Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Lidskej nevkus

    Jak určitě ne, samozřejmě, že jsem myslel tady na klubu, stačí si projít \"naše káry\"
  2. koblih69

    PF 2013

    .
    • 73
  3. koblih69

    Lidskej nevkus

    To jsou tu na klubu daleko horší kousky
  4. koblih69

    306 zadní led světla

    Se neškrábej a napiš rovnou že jsou hnusný ne
    • 11
  5. Von má ale naftu, tenhle motor na volnoběh v zimě neohřeješ ani za půl hodiny.
    • 8
  6. Bourané \"nebylo\" jen se přelakoval škrábanec z parkoviště od nákupního vozíku... tak nějak bývají ty historky
    • 90
  7. koblih69

    Rada ohledně FAP

    Hm co na to říct, že bys měl za ty prachy dvouhmotu a ještě by zbylo. To je každého věc...
    • 15
  8. No dyť píšu, ani vločka a celý dopledne pršelo PS: Aktuálně 8 nad. na vobou teploměrech
  9. V normálním servisu cca 8 hodin takže podle sazby. Já to dělal sám abych měl 100% jistotu, že mi nikdo neškrábne palubku. Jinak v Pežo mi řekli tuším 6,5 nebo 7 tis.
    • 6
  10. OKčko ty hrozně kecáš Ráno ani vločka a celý dopoledne pršelo. Přiznej se kde jsi byl
  11. Normálně tam naleju biolíh a zapálím
    • 49
  12. Hmm, tak neviem, meral som odpor na všetkých štyroch, jedna hodnota bola total uletená a bolo to to vadné čidlo:myslim Je to ale tri roky späť, tak hodnotu Ti nepoviem U 407 je Hallův snímač, to není indukční jako třeba na 406. U indukčního je odpor poměrně jednoznačně vypovídající, protože je to cívka. Hall je trochu složitější.
    • 90
  13. koblih69

    Nadrz-pol/plna

    Já bych tipoval, že Marcel pochybuje o kvalitě toho co se tam z \"Bandasky\" naleje
    • 42
  14. koblih69

    Oprava klíčku

    Jenom dodám, že v obalu klíčku musí zůstat chip imobilizéru, ale ten by měl pevně držet v plastu takže to bude OK.
    • 10
  15. koblih69

    Oprava klíčku

    Nechci radit, ale jedno jsem zkoušel přepravit věc z jednoho místa na druhé Pošou a světe div se - Vyšlo to
    • 10
  16. koblih69

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    Dej sem VIN
    • 26
  17. koblih69

    Oprava klíčku

    Jojo já to dělám u těhdle oprav preventivně. Jak se vyvivklá konektor od napájení, sluchátek nebo tlačítko propájím to a pak zaleju dvousložkovým Epoxy. Pak už to dží jak má
    • 10
  18. koblih69

    Oprava klíčku

    Prostě zapájet zpět...
    • 10
  19. koblih69

    ruční brzda problém

    Pokud ten zadek brzdí tak přece nemůžou být ty bubny orezlé...
    • 9
  20. ... a spousty dalších vláken...
    • 7
  21. koblih69

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    No jo, ale on má balónek a né podávací čepadlo. Měl by \"namačkat\" odvzdušnit...
    • 26
  22. A slušně vypadající auto se neprodá :D:D
    • 90
  23. koblih69

    406 2.0 HDI 66kw-nejede

    Jak vypadal ten filtr? Není to po výměně jen zavzdušněné? Měl bys udělat diag.
    • 26
  24. koblih69

    Anomálie 807 a spol.

    Když mi takhle začala klouzat 406 tak jsem po cca 300 km nevyjel větší kopec, tak to šlo rychle...
  25. koblih69

    EGR

    Když EGR vyčistíš tak na něj pravděpodobně už nebudeš muset nikdy sáhnout. Co se týká spotřeby a výkonu tak pokud EGR funguje tak to bude mít hmatatelný vliv leda na tvůj pocit.
×
×
  • Vytvořit...