Hmm, tak neviem, meral som odpor na všetkých štyroch, jedna hodnota bola total uletená a bolo to to vadné čidlo:myslim Je to ale tri roky späť, tak hodnotu Ti nepoviem
U 407 je Hallův snímač, to není indukční jako třeba na 406. U indukčního je odpor poměrně jednoznačně vypovídající, protože je to cívka. Hall je trochu složitější.