Přesně, zatímco já se jako debil napřed zeptám jaký máš šrouby na kolech teď, když ty šrouby u kterých jsi řekl že asi ano, tam skoro určitě nemáš... věšteckou kouli jsem zapomněl doma. Akorát jsem se ti jako idiot zkoušel poradit... raději meleš pořád dokola jak ti nikdo nerozumí místo toho abys třeba vyfotil jeden šroub. Ale tím tě v autorizáku jistě nebudou obtežovat. Naposledy když jsem se ptal tam stál jeden šroub na origo alu 219,- Kč, tak přeju dobrý nákup