Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    servis v okolí Českých Budějovic

    Brzdy si udělej sám nebo přijd na sraz
  2. koblih69

    Potkal jsem klubáka...

    doufám že tohle žádnej klubák nebyl...
  3. koblih69

    servis v okolí Českých Budějovic

    No napsal jsi toho už obecně dost, ale ne o jaký problém se jedná.
  4. koblih69

    závada FAPU

    Ty typy jsou zaměnitelné.
  5. koblih69

    vrci ventilator

    Vyndej celý panel pak je poměrně dobře vidět jak oddělat jeho přední čelo.
  6. žlutá je brzdovka..
  7. .
  8. Brzdovka je tmavá? Leda bys jí nikdy neměnil
  9. koblih69

    servis v okolí Českých Budějovic

    Kvalitního servisáka můžu doporučit p. Zocha - ale jsou to Netolice. Na druhou stranu už jsem tam poslal řadu členů a všichni spokojení. Mimo klasického servisu má rovnací stolici a lakovnu - klepířskou umí taky ukázkově. Kdyžtak SZ.
  10. Tak v ČB to opět silničáři nezvládli. Ráno ani uvnitř města nebylo uklizeno. Co si kdo projezdil to měl... v pondělí zase proběhne diskuse o vypovězení smlouvy, za týden to utichne a napřesrok zase na novo.
  11. koblih69

    vrci ventilator

    Divnej dotaz když ti hned předtím píšu, že ho odpojit můžeš.... větráček jen žene vzduch z kabiny na čidlo. Takže prostě nebude klima dostatečně rychle reagovat na to, že požadované teploty už bylo dosaženo.
  12. koblih69

    Ťažké radenie rýchlostí

    Už jsem tady párkrát psal zkušenost mojí manželky. Napřed v autě něco smrdělo a potom šlo špatně řadit. Pak jsem musel tyčkou od smetáku vylámat z pod motoru mrtvou kočku
  13. koblih69

    Hodinky

    Casio moc tvrzená skla nepoužívá, když tak lehce povrchově, ale není to nic čím se má smysl moc trápit. Kvalitní minerální sklo není žádný problém. Pokud je to ale vevnitř je riziko, že se to rozdrtí a zničí strojek, takže lépe nenosit a hned vyměnit.
  14. koblih69

    Tak i já :) 407sw černej....

    První hlášky souvisejí se spínačem na pedálu - vlákno o tom je v sekci 407, máš tam i postup opravy. Já už mám opraveno odhadem rok a vše OK. Stálo to tak 10,- Poslední hlášku typuju na DRV, vyndej ho ven vyčisti ultrazvukem a bude to OK.
  15. koblih69

    Ťažké radenie rýchlostí

    S tím jemňoučkým smirkem opatrně. Ono tu vypadá OK, ale rychle se to vydře. Ono se s tím skoro nic dělat nedá, protože už je to prostě chycený a i druhá strana je podřená. Nějakou dobu to bude sloužit když to zaleštíš třeba zabrušovací pastou na ventily. Případně ten smirek ( zrnitost 1000) a pak ta pasta.
  16. koblih69

    virtual tuning

    Ta černá kapota na \"307 Decentka\" je fakt peklo. Na cestu z vrakáče to chápu, ale pak to musí rychle do lakovny Pokud je to u Skylinu tak OK, ale na oktávce nebo 307 je to pro legraci...
  17. koblih69

    PC šikovný odborník v Praze?

    PC na hry lepšího kalibru jsem rozebra, rozprodal pro dílech na aukru a mám klid
  18. koblih69

    vrci ventilator

    Asi máš 406 starý model kde je teploměr v panelu klimatizace a na něj žene vzduch z kabiny malý větrák. Buď ho vyčisti nebo pokud jsou už ložiska vylágrovaná tak holt jedině jiný panel klimy. Případně ho můžeš odpojit ale automatická regulace teploty bude reagovat nebude nic moc.
  19. Kolega přehodil přes auto neosvětlený ožralce na kole co jel v protisměru středem. Byl z toho špatnej rok trochu to opadlo až skončil soud.
  20. Manželka před lety srazila rodinku divočáků a trvalo jí to cca měsíc. Tady je to horší v tom, že toho chlapa ještě oživovala do příjezdu zádhcranky, ale ta jen řekla, že zbytečně. Byl mrtvej hned. Jinak souhlas, ned za volant ... je to jako spadnout z koně. Ještě tě bolí prcka a musíš vylézt nahoru a jet. [upravil dne 23/2/13 08:46 od koblih69]
  21. Cca 100m, jel z kopce co to dalo po špatné straně. Neuhýbal, těžko říct co se stalo skoro to vypadá jako by se chtěl zabít. Ona uhýbala, ale víc do škarpy se samozřejmě bála... Naštěstí jenom modřiny od pásů a škrábance v obličeji od brejlí. On zlomenej vaz.
  22. D\"vodů může být spousta. Pro začátek doporučuju takové ty obecné nesmysly - třeba jeslti je průchozí výfuk (nelítá tam rozpadlý katalyzátor - stačí poklepat), jeslti je těsné sání ( projít všechny spoje a připojení podtlakových hadic (na posilovač, odvětrání skříně... ). Těsnost přírub pak můžeš ověřit potřením spojů štětečkem namočeným v benzínu a nebo postríkáním benzínem v rozprašovači, případně startovacím sprejem. Pokud se otáčky zvýší máš místo netěsnosti.
  23. http://www.pozary.cz/clanek/62879-po-stretu-dvou-osobnich-automobilu-u-obce-vsetec-zemrela-po-vyprosteni-jedna-osoba-druhou-si-odvezla-zachranna-sluzba/ Sousedka žije, už je doma z nemocnice viník na místě mrtvý....
  24. koblih69

    Hodinky

    Jak jako bez poškození? U auta se přece taky neptáš jestli ti vymění přední sklo bez poškození, ne? :D:D Plochá sklíčka se dělají v rozměrech po 5 setinách mm takže sednou do každého pouzdra. U vyklenunutých je to trochu problém tam už se čerpá ze \"starých zásob\". Já mám třeba řekněme 200 sklíček která si podle potřeby zabrušuju aby sedla přesně a nemusel jsem mít včechny rozměry. Na zakázku není problém vybrousit libovolné sklo, přípradně safír co tvaru a průměru podle potřeby, ale to už musí dabat smysl protože to samozřejmě stojí nějaké peníze. U plochých je celkem výběr i v tloušťce, ale je to obvykle bežné sklo. Pokud by to měl být třeba Hardlex (tvrzené Seiko) tak se objednává od výrobce. Cena obyč sklíčka je cca 100-200 včetně vsazení. Pokud se zabrušuje na zakázku tak od cca 300 výš. O poškození u tak banální operace nemůže být ani řeč. [upravil dne 23/2/13 08:07 od koblih69]
  25. koblih69

    Hodinky

    Tak to už jedině tohle
×
×
  • Vytvořit...