Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    check engine

    no to jistě, až do doby než vyskočí znovu
    • 7
  2. koblih69

    nastavenie skrtiacej klapky

    Nechápu proč jsi to povoloval, ale to jedno... nechal jsi před startováním tu klapku nastavit rozsah?
    • 7
  3. Pokud jedeš do zatáčky v náklonu prakticky nemáš šanci zareagovat rychle na nenadálou potřebu změny. Řidič auta těžko může předpokládat že nějakej střelec začne předjíždět na plné čáře do zatáčky a tak si třeba do zatáčky začne najíždět. Dál to rozvádět nebudu, předpisy platí a dodržovat by je měli všichni.
  4. koblih69

    Co místo popelníku

    Chudák Přema
    • 14
  5. A co teprve kdybys viděl kolik jsem tam utratil za poslení 2 dny
    • 38
  6. koblih69

    Distanční podložky

    Milane chceš říct, že změna ET nemá vliv na geometrii. To snad ne A dokonce o 10? To jsou mi novinky.
    • 39
  7. Tak a teď máš černej puntík PS: neuspořádáme tady v ZR nějaký bojkot? Například že bychom zítra obešli všechny markety od Konventu po Brněnskou
    • 38
  8. koblih69

    blbnu zadne svetla

    To 1. stačí, tendruhý je taky OK, ale zbytečně bys připlatil za vlastnosti, které mají smysl hlavně u VF.
    • 16
  9. koblih69

    Spojka klimatizace

    Bý tebou nekupuju kompresor, ale hladám chybu, může to být některá z kladek, servo...
    • 54
  10. koblih69

    PROMO VIDEO- Antonín Tlusťák

    Moralizovat? Jestli si tohle někdo veřejně vyvěsí tak zaslouží cenu Ivety Bartošové...
    • 27
  11. Hm tak tohle jsou stavy kdy se stydím za to že jsem motorkář, za tohle bys zasloužil pár facek.
  12. koblih69

    blbnu zadne svetla

    Á Olda je taky ze starý školy ale to asi v UK nesežene, ono už to moc neseženeš ani u nás.
    • 16
  13. koblih69

    blbnu zadne svetla

    Ne, ale jistě budou mít něco na kontakty v prodejně s autodíly.
    • 16
  14. Pokud na něm jede velkej chlap jako ty tak né
  15. koblih69

    Distanční podložky

    Kvalitní kola s podložkama a špatným ET jak se to prosímtě rýmuje?
    • 39
  16. koblih69

    Automatická klima

    Judes se ptal myslím z trochu jiného důvodu... tedy jestli třeba jde aspoň jedna strana kdyby měl dvouzónovku. Tohle bude asi motůrek nebo praklá klapka..
    • 6
  17. koblih69

    Distanční podložky

    Pokud se dobře pamatuju tak 307 má ET kolem 27, použití diků s ET 16 je minimálně nevhodné. Nejen, že budeš muset udělat geometrii na tyhle kola, ale zrovna 307 je na správné Et velmi citlivá a hodně trpí nápravy, objevují se neodstranitené vibrace a pod. Pokud jezdíš kolem komína tak je ti to možná jedno, pokud ale najezdíš nějaké větší km tak tě to brzy homor přejde. Pomíjím to, že to mít ani namontované nesmíš.
    • 39
  18. koblih69

    blbnu zadne svetla

    To chceš koupit nový konektor Pokud ano tak je to myslím nesmysl, prostříni obě strany Kontoxem a trochu napruž ty zdířky.
    • 16
  19. koblih69

    Distanční podložky

    To bych neřekl
    • 39
  20. koblih69

    Výdechy topení 406

    Broučku já psal o více klapkách když si moje dnešní zvratky přečteš pořádně vnější najdeš pod pylovým filtrem.
    • 52
  21. www.peugeot-club.com/forum/viewthread.php?tid=75978#pid983246
  22. koblih69

    Výdechy topení 406

    Kterou myslíš?
    • 52
  23. koblih69

    Výdechy topení 406

    tak ještě jednou a už fakt naposledy, ty rohový foukají málo. pokud zavřeš všehny výdechy a máš to na okno tak trochu foukat budou. Pokud ti nefoukají tak je celkově proud vzduchu slabší a původ bude ve filtru nebo vnější klapce. Znovu už to nenapíšu
    • 52
  24. koblih69

    Výdechy topení 406

    říkám ti, že je to pevně spojený, buď ti to nefouká na sklo nebo to funguje... máš tu vše popsaný, zkontroluj vzduchovej filtr, klapku vnějšího vzduchu a to je tak vše co můžeš udělat.
    • 52
  25. koblih69

    Výdechy topení 406

    Ty pevné v rozích palubky jsou spojené s mřížkou pod sklem. Pokud se dobře pamatuju tak skoro nefoukají...
    • 52
×
×
  • Vytvořit...