Pokud se dobře pamatuju tak 307 má ET kolem 27, použití diků s ET 16 je minimálně nevhodné. Nejen, že budeš muset udělat geometrii na tyhle kola, ale zrovna 307 je na správné Et velmi citlivá a hodně trpí nápravy, objevují se neodstranitené vibrace a pod. Pokud jezdíš kolem komína tak je ti to možná jedno, pokud ale najezdíš nějaké větší km tak tě to brzy homor přejde. Pomíjím to, že to mít ani namontované nesmíš.