 8
  5. koblih69

    smerovka vs zvukovy signal

    Určitě je to možné opravit vypadá to - viz foto, dá se tam dát \"co doma nadeš\" Například z rozbitého telefonu, základní desky ...
  6. koblih69

    407-607.....co je lepší?

    607 jsme měl možnost jako služební takže jsem vybral 407
  7. koblih69

    "tajne skryse" v 307ke

    No bodejť vodvrtávat to je hrozně pracný
  8. koblih69

    Ochranna lista dveri

    Co se ti na něm nelíbí?
  9. Zatím chodí
  10. koblih69

    "tajne skryse" v 307ke

    Zavez to do normálního servisu tan ti na to navaří třeba starej oříšek nebo matici ... a máš to venku za hodinku [upravil dne 10/8/12 09:40 od koblih69]
  11. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Buď rád budeš si moct koupit novej mobil, protože už bude stejně daleko za zenitem Já tohle neřeším, ono i u výrobce který má dobrou podporu je znát které modely upřednosťnuje a na které kašle... takže si moc nevybereš.
  12. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Je potřeba si uvědomit, že jsou to Číňani, takže přístup bude zásadně jiný než u evropských krachujících firem. Samozřejmě takovou sílu jako Samsung nemá nikdo na trhu, takže proti nemá smysl jít, musí se umístit vedle stejně jako Apple. A zahrnout informaci z odkazu do uvažování o takovém spotřebáku jako je mobil je nesmysl.
  13. koblih69

    Kdy skončí 807ka?

    Ta spotřeba mě taky zarazila, ale pak jsem si to přečetl pořádně: \"...Spotřeba nafty se pohybuje OD 5ti litrů...\"
  14. koblih69

    C4 teče čerpadlo řízení

    Z peugeot katalogu? :D:D to asi těžko, tak najdeš leda celé servo Ano myslím, že je spíš zkroucená nebo prasklá ta nádržka. Pokud by byla stejná jako na 407 tak bychom se asi nějak domluvili.
  15. koblih69

    C4 teče čerpadlo řízení

    Na to těsnění bych osobně moc nesázel, ale můžu kouknout jeslti na něm není nějaký rozměr, mám tu jedno čerpadlo na ND
  16. koblih69

    C4 teče čerpadlo řízení

    OK, kdyžtak zatím koukni sem:
  17. koblih69

    Prosím o nacenění dílu

    Potenciometr mají v Elitu - 936,- s DPH bez slevy
    • 7
  18. koblih69

    C4 teče čerpadlo řízení

    Hoď sem VIN, myslím, že tě čeká podobná repase jako mě.
  19. No vidíš
  20. koblih69

    Zavodni brzdove desky Ferodo

    Zázraky se nedějí a univerzální věci nejsou... takže ani tady ne. Máš problém s brzdami? Co máš na zadku? Když už tak bych volil sladěnou sadu destiček a kotoučů. Dál bych zvážil například pancéřové hadice a pod. Nicméně je otázkou jeslti to má na tvém autě nějaký smysl
  21. koblih69

    potahy peugeot 307 sw

    Kolik by měly stát?
  22. Oprav si nadpis na nějaký smysluplný... EDIT: po 4. přečtení jsem to teprve pochopil... máš zrezivělý závit, musíš ho znovu vyříznout ... ozzy56 byl první [upravil dne 9/8/12 19:15 od koblih69]
  23. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Breitling má velmi průměrnou mechanickou ochranu i u nejdražších modelů, takže asi nee [upravil dne 9/8/12 18:41 od koblih69]
  24. koblih69

    předvolání k podání vysvětlení

    Žádná ochranná lhůta maximálně soucit
×
×
  • Vytvořit...