Manželka před lety srazila rodinku divočáků a trvalo jí to cca měsíc. Tady je to horší v tom, že toho chlapa ještě oživovala do příjezdu zádhcranky, ale ta jen řekla, že zbytečně. Byl mrtvej hned.
Jinak souhlas, ned za volant ... je to jako spadnout z koně. Ještě tě bolí prcka a musíš vylézt nahoru a jet.
[upravil dne 23/2/13 08:46 od koblih69]